Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

*meltem*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

41

Sunday, 14.09.2008, 20:55

neden ki ben aldım :D

firewall >> güvenlik duvarı engelliyormuş.

Pc nin güvenlik duvarlarını kontrol et. (özellikle antivirüs programlarını)

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 26.02.2009, 16:32

slm arkadaslar
radyomu kurdum yayin yapıyom ama ana sayfamı degistirmesini bilmiyom alla turka sayfasıyla duruyo logomu nasıl ve nerden yüklerim acaba simdikten tskler

43

Thursday, 26.02.2009, 16:39

kayseripower, anlamadım :blink1:

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 26.02.2009, 18:33

kayseripower, sanirim AllaTurkaa indexlerinden birini kullaniyorsun ve degismek istiyorsun.

Index bölümüne buradan: http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129

• "by_YaramaZ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

45

Sunday, 5.04.2009, 17:58

İŞİ BİLEN BİR ARKADAŞ BENİM RADYOMA UYGULAYAMAZMI bu şablon calısmasını ??BEN ANLAMAM BÖYLE İŞLERDEN..RADYOMUDA YENİ AÇTIM DENEDİM FAKAT BU İNDEXİ BİR TÜRLÜ ANLAMADIM (sid numaramı nereye koymam gerek... kodlarla aram iyi değil :) ilgili arkadaslardan yardım bekliyorum radyo adresim bu ''www.kanarya-fm.tr.cx'' blogcu şablonunda kullanıyorum... denediğim bu sablonda ise radyo butonuna tıklandıgı vakit flatcolik adresine yönderdiriyor... yardımlarını bekliyorum arkadaslar tsk emege saygı bu arada DERMAN tsk ler...

46

Sunday, 5.04.2009, 18:11

by_YaramaZ,

buda indeks yokkii hani nerde indeks?

bak şimfi yukardaki linke tıkla o bölümde biçok indeks bulcaksın blog tarzı indekslerden birini beğen kodlarını al

daha osnra o kodlarının içine şunu görceksin

<IFRAME height="600" width="800"
src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=
XXX" frameborder="0" scrolling="no"> </IFRAME>

kırmızı ile işaretlediğim yeri senin radyonun SİD nosuyla değiştir ve kaydet bukadar hepsi

• Özel mesaj gönder

47

Saturday, 2.05.2009, 11:11

selamlar ben radyo açmak için kayıt yaptım Broadcaster's area tıkladım amCreate a new stream bu seçenek çokmadı yardımcı olurmusunuz şimdiden TEŞEKKÜRLER

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Saturday, 2.05.2009, 11:20

~.:ASLAN:.~,

kayıt olurken vermiş oldugun mail adresine gelen aktivasyon kodunu etkinleştirmen lazım..

kolay gelsin :up:

WESKEW

Stajyer

• Özel mesaj gönder

49

Monday, 8.06.2009, 18:07

SELAM BENIM SORUNUM BIRAZ DAHA FARKLI.RADYOM DA MIXER ÇIKMIYOR.NASIL HALLEDEBILIRIM SORUNU.BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM.SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM.

50

Monday, 8.06.2009, 18:32

Alıntı sahibi ""WESKEW""

SELAM BENIM SORUNUM BIRAZ DAHA FARKLI.RADYOM DA MIXER ÇIKMIYOR.NASIL HALLEDEBILIRIM SORUNU.BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM.SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM.

Buraya Tikla ve sor

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Monday, 8.06.2009, 20:15

[quote="WESKEW"]SELAM BENIM SORUNUM BIRAZ DAHA FARKLI.RADYOM DA MIXER ÇIKMIYOR.NASIL HALLEDEBILIRIM SORUNU.BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM.SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM.[/quote]
demişsiniz ama Radyoyu ilk mi kuruyorsunuz bir acıklama yok şayet detaylı yazarsn yardımcı olabilirim sana

cobra38

Stajyer

• Özel mesaj gönder

52

Monday, 29.06.2009, 06:32

tesekür ederim çok güzel paylaşimlar

• Özel mesaj gönder

53

Tuesday, 7.07.2009, 15:19

Alıntı sahibi ""i-rem""

Ayrintili Bilgi:

FLATCAST sitesinden türkce tercüme:
:burda:

Önümüzdeki günlerde bazi önemli detaylarla degisiklikler yapacagiz. Sebebi ise bir yandan yasal haklarla alakali, diger bir yandanda her gün bununla ilgili yüzlerce sorun oluyor olmasidir ve bunlarin hepsine cevap yetistirmek maalesef mümkün olmuyor.

