Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "06**ECE**" bir kadın
  • Konuyu başlatan "06**ECE**"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 18.05.2013, 23:42

allaturkaa flatcast fcp Dsng 06**ECE** Güvendigim_Daglara_Kar_Yagdi tema

06**ECE** belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (19.05.2013, 01:09)

2

Sunday, 19.05.2013, 10:18

gayet güzel ece sadece sytle konulara az daha özen göstermelisin kücük detailere süsmeler bana göre baska style kullanimi olabilirdi ellerinize saglik paylasim icin tskler

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 19.05.2013, 11:55

gayet güzel ece sadece sytle konulara az daha özen göstermelisin kücük detailere süsmeler bana göre baska style kullanimi olabilirdi

Ellerine sağlık Ece, Reyhan arkadaşıma katılıyorum ve senden daha değişik çalışmalar bekliyorum ;)
Emeğini paylaşan yüreğine, teşekkürlerimle ^^

4

Sunday, 19.05.2013, 12:13

gayet hos olmus süslemelerde güzel .. zevk meselesi demek senin hosuna gidiyorsa en önemlisi odur ece.. benim yapdiklarimida cogu kisi begenmiyor .. ama en önemlisi kendimizin hosuna gitmesi.. sonucda tema bitince zevklen bir bakiyoruz ve budur diyoruz:-)

paylasim icin tskler ece..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 19.05.2013, 12:33

gayet hos olmus süslemelerde güzel .. zevk meselesi demek senin hosuna gidiyorsa en önemlisi odur ece.. benim yapdiklarimida cogu kisi begenmiyor ..

Pardon burda bir yanlış anlaşılma oldu sanırım.Söz konusu beğenmemek değil karakedi arkadaşım :iihh:
Bizler arkadaşlarımızın eklediği her temayı yakınen takip edip incelediğimiz içindir ki;
Ece arkadaşımızın bir süredir aynı stilde gittiğini farkedip değiştir önerisinde bulunduk.
Yoksa emeği beğenmemek ne haddimize! Hele bizlerle paylaştıysa, saygımız sonsuzdur ^^

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 19.05.2013, 12:52

Güzel yorum ve beğeni için teşekkür ederim REYHAN.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 19.05.2013, 12:53

Yorumunuz için ben teşekkür ederim Türk/Ece saolun.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 19.05.2013, 13:06

Çok teşekkür ederim NEHİR güzel yorumun için yüreğine sağlık.
Aslında ben bu tür eleştirilere sadece gülüp geçiyorum :) çünki burada herkes gibi bende paylaşılan temalara yorumlara dikkat ediyorum okadar offff dedirten ve benim bile offf dediğim temalar var keşke bende onlar gibi yapabilsem dediğim temalar.Onlara bile yeri geldiğinde eleştiri yapıldığını görüyorum ben okadar araştırmacı bir insanımki eleştiri yapanların buradaki temalarını bende inceledim kimilerinin kendi ağzıyla bir iki teması varmış kimilerinin temalarıda inanınki senden,benden veya birbaşkasından iyi tema yapamadıklarını gördüm öfff dedirten benim bile öffff dediğim temaların açılış puanlarını görünce inan çok şaşırıyorummmm :) .O yüzden ben bu eleştirileri takmıyorum sadece indirilme sayısına bakıyorum.İsterimki burada usta tema paylaşan arkadaşlar eleştiri ve öneri yazsın eleştiri yapan arkadaşlara ne yazikki baktığımızda elde var sıfır :D
O yüzden sizde benim gibi rahat olun önerisi benden olsun :)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 19.05.2013, 13:44

