Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "VuslatGülleri" bir erkek
  • Konuyu başlatan "VuslatGülleri"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 9.06.2013, 01:36

Flatcast Radyo Sitesi Açanlar İçin Ücretsiz Hosting Hizmeti Başlatıyoruz

Es-Selamu Aleykum Değerli Dostlar ! Ben Flatcast Radyo Kullananlar İçin Bir Hizmet Yapmayı Düşündüm , Benim Vps Sunucum Ve Bayi Hostingim Mevcut , Diyorum ki Flatcast Radyo Kullanan Kardeşlerim İçin Ücretsiz Cpanelli Linux Hosting Versem , Özellikleri Olarak Şöyle Açıklayım :

Ücretsiz Linux Hosting :
Türkçe Cpanel Sistemi
2 GB Ftp Alanı
5 GB Aylık Trafik
Sınırsız MySQL Veritabanı
Sınırsız Sub-Domain Ekleme
1 Adet 1 Yıllık Tk Domain Hesabı
Bütün Alt Özellikler Sınırsız

Değerli Arkadaşlar , Dediğim Gibi Bir Hizmet Yapmayı Düşündüm , Sizlerinde Fikrini Almak İsterim Şayet Atılan Yorumlarda Olumlu Cevaplar Gelir İse ,Bu Hizmeti Başlatalım Ve Kardeşlerimize , Bacılarımıza Ücretsiz Linux Hosting Verelim , Yabancı Sitelerden Hosting Almaya Muhtaç Olmasınlar , Ben Vps Sunucu Almışım , Bayi Hostingimde Mevcut .

Ben Niyetimi Sizlerle Paylaşmak İstedim , Velakin Şunu Diyeyim : Benden Aldığınız Hostingi Adult - Warez Veya Upload Sitesi Olarak Kullanmayacaksınız.

Kullanabileceğiniz Seçenekler : Flatcast Radyo Sitesi , Forum Sitesi , Gibi Siteler Kurabilirsiniz..

Benim Bilgilerim :

İrfan Yaman

Adıyaman/Merkez

Msn Adresimi Yazmayım , Forum Kuralı Olarak Yasak Olabilir , Bu Nedenle Banlanmayalımm Yöneticiler Kabul Eder İse Mail Adresimi Yazarımm . Özel Mesaj Yoluyla Benimle İletişime Geçebilirsiniz..

Herzaman Teknik Destek Verilecektir , Herhangi Bir Sorun Yaşamazsınız . Bana Dua Etmeniz Yeterli Olur , Herhangi Bir Ücret Talep Edilmeyecektir , Amacımız Müslüman Kardeşlerimizin Sıkıntılarını Ortadan Kaldırmaktır , Vesselam ..

Değerli Dostlar , Yorumlarınızı Bekliyorum ..

2

Monday, 10.06.2013, 00:38

güzel bi hizmet :) vuslat gülleri ALLAH kolaylik versin size ins basarilar dilerim

• "flatcastradio" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 11.06.2013, 17:37

KİMSENİN İLGİSİNİ ÇEKMEMİŞ GERÇİ ÜÇRETSİZ SONUNU DÜŞÜNMEK LAZİM : ) BEN BURAYA BİR WEB SİTESİ KURCAM EMEK HARCİCAM FORUM KURCAM SONRA SEN KAPATIRSAN : ) OKADAR YAPTIKLARIM GİDECEK GARANTİSİ OLMADİĞİ İÇİN TESCİLLİ ÇALİŞMAYİ TERCİH EDERİM SUAN ÇALİŞTİM ŞİRKET MESALA SÖZLEŞMELİ İMZALARİM VAR TASTİKLİ YASALARA UYGUN ŞİRKET BENİM SİTEMİ KAPATSA BİLE ŞİKAYET EDERİK BÜTÜN HAKLARIMI RAHATCA KULLANABİLİRİM