Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "A-K-R-E-P" bir erkek

• Özel mesaj gönder

41

Wednesday, 5.05.2010, 21:38

gec mi kaldim doktor yeni birakti benim sucum yok :S

dogum gunun kutlu olsun gönul ablam nice senelere
umarim hayatin istedigin gibi olur
saglik.mutluluk.huzur ve biraz da para:D versin rabbim sana

• Özel mesaj gönder

42

Wednesday, 5.05.2010, 21:53

Amanninnnnnnn GÖNÜL ablamin dogum günüymüsstee ben yeni görmüsümm bunuuu :S :S
Aksama kadar kizlarimla disardaydikk ben ondan görmemisim kesin ablamm :blink:

Dogum günü kutlu olsun ,nice saglikli huzurlu,mutlu seneler insallah cocuklarinla ailenle ve bizlerle birlikte.. ^^ ^^

BENDE BIR PASTA ALEM GETIREM DEDIM MALUM PC HASTASI OLUNCA HEPIMIZ EN IYI BU GIDER DIYE DÜSÜNDÜM :D

KARDELEN_NL

Profesyonel

• "KARDELEN_NL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Wednesday, 5.05.2010, 21:53

dogum gunun kutlu olsun gonul nice mutlu senelere.. Allah uzun omurler versin..

• Özel mesaj gönder

44

Wednesday, 5.05.2010, 22:00

gec mi kaldim doktor yeni birakti benim sucum yok :S

dogum gunun kutlu olsun gönul ablam nice senelere
umarim hayatin istedigin gibi olur
saglik.mutluluk.huzur ve biraz da para:D versin rabbim sana

Yok Onur modum yaşgünüm yarın zaten ablası :) Hayrola geçmiş olsun? :huh:
Sağol hep beraber inşallah ablam sizlerle birlikte,biz alacağımızı almışız bundan sonrası sizlere inşallah bizede sadece sağlık :S Çok teşekkür ederim,bana ne diliyorsanız iki katı sizlere ^^ Sevgimle hep Onur olarak kal :love:

• Özel mesaj gönder

45

Wednesday, 5.05.2010, 22:03

yarin aksam tam ekip ve grup olarak sendeyiz ablos parti icin :):)
dansmi dedin ablos
EVET Rüyamcım dans dedim ablamda bizimkilerin tek bacakları kalktı 8o kireçlenmeden ötürü kaldılar öyle :( İdare et,çaktırma :whistling:

• Özel mesaj gönder

46

Wednesday, 5.05.2010, 22:09

Amanninnnnnnn GÖNÜL ablamin dogum günüymüsstee ben yeni görmüsümm bunuuu :S :S
Aksama kadar kizlarimla disardaydikk ben ondan görmemisim kesin ablamm :blink:
Oy ablammm olsunnn ben tahmin ettim Sialfm yok kesin gelince uğrar dedim :)Oh iyi yapmışsın ben daha mutlu oldum sen yeğenlerimi sevindir bana daha makbule geçer;)

Dogum günü kutlu olsun ,nice saglikli huzurlu,mutlu seneler insallah cocuklarinla ailenle ve bizlerle birlikte.. ^^ ^^
AMİNNNNN ABLAM HEP BERABER İNŞALLAH ^^ ^^
BENDE BIR PASTA ALEM GETIREM DEDIM MALUM PC HASTASI OLUNCA HEPIMIZ EN IYI BU GIDER DIYE DÜSÜNDÜM :D
HEEEE VALLA AZ KİLO ALIYORUZ EKRAN BAŞINDA BİDE YİYELİM PASTALARI DEMİ ABLAM AMA ŞU VAR YEMEK YAPAMAYINCA HAZIR İYİ GİDİYOR VALLA :P AMANDA AMAN PASTLARINIZDA SİZLER GİBİ GÜZEL,ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ABLAM....SİZİ SEVİYORUMMMMMM :love:

• Özel mesaj gönder

47

Wednesday, 5.05.2010, 22:11

dogum gunun kutlu olsun gonul nice mutlu senelere.. Allah uzun omurler versin..

