Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

serhatlim

Stajyer

• Konuyu başlatan "serhatlim"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 14.01.2008, 17:57

radyoda özel okunabilirmi

slm arkadaslar,dün bana biiri geldi ve radyoda özelde ne konustugumuzu bana söyledi,ne konustugumuzu ve aynende dogru söyledi,bu nasil oluyor ya da buna nasil önlem alinir,diger bir sorunda misafir listesinde nasil görünmez olunuyor.
yardimlariniz icin simdiden tsk ediyorum

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 14.01.2008, 18:46

sanirim flatcast 4.15 versionuyla yayin yapiyorsunuz..

flatcast 4.16 ya gecin...

nasil yapacagin forumda yaziyor

serhatlim

Stajyer

• Konuyu başlatan "serhatlim"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 16.01.2008, 09:04

evet 4.15 ile yapiyorum, 4.16 da o sorun kalkiyormu? ya da öyle sorun gercekten varmidir?

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 16.01.2008, 15:07

serhatlim, başkasının nickine giriş yapabildikleri için okuyabiliyorlardı.
4.16da bir nicke iki defa girilmiyor ( Login failed diye uyarı veriyor) dolayısıyla özellerde okunamıyor !

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 25.01.2008, 21:29

Selam

Serhatlim; ayni radyoda dj olan ve flatcast dan radyo sifresi ile login olan kisi de sizin özelden yazdiklarinizi okuyabilir. sizin nikinizle aynidir onun nici de. renk degistirirse anlarsiniz varligini yoksa anlayamazsiniz.

4.16 da bunlar olmuyor evet theCurse hakli....

Saygi ve Sevgiler

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 8.02.2008, 22:56

Arkadaşlar tanidigim biri var ve 4.16 birbaşkası fark etmiyor. Adam giriyor yazıyor.İstediginin adını alıyor şifresini değiştiriyor. Görünmez oluyor. bir program kullanıyor ama ne bir seferde milyonlarca hakaret gönderiyor.

Bileni biliyor bu işi dikkat etmek en güzeli. Birde bazı fonlarda CHAT kutusu var oradan kayıtta alınabiliyor.

hugo43

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 26.10.2009, 14:49

ben bu programi söyle merak ettim bizimde radyoda okuya bilen varmis ve ben cok rahatsiz oldum dedi kodu yapsamda kimse benim özelimi okuyamaz özellerim ben djken kapali ama diyer djlerde acik bunu nasil engelleye bilriim özellerimizin okunmasini iki gündür sinirden catlicem :sinir: :x: :sinirliyim: kardesim ya hepmiz bilelim okumasini yada hic kimse okuyamasin en azindan hepimiz bilirsek o kiside yazamaz özelden birseyler ama ben istemyiorum sade o okumayi engellemek istyiorum kimse okumasin ve okuyan in kim odlugunu ögrene bilirmiyiz ltf yardimci olun özelerden dertelrini anlatan arkadaslar olyuor birbirlerini ve bu sahis okuyor kim odlugunu ögrene bilme imkani varsa söyleyin yoksada özelleri okumayi engellemek istyiorum yayin baskasinda iken ben acmam zaten özelleri nolur yardimci olun simdiden cok tsk ederim

8

Monday, 26.10.2009, 18:44

hugo43,

arkadaşım adı üstünde özel (GİZLİ)
okunamaz sadece kime yazılıyorsa o kişi okuyabilir
bunları nerden çıkartıyonuz anlamıyorum

bir başkası bir başka kişiye yazılan mesajı ne okuyabilir ne görebilir yok öyle bişey

bu konuyu daha oncede defalarca anlattık özel özeldir her kim, size ben okuyorum diyorsa o kişinin olduğu zamanda çağırın bizlerden birini bakalım bizim yazdığımız özelide okuyabilcekmi ??

nedense bugünekadar benim özelimi hiç okuyabilen çıkmadı sizinkileri nasıl okuyorlar

bilgisayarınızda keylogger olmadığı sürece uzaktan yardımla girilimediği sürece yada o kişi sizin yanınızda olmadığı sürece
yok öyle bişey

Nejan

Stajyer

• "Nejan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 27.10.2009, 06:22

evet yok öyle bisey ben hiç görmedim okuyan bence uydurma bu

hugo43

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 27.10.2009, 09:38

cok tsk ederim ya ben bimedigimden danismak istedim demek o kisi agzimi arastirmak icin yalan söyledi tekrar tsk

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 9.11.2009, 05:42

özel okunurmu okunmazmi bilmiyorum ama temalardaki kayit / save butonu kulanilarak gast / guest olarak chat kayit edilinebilir ve sonrada rahatlikla okunabilir fakat özeller degil sadece genel chat. belkide o anda gast olarak üzeri cizgilidir diye özelden degilde genelden yazilmiistir o gastta yayiini kaydediyordur böylece okuyabilir.

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 9.11.2009, 09:38

Alıntı sahibi ""mortal_mann""

özel okunurmu okunmazmi bilmiyorum ama temalardaki kayit / save butonu kulanilarak gast / guest olarak chat kayit edilinebilir ve sonrada rahatlikla okunabilir fakat özeller degil sadece genel chat. belkide o anda gast olarak üzeri cizgilidir diye özelden degilde genelden yazilmiistir o gastta yayiini kaydediyordur böylece okuyabilir.

Güncel sürümlerde bu imkanda kalkti ;)