[list]1. Radyoyu siteye eklemek !

Flatcast kurallarindada yazili oldugu gibi (http://www.flatcast.com/de/FcForum.aspx?forum=508#1115), Homepage/websitesi icerisine IFRAME veya Popup olarak mümkündü. Simdiden itibaren(!!!) yanlis yerlestirilmis Radyolar engellenecektir ve/veya uyari verilecektir.

Yakin tarihte sadece bir cesit yerlestirme mümkün olacak, bugün ki IFRAME-Yerlesimi (kücücük bir düzenlemeyle :-)). Popuplari ise her yayimci biraz html bilgisiyle kendisi uyarlayabilir. Bununla alakali bilgi yakinda sitemizde aciklanacaktir.

2. Sorumlu Kisiye dair Bilgi !

Sürekli Yayinlarin icerigi, Tescil haklari ve kullanilan Temalarla alakali yasal sorunlar oluyor. Bu icerikler Chat konusu (icerigi), Temalarda kullanilan resimler yada genel tescil haklari ile ilgili olabiliyor. Bir cok sebepten dolayi bunlari cözmek veya yanitlamak tarafimizca mümkün degil (Delil yetersizligi, kisisel haklarin korunulmasi, vesaire) fakat gözardida edilemez. Bu yüzden bu uygulamaya geciyoruz:

Her Radyo Yayimcisi (yayin bilgilerinde, flatcast admin panelinde) sorumlu kisinin Isim, Adres ve Mail adresini eklemeli. Bunlar Yayin esnasinda 'Streaminfo' olarak aciklanacaktir. Yanlis ve/veya Gecersiz Bilgiler Üyeligin ve kayitli Radyolarin silinmesine yol acacaktir ! Kurallar buna göre uyarlancaktir.

3. Dogru Adres !

Her gecen gün daha cok Flatcast Radyosu farkli alanda hizmet veren websitelerine eklenmektedir. Bunu engellemek icin Referrer-Kontrölü isleme gececektir. Her Yayinci Yayin bilgilerine (Admin Panelinden) yayinin url adresini belirtmelidir (kendi site adresini). Farkli bir siteden aciliyorsa Radyo, Sorun mesaji ile karsilasacaksiniz ! [/list]

Yukarda belirtilen Yerlestirme kuralini simdiden itibaren yürütmeye gecirdik. 2. Konu olarak yazdigimiza gelicek olursak, zaten bunlarin gerekliligi normal karsilanmali.

Saygilarimizla
Flatcast Yönetimi

Inkorrekter Streamlink

Leider können Sie am Stream des Users ":.Radyocu." nicht teilnehmen, da der Stream nicht korrekt aufgerufen wurde.

Der Sender hat folgende Homepage in seinen Streamdaten angegeben:

Falls Sie von dieser Seite kommen, informieren Sie bitte den Sender darüber. Hinweise zum korrekten Einbinden des Streams findet er in unserem Forum.

-----------------------------------------------------------

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from ":.Radyocu." using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar,

bakin flatcast artik bazi sorunlari yasamak istemediginden böyle bir uygulamaya geciyor...

sizin sadece ve sadece yapmaniz gereken sey kurallara uygun radyo acmak, buda o kadar zor birsey degil..

