Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "hakimalp" bir erkek
  • Konuyu başlatan "hakimalp"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 17.05.2013, 00:30

Tp-Link TD-W8901G port açmaya çalışıyorum ama

SELAM. Günlerdir forumlarda dolaşıyorum ve 40123. portu açmak için nerdeyse tamamını okudum ve uyguladım ama yine de başarılı olamadım. İnş. yardım edebilirsiniz. İŞLETİM SİSTEMİ: WINDOWS7 ULTIMATE - GÜVENLİK SİSTEMI: ESET ENDPOINT SECURITY - MODEM: Tp-Link TD-W8901G - Güvenlik sistemini tamamen kapadığım halde Mapping yeşil olmadı. Şimdiden teşekkürler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 17.05.2013, 08:43

A.selam,

biryerlerde mutlaka birşeyi atlıyorsunuzdur.
bu anlatıma baştan bir göz atın isterseniz.
TP-Link TD-W890iG

son resimdeki yere özellikle dikkat edin...local ip yazan yere sabitlediğiniz ip neyse onu yazacaksınız..
radyo sayfasında sağ tıklayıp mapping info dan local ip yazan yerden görebilirsiniz ip nizi...

3

Friday, 17.05.2013, 10:04

biryerlerde mutlaka birşeyi atlıyorsunuzdur.
bu anlatıma baştan bir göz atın isterseniz.
TP-Link TD-W890iG

son resimdeki yere özellikle dikkat edin...local ip yazan yere sabitlediğiniz ip neyse onu yazacaksınız..
radyo sayfasında sağ tıklayıp mapping info dan local ip yazan yerden görebilirsiniz ip nizi...

''Eylem'' in dedigi gibi bir yerlerde bir atlama yapiyorsunuzdur.

Birde IP sabitlemenizi tekrardan gözden gecirmenizi tavsiye edicegim.

Windows 7 IP Sabitleme

• "hakimalp" bir erkek
  • Konuyu başlatan "hakimalp"

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 18.05.2013, 14:44

Selam tekrar. Melve ve By Rmx yazdıklarınızı tekrar kontrol ettiğimde bire bir olduğunu gördüm. Ama yine de emin olmak için tekrardan yaptım ve fakat sonuç aynı, map turuncu.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 18.05.2013, 17:46

İp sabitlemesi ve güvenlik duvarindan 40123 portunu acmanız gerekli aşagida verdigim videolari izleyerek bu işlemleri de tamamlayin
Windows 7 Güvenlik Duvarı (Firewall) Port Açmak

Windows 7 IP Sabitleme

gerektiginde antivirüs programindan da UDP 40123 portunu acmaniz gerekebilir.