Ece, öncelikle bu konuda daha öncede bir juri arkadaşımıza yazdığınız mesajı okumuş neyse demiş susmuştum.Şimdi sıra bana geldi,demekki susmamak lazım.Şunu bilinki bizde çok şeye gülüp geçiyoruz hatta bazen saf yerine konulmamıza bile.Buda iyi niyetimizden,özlük haklarına saygıdan.Yoksa korkumuz yok kimseden bilinsin lütfen. Sitemizde juriler yaptığı temalara göre seçilmiyor hatta moderatörler bile.Hiç tema yapmadan ben gibi juri olmuş arkadaşlarımız var.Aynı şekilde moderatörlerimizde.Yani bu sitede başarı tema yapmak değil öncelikle bunu bilin ve bizde buraya İLK geldiğinde YENİ başladığında kimlerin nasıl temalar yaptığını çok iyi biliyoruz.Burdaki önerilerle,paylaşımlarla nerelere geldiklerinide.Saygıylada izliyor birde memnun oluyoruz.Öneri tema yapma becerisine göre olmaz.İnceleme gözüdür,kullanmadır,tecrübedir,bilgidir.Belki siz bir yıldır tema yapıyorsunuzdur öyle yada böyle ama sizin temanızı inceleyen yıllardır tema kullanıyordur siz henüz radyo nedir bilmezken...Eğer öneri kabul etmiyorsanız yazın saygı duyar öneride bulunmaz çoğu arkadaşımız en azından kendi adıma ben bulunmam amma kalkıpta kişileri eleştirmeyin sakın!Temasını bulduysanız gidip orda yazar puanlarsınız eğer bu kadar initikam doluysanız tabiki. Biz eleştirmiyoruz, öneriyoruz amacımızda sadece sizin temalarınızın daha çok tercih edilmesi ve sitemizin üye kazanması.Puan vermek ve isteğe bağlı olmakla birlikte yorumlamak görevimiz.Ancak sizin bizi araştırmak,incelemek,eleştirmek hele sıfır demek görevinizde değil,haddinizde...Lütfen bu çizgiye dikkat!Bundan sonrada size yorumum olmayacaktır,bilginize... :|

10

Sunday, 19.05.2013, 13:56

hmm ozamam bakin ece indirmeye sayisi ben sadece tsk yazamam bu ilk benim emege karsi tsk etmesi ve azcik olsa yardimci olmaktir önemlidir tema degerini degil veya inmeye sayisi biraz baze temalara gecmek mümkün mü bi juri olarak gülün ozamam ben gecemem bi temanin illaki bi tsk gelir benden bisey varsa önerim gelir bos verdim bende gülüyorum zaten na ja bu sizin tercihsiniz gecerim bende

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 19.05.2013, 14:31

Yorumları okumaktan yorum yapmayı unuttum :kahkaha: :kahkaha: <<<<<<<<<<<şaşkınnnnnnnnnnn
Ece ellerine gönlüne sağlık,ne yaparsanız yapın kendiniz için yapın yıldız için değil puan için değil,çünki emin olun bunun sonu yok ve ve hiçte hoş olmayan polemiklere neden oluyor.(Sözüm genel anlamda şahsa yönelik değildir)
emeğinizi yapın paylaşın indirilmişmi 3-5 kişi tarafından ne mutlu size diorum..
tekrar diorum çok kısa zamanda çok çok güzel temalara imza attın birikimlerin oldukça eminim çok daha güzel temalar gelecek senden.
bu temanda çok güzel ve kullanışlı herşeyi ile güzel bir çalışma olmuş, :thumbup:
güzel emeğin için çok tşk ediyorum..

12

Sunday, 19.05.2013, 14:36

emegine saglık ece,çok başarılı bir çalışma,paylaşım için tşk.ederim bende katiliyorum asi arkadaşımıza,bence kendin için yap başkaları için yapma,paylaşan yüreinize salık.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 19.05.2013, 16:41

Tesekürler ece eline emegine saglik.
Allah Musavvirdir, Tasvir edip sekil semal verir mesela gül yaratmis cesit cesit mavisi sarisi kirmizisi pembesi tek yapraklisi cok yapraklisi tomurcugu goncasi yani yorulmadan bikmadan insanlarin tercihlerine acik begenisine acik sunmus isteyen gonca sever isteyen kirmizi isteyen tek yaprakli yani tercihler farkli olabilir amma hespside kendi capinda güzel birbirimiz kirmayalim hangimiz daha güzel tema yapmak istemeyiz hepmiz Allahin musavvir ismine yapisdik Allah bazilarina musavvir sekerinden fazla katmis cok tatli ve güzel tema yapiyorlar bazisida az sekerli musavvir isminin teceliyati biraz az amma oda musavir ismini ice ice bir gün tatli olcakdir ve tasvir etmesini sekil vermesini ögrencekdir.kirilmayalim ,kirmayalim birbirimizi
Emege saygi lütfen elstirilerde daha güzel olmasi icin olursa onlarda tatilidr. nacizena benim yorumumda budur.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 19.05.2013, 19:07