Sevgili Adminimizin anlatimindan bunu bir daha inceleyin, zaten hep tavsiye ettigimiz gibi hala hersey, bilgileri dogru girin ve Homepage olarak radyonuzu yerlestirdiginiz sitenin adresini verin.. sadece flatcast linki vermeyin (gecmiste zaten yasakti, artik uyari veriyor ve silinebilir üyeliginizle birlikte radyonuz)

bu baslikta nasil saglikli bir radyo kurulur anlatiliyor :burda:

Kendi Sitenizde Radyonuz: Flatcast

bir cok site bedava üyelik veriyor, bunlardan bazilari bu konu altinda zaten forumda mevcut --> Link icin TIKLA

hazir indexlerde mevcut: Hazir Index ve Sablonlar

buradaki anlatimlara dikkat ederseniz zaten sorun yasamazsiniz, kolay gelsin
:up:

SAYIN ADMINLERİM TAMAM BUNLARI YAZMIŞSINIZ TŞKLER BİRDE NASIL DÜZELTECEGİZ ONUDA YAZSAYDINIZYA ŞUAN NE FLATCAST YARDIMA NEDE DİNLEYİN DE SİTESİNE GİREBİLİYORUZ RADYOMA BİLE KİMSE GİREMİYO İKİ GÜNDÜR UGRAŞIYOM BİR TÜRLÜ OLMADI.blogcu com dan site alayım dedim yeni radyo actım onada siteye yükleyemedim acil yardım

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

54

Tuesday, 7.07.2009, 15:33

memocan6060,

gecici olarak bu adresi kullan

www.radyo.allaturkaa.de/canli.php?sid= <--buraya radyonun sid numarasini ekle

örnek
www.radyo.allaturkaa.de/canli.php?sid=212169

mazda90

Acemi

• Özel mesaj gönder

55

Tuesday, 7.07.2009, 17:18

Arkadaşlar program açısından fazla bilgim yok sağolsun bu sitenin sayesinde bir radyo açma i,şlemini başarılı olarak gerçekleştirdim gelen linkleri siteme yerleştirdim.radyoyo açıp kendim müzikleri dinleyebiliyorum.Benim sorunum şu şimdi bunu dışarı nasıl yayınlarım bunu başaramadım.Bu konuda yardımlarınızı istiyorum bana gelen mesaj şu bunların hepsini yaptım acaba nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Hello mazda90, Your show has been registered. The URL to start your show can be found under: http://www.flatcast.com/de/ProgramRegister.aspx Please check, if the URL you entered during registration ...
''http://msdbesiktas.org/'' ...

really works. This URL will be published in Flatcast´s Program Guide. The show´s SID (Stream-ID) is: 953862 Please embed this HTML-Code in your homepage:
<IFRAME height=400 width=600 src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=953862"></IFRAME> We wish you success with your show !

Your Flatcast Team.

56

Tuesday, 7.07.2009, 17:35

mazda90,

sitenizde radyonuz mevcut yanlız boyutları küçük olmuş sanırım

<iframe width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=953862" height="600"></iframe>

kırmızı ile belirtilen boyutların aynısını yapın diger kırmızıyla belirtilen SİD nonuz sizinse o şekilde forumunza yükleyin

• Özel mesaj gönder

57

Tuesday, 7.07.2009, 18:07

SAIKA SİD NOMU EKLEYİNCE ACILACAKMI RADYOM KUSURA BAKMA İNANKİ KAFAM DURDU

mazda90

Acemi

• Özel mesaj gönder

58

Tuesday, 7.07.2009, 18:40

Beratcan
teşekkürler
evet sitede radyo mevcut dediğiniz gibi büyüttüm oda oldu fakat benim sorum şu yayını bu sitede nasıl dinletebilirim onu başaramadım yardım edebilirseniz sevinirim

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

59

Tuesday, 7.07.2009, 18:46

memocan6060, sanırım blogcudan adres aldın ve radyonu eklemek istiyorsun konuyu incelersen cevabını bulursun :Burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3429

kolay gelsin :up:

60

Tuesday, 7.07.2009, 18:49

mazda90,

radyo boyutlarınız olmuş
şimdi flatcast sitesinden online olun onine olduktan sonra nickinizin hemen altında

Broadcaster's area ya tıklayın sayfanın orda bölümünde Start stream görceksiniz ona tıklarsanız radyo yayını yapabilceğiniz ekran ve mixer gelmiş olur karşınıza
daha daha sonra yukarıdaki verdiğinz adresi arkadaşlarınıza veriseniz o başlıktan girip sizin radyoyu dinleyebilirler

yanlız siz radyonuzu kendi pc nizde açtığınız zaman gidip kendi sitenizden dinleme yapamassınız