Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "06**ECE**" bir kadın
  • Konuyu başlatan "06**ECE**"

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 17.05.2013, 12:03

Güzel yorumunuz ve beğeni için teşekkür ederim ATİLLA_KY.Yüreğinize sağlık.Beğenmenize sevindim saolun.

Valla nedendir bilmiyorum ama her yaptığım çalışma bir arkadaşın çalışmasına benziyo :) İnanın hepsi kendi tasarımım :)

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 17.05.2013, 13:56

Güzel yorumunuz ve beğeni için teşekkür ederim ATİLLA_KY.Yüreğinize sağlık.Beğenmenize sevindim saolun.

Valla nedendir bilmiyorum ama her yaptığım çalışma bir arkadaşın çalışmasına benziyo :) İnanın hepsi kendi tasarımım :)

Ben benzetme açısından dememiştim :) Sizi diger paylaşım yapan arkadaslar gibi takip ediyorum ilk paylaşımlarınızdan itibaren bu noktaya gelişinize kadar :thumbup: ve taktir ediyorum. Sizin gayretinizde bir başka usta'yı aklıma getirişi sizin ne kadar yetenekli ve azimli oluşunuzu göstermek açısından dı ;)

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 17.05.2013, 15:04

Çok teşekkür ederim ATİLLA_KY güzel sözleriniz için tabiki usta arkadaşların çalışmalarını hatırlatmak ilerlemek çok güzel.
Benzetme açısından demediğinizi biliyorum :) .Ama daha önce bi arkadaş çalışmalarımı başka bir arkadaşın çalışmalarına benzetmiş benim temamda o arkadaşın ismi ile teşekkür etmişti :) yorumlardada belki görmüşsünüzdür yazdığım size karşı değildi kusura bakmayın aklıma o geldi o yüzden yazdım :) .Yüreğinize sağlık sizin yorumlarınıza herzaman ihtiyacımız var çok saolun :sapka:

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Friday, 14.06.2013, 16:00

Ece...Emeginize saglık paylasim icin tsk.ler

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 16.06.2013, 12:58

Yorumunuz için ben teşekkür ederim ATA .
Yüreğinize sağlık.

26

Monday, 10.11.2014, 00:06

Emeğinize sağlik