Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "06**ECE**" bir kadın
  • Konuyu başlatan "06**ECE**"

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 29.04.2013, 11:59

Öncelikle içten sözleriniz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim MELYE.
Temanız çok hosuma gitti ve örnek aldım bundanda inanın gurur duydum . Sizler kadar olmasada sizlerin güzel paylaşımlarını örnek alarak inşallah belirli bir noktaya geliriz.Beğenmenize çok sevindim yüreğinize sağlık.:sapka: ^^

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 29.04.2013, 12:00

Ben teşekkür ederim İMAGEMAN.
Yüreğinize sağlık.

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 29.04.2013, 13:25

Emek ve paylaşım için teşekkürler.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 29.04.2013, 13:56

Ben teşekkür ederim QUPİDO.
Yüreğinize sağlık ^^

25

Monday, 29.04.2013, 20:11

Emeğinize sağlık Acemi Arkadaşım herkez böyle acemilikle başlasın valla

Arkadaşım;
Ben burada acemi olduğumu defalarca ve açık yüreklilikle yazdım.
Temalarımın birçoğunu photosop programlarını takip ederek ve allaturkadaki güzel paylaşımları örnek alarak yapıyorum.
Bu çalışmamıda MELYE modaratörün temasından esinlenerek yaptığımı açık yüreklilikle ifade ettim bundanda gurur duydum diğer yorum yazan arkadaşların dışında özellikle kırmızı yazı ile acemi arkadaşım yazısı üzerine 2012 , 2013 tema paylaşımlarını gezdim
ASLI niki adı altında imzası olan bir tane temaya bile rastlamadım emin olunki bunuda açık yüreklilikle yazıyorum örnek alabileceğim bir temanız varsa görmek isterim sizin paylaşımlarınızıda seve seve örnek alırım okiş. :thumbup:
İstemek başarmanın yarısıdır yeterki biraz azim olsun.

Ben tema yapmak yerine diğer paylaşımları kendime hobi edindim arkadaşım biraz daha gezseydiniz 2012 deki zaten fazla olmayan 2 temamı görürdünüz :) ayrıca ben kimi neyi örnek aldığınızı belirtmedim eylemin temasından örnek almışsınız olabilir ben size neden benim temalarımıda örnek almıyorsunuz demedimki neden böyle ASLI temaları araştırmaya kalktığınızıda anlamayamadım.Her yorum yapan tema yapmak zorundamı sevgili arkadaşım.Bende çesit çeşit türlü türlü tema yapmasını biliyorum ama dediğim gibi tema yapmak bana diğer paylaşımlar kadar zevkli gelmiyor. Benim belirtmek istediğim bu kadar kısa zamanda birden bire iyi çalışmalara imza atmanız.Bu işe başlıyısınız bir kac hafta değilde bir kaç yıl gibi geliyor bana sadece naçizane fikrim :_)

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 29.04.2013, 21:29

Alıntı sahibi "::ASLI::"
Benim belirtmek istediğim bu kadar kısa zamanda birden bire iyi çalışmalara imza atmanız.Bu işe başlıyısınız bir kac hafta değilde bir kaç yıl gibi geliyor bana sadece naçizane fikrim [/quote]

Anladığım kadarıyla neden bukadar çabuk ilerlediğim sizi rahatsız etmiş ASLI:) Ben şahsen arkadaşlarımın ilerlemesine birşeyleri çabuk öğrenmesine sevinirim ve mutlu olurum :) .
Temalarınızı arştırmamın sebebine gelince,
Diğer temamda olmadık eeleştiriler yazmışsınız cevaplarınıda verdim size eminim okumuşsunuzdur. Evet eleştiri yapılabilir zevkler ve renkler farklıdır ama benim şahsi fikrim gerçekten eleştiri varsa eleştiri yapılır eleştiri olsun diye eleştiri yapılmaz temama tekrardan baktığımda yaptığınız eleştiriler var olmayan eleştirilerdi :) eleştiri olacakki hatalarımızı bilecez eleştiri olacakki ilerliyeceğiz .Bende bunun için sizin temalarınıza bakma gereği duydum belki örnek alacağımız şeyler vardır diye ama bulamadım .
Umarım açıklamam yeterlidir yani eğlence olsun diye sizin temalarınızı aramadım :)
Her yorum yazan evet tema yapmak zorunda değil insanlık hali elbetteki hatalarımız olacak ama eleştirininde gerçek olması lazım dimi ASLI :) .Ayrıca tema yapıp yapmamanız beni ilgilendirmez ne paylaştıklarınızda bu sizin zevkiniz bende önce tema yapmıyordum ama sonradan güzel temalar görünce bende yapacam diye kendime yol çizdim işte önemli olanda budur zaten yeterki iste :) .Burada tema ve indexten başka paylaşım yapılmıyor eğerki söylediğiniz daha zevkli geliyor dediğiniz paylaşım indexse şu anda onunda üzerinde çalışıyorum onuda inş en kısa zamanda temalarımın yanında paylaşırım :)
ATİLLA KY bir temamda fontları eleştirdi ve tekrardan temama baktım evet haklıydı ve o eleştiriden güzel örnek alarak daha güzelini yaptım saolsun kendide farketti ve yorumunu esirgemedi.Evet işte böyle eleştiri olmalı ilerlememiz için.
''İNSAN İSTEDİKTEN SONRA YAPAMAYACAĞI BİRŞEY YOKTUR YETERKİ BİRAZ ÇABA'' demekki bende başarıyorum ozaman ne mutlu bana illa birkaç yıl geçmesine gerek yok :) . Bir insan vardır anlat anlat anlamaz bir insan vardır çabuk anlar her insanın kapasitesi bir değildir.Ayrıca arkadaşlarımızın yaptığı örnek alacağımız okadar güzel temalar varki bence çabuk öğrenilir önemli olan photoshopu güzel anlamak bende anlamışım ozaman sıkıntı yok ASLI ok :1gözkirp:
Ayrıca bence ( nacizane fikrim ) neden çabuk ilerledi diye düşünmek yerine arkadaşlarımızın ilerlemesine sevinmeliyiz böylece daha güzel paylaşımlar olur.
Bunları yazma gereği duydum çünki sorularınızın cevapları umarım anlaşılmıştır :himmmm:

Sayın modaratörlerim burada index nasıl eklendiğine dair herhangi bir sayfa varsa o adresi verirseniz sevinirim inş. zamanla indexte eklerim :sapka:

Bu mesaj 5 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (29.04.2013, 22:05)

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 29.04.2013, 22:49

Emek ve paylasım ıcın tsklr..Güzel olmus....

Ateş_07

Profesyonel

• "Ateş_07" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 29.04.2013, 23:50

güzel emeklerinize teşekkürler

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 30.04.2013, 01:55

Güzel yorumunuz ve beğeni için teşekkür ederim
OKAN,
ATEŞ.
Yüreğinize sağlık.

30

Wednesday, 11.12.2013, 20:10

emegine saglık ece,paylasım adına tsk.ederim.