Giriş yapmadınız.

21

Friday, 17.05.2013, 23:18

saol okan abi

saol kaan

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 18.05.2013, 09:24

Ellerine sağlık Karakedi yine tarzında, güzel temalar olmuş ^^
Hele beyler çok seviniyordur eminim çünkü onlara hitap eden tema pek yapılmıyor.Sadesinide eklemen ayrı bir tercih seçeneği :)
Ancak puanım düşürdüm neden derseniz? Benim biraz simetri takıntım vardır özelliklede iyi temacı arkadaşlarda dikkat ederim.
Misafir alanıyla chat alanı ve araya eklenilen sanırım music scroll için olan bölümde bir simetri kayması var.
Temaya baktığımda cahat alanının sağ tarafı daha boş,misafir alanının sol bölümü daha dar ve aradaki çubuk şeklindeki bölümde her iki alana dengesiz simetride.Chat alanı biraz daha sağa kaydırılıp gerek ortadaki çubuk gerekse misafir alanı biribirine simetrik olabilirdi diye düşünüyorum ;)
Aynı şekilde alt bölümde komut yazıları için ayrılan bölümdede sağ ve sol tarafa ışıklandırma yerlerine bakarsak yine bir simetri kayması mevcut.
Emeğini paylaşan yüreğe teşekkürlerimle, paylaşımların devamını bekliyorum ^^

23

Saturday, 18.05.2013, 16:13

Turkece bende dün inceledim aynen sana katiliyorum simetrim kaymis bazen dikkatsizlik oluyor.. hatda bende cok oluyor ama enson ekledikden sonra görüyorum .. ve cogu zaman göze batmiyor ama sen iyi farketmisin.. birde giris yazilarin üzerinde süslemelrde kaydirmisim ..ee hatalarim oluyor .. Dikkat edecem diyorum sonra
laylayloma gidiyor:-) ama diynede dikkat edecem diyorum

yorum icin tsklerr

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 18.05.2013, 19:25

Bendede ekleme heyecanı olurdu değiştireyim yada düzelteyim dediğim şeyleri ekledikten sonra hatırlar eyvah yineee derdim :ap:
Tekrar ellerine sağlık,anlayışına teşekkürler ^^

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Friday, 14.06.2013, 15:45

Kara kedi...Emeginize saglık paylasim icin tsk.ler

26

Saturday, 7.12.2013, 13:03

emegine saglık nehir,paylasım icin tsk.ederim.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Saturday, 7.12.2013, 13:09

Elinize sağlık paylaşım için tşkler