Sayın Türk Ece gnl ben yaklaşık 6 aydır allaturkada paylaşımlarda bulunuyorum bu güne kadar ne bir kimseye bir art niyetim oldu nede herhangi bir polemiğe girdim açıkçası girmekte istemem . Şimdi siz siteye elaman kazandıralım üye kazandıralım derken üyemi kazandırıyorsunuz üyemi soğutuyorsunuz sustum sustum derken başka bir kişiye yazdığım cevap sizi ne kadar ilgilendiriyo ???Benim temamda yapılan (bahsettiğiniz jüri arkadaşınız tarafından ) haksız eleştirinin cevabını verdim buda benim hakkımdı sizin susmanızı yada konuşmanızı gerektirecek yani sizlik bir durum zaten yoktu :himmmm:
Geçenlerde başka arkadaşın temasında yaklaşık 20 yorum yazılmış bu yorumların en az 10 tanesi eleştiri ve tartışma yönündeydi siteye giren insanlar tema indirirken bu yazıları okumayacakmı indirmek isteyen insan tereddüt içinde kalmıyacakmı??? Sizce bir temada bu kadar tartışma olması nekadar doğru bence gereksiz tartışmalar bana bu tartışmalar yalnış geliyor ...
Ben bir önceki yazımdada belirttiğim gibi temamın puanına değil indirilmesine bakıyorum tema üzerinden yapılan tartışmalar hiç hoş değil ve gereksiz ...
Birde intikam derken neyi ima ettiniz anlamadım bunu size hiç yakıştıramadım esefle kınadım 6 ay boyunca kime ne saygısızlığımı gördünüz hiçbir arkadaşın temasında art niyetli bir yorum yapmadım...
Eleştiri ve yorumlara herzaman açığım şimdiye kadar kimseye ters cevap vermedim baktım haklı deyip düzelttiğim temalarım bile oldu sadece temalar üzerinden yapılan tartışmalara karşıyım ...
Tekrar söyliyim yazdıklarım tartışma amaçlı değil sizin yazdıklarınıza karşı açıklamalarım tekrar açıklama yapmicam temalarıma yorum yazıp yazmamak size kalmış kimseye karşı bir art niyetim yok alamazda :sapka:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (19.05.2013, 20:31)

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 19.05.2013, 19:14

REYHAN yalnış anlama olmasını istemem ben eleştirilere herzaman açığım zaten bunu temalarıma yapılan yorumlardanda anlarsınız bu yazdıklarım sizlere karşı yazılmış birşey değildi temalar üzerinden yapılan tartışmalar bana yalnış geliyo bana komik gelende bu zaten ...Sonuçta zaman geçirmek veya birşeyler paylaşmak için burdayız bence kalp kırmak tartışmak yerine kazanmak daha güzeldir ...
Öneri ve görüşlerinize herzaman saygım var evet styl konusunda eksiklerim var ama elimde olanlar bunlar :)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (19.05.2013, 19:25)

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 19.05.2013, 19:24

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim ZENO abla yüreğinize sağlık.
Çalışmalarımı yıldız veya puan için değil hoşuma gittiği şekilde yapıyorum tabiki yorumlarada eleştirilerede açığım ama temalar üzerinden yapılan tartışmalar bence yalnış bende yazdıklarımı zaten genel olarak yazmıştım ama tartışma konusu oldu malesef :himmmm: indirip kullanan arkadaşlar varsa güle güle kullansınlar :) ...

17

Sunday, 19.05.2013, 19:28

ece bende sadece amacim yardim etmeye birsey yazarsam kirilmayin ama bu konuda yardimci olurum size style kullanimi eger isterseniz tek secimde kalmayin style üzere kaba olan sytleri süsmelere uygun olmuyor ve ltf bu konu tartismasi kapansin artik okis nazik nazik devam ederlim bizde simdi tekrar tsk ettim paylasima :)

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Sunday, 19.05.2013, 19:45

Teşekkür ederim,
İMAGEMAN,
KERİMCAN
Yüreğinize sağlık arkadaşlar çok saolun bencede tema için tartışmaya değmez.Birşeyler paylaşıyorsak indirip kullanan arkadaşlar varsa ne mutlu bize...

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Sunday, 19.05.2013, 20:09

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim REYHAN çok saol eleştirilere ve yorumlara herzaman açığım...Yazdıklarım sizlere karşı yazılan birşey değildi art niyetle gelip tartışma çıkarmak isteyenler içindi... Size karşı bir art niyetim zaten olamaz paylaşımlarınızı beğenerek izliyorum saygılar :)

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Sunday, 19.05.2013, 21:27

Emegine saglik paylasim icin tsklr guzel olmuslar..Ece..