Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Samstag, 18. Mai 2013, 08:49

flatcast fcp tema --sade bayan temalar gözümde resmin --dagkizi

sade sevenlere icin indirenlere güle güle kullansinlar :)

»*.REYHAN.*« hat folgende Datei angehängt:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• »TurkEce/GnL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 16. September 2010

• Nachricht senden

2

Samstag, 18. Mai 2013, 09:05

Tarzın çok güzel ve kullanışlı, ellerine sağlık :bf:
Özelikle birinci teman renk uyumuyla çok güzel ,ikincide resim biraz dağılmış ;)
Ses yazısıda biraz kaymış oda nazarlık olsun :nazar:
Emeğini paylaşan yüreğine teşekkürlerimle ^^

atilla_ky

Moderator

• »atilla_ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

3

Samstag, 18. Mai 2013, 12:25

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Reyhan. Kullanıslı hos calışmalar etbeik ederim :1alkis:

€fsunn

Erleuchteter

• »€fsunn« ist weiblich

Registrierungsdatum: 30. März 2007

• Nachricht senden

4

Samstag, 18. Mai 2013, 13:08

emek vede güzel paylaşım icin tskler...REYHAN

5

Samstag, 18. Mai 2013, 14:33

Ben tsk ettim güzel yorumlara ellerinize yüreginize saglik p.s ses bilerek yaptim az sag verdik turkece :) nazarlik olsun bakalim

01antepli27

Erleuchteter

• »01antepli27« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. August 2011

• Nachricht senden

6

Samstag, 18. Mai 2013, 15:20

Emeklerinize sağlık Reyhan hanım hoş çalışma olmuş...

7

Samstag, 18. Mai 2013, 16:06

harika bir calisma olmus ellerine saglik reyhan..

8

Samstag, 18. Mai 2013, 17:17

ibrahim ve nehir güzel yorumlara cok tskler ellerinize yüreginize saglik :)

• »HAZARBEY45« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Januar 2013

• Nachricht senden

9

Samstag, 18. Mai 2013, 17:35

reyhan tema resim dizayn ve tarz olarak mükemmel net ve hoş bir tema bende türk ece arkadaşıma katılıyorum aslında eğik yazısı yanında butona benzer kayık bir buton var sanki onu hizalayıp ses yazısını oraya yapıştırabilirdiniz.. umarım yanlış bişey söylemedim emeğinize saglik yinede hoş bir tema çok mesafe almışsınız görmeyeli kutlarım...

10

Samstag, 18. Mai 2013, 17:37

hazarbey estrafullah neden kizayim ama diydim gibi ses yerini bilirek yapmisim ve button degil cizgi desem güzel yoruma cok tskler ellerine saglik

• »HAZARBEY45« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Januar 2013

• Nachricht senden

11

Samstag, 18. Mai 2013, 17:46

aslında arkadaşlar bir şeye açıklık getirmek istiyorum müsadenizle dikkat ediyorum özellikle konusunda uzman olan temacı arkadaşlarımız temalara yorum yaparken kılı 40 yarıyorla belki o kadar kusur görüülmeyebilir aslında tekniğe bakmak lazım eğer bir temacı yaptığı temada tekniğini ve tasarımını konuşturuyorsa isterse o hatayıda bertaraf edebilir çünkü o kabiliyette biri bunu yapabilir ama ben biliyorumki burda tema yapan arkadaşlar öyle 1 saatte yapılacak temalar yapmıyorlar baya zaman harcıyorlar tabiki o kadar tizitiz çalışmanın verdiği yorgunluktan bazı şeyler gözden kaçabilir son derece normal bişeydir sanırım arkadaslarda o eksikleri uyarı niteliğinde vurguluyorlar bu benim gerçekten çok hoşuma gidiyo keşke benim her temadaki kusuru biri çıksada bana yazsa dünyalar benim olur görmediğimi görürüm en azından o yüzden lütfen yorumlarımızı olgunlukla karşılayaalım sagolsun reyhan hanımda onu yapmış teşekkür ediyorum kendisine başarılarınızın devamını dilerimm...

12

Samstag, 18. Mai 2013, 17:56

:) güzel bi aciklama hazarbey malesef bi cok kisi de cekinir yanlislari yazmaya insanlar cabuk kirilir ben yazarim yanlislari bi tek tsk etmesini yazamam ben eger bisey varsa cekinmem eksiklerimiz ustalara de bulunur :) bende bunun icin asla kizmam zaten temalarim cogu ungraded de gezer yani bi temanin degerini önem vermem benim icin önemli olan bi kisin emegin ^^ hazarbey basarilar dilerim bende sana

13

Samstag, 18. Mai 2013, 19:35

eline,emegine saglik Reyhan,çok güzel olmuş,güzel paylaşım için tşk.ederim.

14

Samstag, 18. Mai 2013, 19:36

yoruma cok tsk ettim kerim can ellerine saglik :)

ZENoBIA

Erleuchteter

• »ZENoBIA« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. April 2011

• Nachricht senden

15

Sonntag, 19. Mai 2013, 11:14

Bana sadece font aralıkları aynı değilmiş gibi geldi,oda zevke bağlı gibi,Sanırım dağınık font yerleşimi yaptın. :thumbup:
Bayıldım açıkçası bu temaya,renk dizayn harika,yine ustalığını ve farkını göstermişsin Reyhan,ellerine yüreğine sağlık Çok tşk ediyorum sana.. :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

16

Sonntag, 19. Mai 2013, 12:53

zenom canim bazen denemlerim gelir önemli olan benim kullanigim olmali böylece güzelliklerim cikar güzel yoruma ellerine yüregine saglik ;)

• »imageman« ist männlich
  • »imageman« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 11. April 2013

• Nachricht senden

17

Sonntag, 19. Mai 2013, 16:48

Tesekkürler Reyhan eline saglik cok güzeller

18

Sonntag, 19. Mai 2013, 19:31

yoruma cok tskler imageman ellerine saglik

by okannn

Meister

• »by okannn« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Februar 2011

• Nachricht senden

19

Sonntag, 19. Mai 2013, 21:05

Emegine saglik REYHAN paylasim icin tsklr guzel olmus....

• »Ateş_07« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. Dezember 2012

• Nachricht senden

20

Sonntag, 19. Mai 2013, 22:31

çok muazzam olmuş arkadaşım tebrikler çok beğendim