Çok teşekkür ederim kardelen arkadaşım,hep beraber inşallah ^^ Amin cümlemize arkadaşım,sevgimlerimle :love:

• "A-K-R-E-P" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Wednesday, 5.05.2010, 22:13

Sağol hep beraber inşallah ablam sizlerle birlikte,biz alacağımızı almışız bundan sonrası sizlere inşallah bizede sadece sağlık :S Çok teşekkür ederim,bana ne diliyorsanız iki katı sizlere ^^ Sevgimle hep Onur olarak kal :love:

burnumda damar catlaması olmus kanamaya basladi durmadi :whistling: acile gittim cok kan kaybetmisim gözetim altinda tuttular biraz :thumbdown: (duramadim kactim gönül ablami özledim :P ):D
neysem ben dinlenmeye kacar erkenden iyi aksamlar :whistling:

• Özel mesaj gönder

49

Wednesday, 5.05.2010, 22:19

burnumda damar catlaması olmus kanamaya basladi durmadi :whistling: acile gittim cok kan kaybetmisim gözetim altinda tuttular biraz :thumbdown: (duramadim kactim gönül ablami özledim :P ):D

Çok büyük geçmiş olsun :( Sakın bu gece sırt üstü yatma lütfen yan ve bir kaça yastıkla yat,kanayan burnu durdurmak için başı geriye atmak yanlış bir hareket :huh: Çok önemlidir burun damarları bunuda unutma beyine direk giden damarlardır,sakın ihmal etme :pinch: Lütfen çok dikkat et ,doktoruda ihmal etme:S Damar ilithaplanma yapmasın ilaç verdiyseler muhakak kullan, tekrar geçmiş olsun,ablanızda sizi merak ediyor:) İyi geceler, Allah'a emanet ol... :|

DJ*LAZ*GÜLÜ

Profesyonel

• "DJ*LAZ*GÜLÜ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

50

Thursday, 6.05.2010, 00:13

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun. :love:

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Thursday, 6.05.2010, 00:20

haha alemsin harun...bonus daıtıosan bizde alalım :P:D:D

Yok öyle bonus monus dagittigim, yanlis anlamayin hemen :D Gönül abla bana bonus mod diyorda :)

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

53

Thursday, 6.05.2010, 00:24

ben gec kalmisimn :) dogum günün kutlu olsun gönül hayirli uzun ömür versin Allah cc.

54

Thursday, 6.05.2010, 00:25

aynı sorun bendede var...çok üzüldüğüm yada sinirlendiğim zaman olur genelde gecmiş olsun <A-K-R-E-P>

=esmerim!=

Stajyer

• "=esmerim!=" bir erkek

• Özel mesaj gönder

55

Thursday, 6.05.2010, 01:24

dogum gününüz kutlu olsunn

=esmerim!=

Stajyer

• "=esmerim!=" bir erkek

• Özel mesaj gönder

56

Thursday, 6.05.2010, 01:31

Başarilarinizin devamini dilerim ellerinize saglik cok tsk

• Özel mesaj gönder

57

Thursday, 6.05.2010, 07:41

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun. :love:

Oy oy oy Laz gülü kardeşim hoş gelmişsin :) Benim için ne diliyorsanız iki katı sizlere olsun inşallah ^^ Çok teşekkür ederim,sizleri seviyorumm :love:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "gonulcano" (6.05.2010, 07:46)

• Özel mesaj gönder

58

Thursday, 6.05.2010, 07:45

NİCE YILLARA ...

AYYÜZLÜM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, HEP BERABER İNŞALLAH KARDEŞİM....SEVGİMLE KALLLLL :love:

• Özel mesaj gönder

59

Thursday, 6.05.2010, 07:51

ben gec kalmisimn :) dogum günün kutlu olsun gönül hayirli uzun ömür versin Allah cc.

Teşekkür ederim Yeşil-Çimen arkadaşım :) Yok geç kalmadınız doğum günüm bugün aslında,hep beraber inşallah nice güzel yıllara ^^ Allah razı olsun,sevgimle kal :love:

• Özel mesaj gönder

60

Thursday, 6.05.2010, 07:59

Alıntı sahibi "melye"

haha alemsin harun...bonus daıtıosan bizde alalım :P:D:D
Melyemcimhanımcımkardeşcimcanımcım sen varya sen öldürecen beni :D Ben sana bir biskrem versem olurmu? :love:

Yok öyle bonus monus dagittigim, yanlis anlamayin hemen :D Gönül abla bana bonus mod diyorda :)
Evet ben bonus modum diyorum :rolleyes:Yok aslında birbirimizden farkımız ama biz 60 doğumlu ebeveynleriz ^^Yaniii ben sizin ablanızımmm :love: