You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "****ONUR*****" is male

Date of registration: Jul 14th 2009

• Send private message

81

Sunday, August 16th 2009, 12:45am

mc_firar, sorunun yok radyonda gule gule kullanın

cumcum83

Beginner

Date of registration: Aug 7th 2008

• Send private message

82

Sunday, September 27th 2009, 3:08pm

selam arkadaslar bende bazı sorunlar yasıyorum radyonun sifresi degistirdler maile sifre istedim ama mail adresinide degistirmisler herhalde o yüzden gelmiyo simdi yenibi radyo açmaya calistim nicki aktive ettim radyo kaydini yaptim ama mil adresime ifame kodu gelmiyo foruma baktim ble bi konuda göremedim yardım ederseniz sevinirim

83

Sunday, September 27th 2009, 10:01pm

cumcum83,
bazan onay kodu geç gelebiliyor

ayrıca mail adresinize çalınan şifrenizi geri isteyebilirsiniz ilk üye olurken erdiğiniz adres geçerlidir şifreniz o mail adresine gelir

FLATCAST ŞİFRE GERİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Date of registration: Jun 27th 2009

• Send private message

84

Tuesday, October 13th 2009, 12:00am

tskler bildiri icin

ogrtkaya

Beginner

Date of registration: Nov 19th 2009

• Send private message

85

Thursday, November 19th 2009, 2:33am

Slm arkadaşlar ben edit link olarak yayın yapıyorum bahsettiğiniz sorun benim için geçerli mi.zaten kendime ait site ve bilgilerimle yayın yapıyorum.2 gündür açılmadı flatcast sanırım merkezdeki sorundan .yukarıdaki adrese bakarak bahsettiğiniz ayarları yapmam gerekiyor mu yoksa devam edebilir miyim.saygılar.

86

Thursday, November 19th 2009, 2:37am

ogrtkaya,

burdaki açıklamayı okumazsanız açılmaz malisef ---> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=30790

D.Ruimi

Trainee

Date of registration: Aug 19th 2009

• Send private message

87

Thursday, December 3rd 2009, 3:30am

Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine

"BÜTÜN SUÇU

2 KADEH RAKI IÇMEKTI
O KADAR....."

eyw.kardeşşm çok saoll paylasım için..Çok qüzell...
AMa okadar yazkki bu köşeye İLGİNİN bu kadar AZ olması..Çok üzücü

mengene34

Trainee

Date of registration: May 9th 2009

• Send private message

88

Sunday, May 15th 2011, 9:08pm

iyi akşamlar .. yaklaşık 4 yıldır flatcast radyolarında görev yaptım ve hala yapıyorum.. sizlerden önemli bir ricam var..tabi bu ne kadar mümkün.radyo da yayın yaparken . yayın esnasında bir dinleyici geliyor agır hakaretler ve küfür flot halınde ediyor. sonra banlıyoruz .2 dk sonra tekrar geliyor .yine banlıyoruz .bu böyle devam edip gidiyor.sizlerden ricam .bu olaya çözüm bulmak çokmu zor. ...hizmetlerin devanımı en güzel şekilde dileklerimle
ALLAH cc emanet olun. soruma yanıt verirseniz bu sorunu çözerseniz ayrıca dua da edecem .sizlere sizler sayesinde bir çok kişi den dua da alıyoruz .sagolun var olun

89

Sunday, May 15th 2011, 9:23pm

Radyonuzu Guestlere komple kapayın olmadı tanıdıklarınızı ''F'' leyin
''F'' lediğinizde en azından gelen kişinin tanıdık olup olmadığını daha kolay anlarsınız

• "dusler_alemi07" is male

Date of registration: May 22nd 2010

• Send private message

90

Wednesday, May 18th 2011, 12:48pm

iyi akşamlar .. yaklaşık 4 yıldır flatcast radyolarında görev yaptım ve hala yapıyorum.. sizlerden önemli bir ricam var..tabi bu ne kadar mümkün.radyo da yayın yaparken . yayın esnasında bir dinleyici geliyor agır hakaretler ve küfür flot halınde ediyor. sonra banlıyoruz .2 dk sonra tekrar geliyor .yine banlıyoruz .bu böyle devam edip gidiyor.sizlerden ricam .bu olaya çözüm bulmak çokmu zor. ...hizmetlerin devanımı en güzel şekilde dileklerimle
ALLAH cc emanet olun. soruma yanıt verirseniz bu sorunu çözerseniz ayrıca dua da edecem .sizlere sizler sayesinde bir çok kişi den dua da alıyoruz .sagolun var olun

eskiden ip numarasibanlanırdı şimdi ise isedigi nickle gelebiliyor eski sürüm daha iyidi....flatcast daha ii hizmet vermek için ugraşıyor ama bazı acıklarıda unutuyoor...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

91

Wednesday, May 18th 2011, 1:32pm

eskiden ip numarasibanlanırdı şimdi ise isedigi nickle gelebiliyor

Eskiden IP banlanirdi ama hemen hemen herkes bu ban'i nasil acacagini cözmüstü ve radyolar sürekli saldirilar yasiyordu, engelleyemiyorlardi.
Artik Safe Chat modunda, dj onaylamadan kimse giremiyor, bu yüzdende saldirilar olmuyor.

Hangisi daha iyi? Saldiriya ve küfüre maruz kalmak mi, yoksa emniyetli ve sadece istedigimiz kisilere acacagimiz bir chat alani mi ?

• "dusler_alemi07" is male

Date of registration: May 22nd 2010

• Send private message

92

Wednesday, May 18th 2011, 2:29pm

flatcast daha iyi hizmet vermek için elinden geleniyapiyor ama bazı acıkları olyor..şimdiki sürümmde ip banlamda olsa fenemi olurdu sizce...

ejdertolga

Beginner

Date of registration: Jul 8th 2011

• Send private message

93

Friday, July 8th 2011, 12:25pm

AÇTIĞIMIZ RADYOYU KENDİ SİTEMİZDEN DİNLEYEMİYORMUYUZ NERDEN BİLECEĞİZ RADYONUN DÜZGÜN İŞLEDİĞİNİ

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" is female

Date of registration: Jan 6th 2007

• Send private message

94

Friday, July 8th 2011, 12:29pm

AÇTIĞIMIZ RADYOYU KENDİ SİTEMİZDEN DİNLEYEMİYORMUYUZ NERDEN BİLECEĞİZ RADYONUN DÜZGÜN İŞLEDİĞİNİ

Bir arkadasiniza rica edersiniz, siz yayindayken gelip düzgün isleyip islemedigine bakar.
Zaten radyo kuran kisinin mutlaka arkadaslarida/dinleyicileride vardir, caldigi müzigi dinletebilecegi.

rüzgarxx

Beginner

• "rüzgarxx" is male

Date of registration: Nov 28th 2011

• Send private message

95

Thursday, March 1st 2012, 6:35pm

dediginizi yapiyorum asagiya kopyaladigim gibi bir yazi geliyor eror diyor arkadaşlarima radyoya gelmeleri için verecegim adresi oluştura miyorum

:Ç.hastayim: The stream is currently not available.

The selected stream is currently not available.

Last start of stream: 03/01/2012 - 17:59

Advertisement

YoRqUn

Professional

• "YoRqUn" is male

Date of registration: Jun 17th 2010

• Send private message

96

Thursday, March 1st 2012, 8:06pm

@rüzgarxx
Aldığınız Hata Mesajı Radyo Kapalı Mesajı
Radyonuzun Adresini Oluşturmakta Nasıl Bir Sorun Yaşıyorsunuz Biraz Daha Detaylı Olarak Yazabilirmisiniz
Örneğin Bir Siteniz Warmı.?
Siteniz Var Fakat İndex'te Gerekli Düzenlemeyimi Yapamıyorsunuz.?
Tam Olarak Sorununuz Nedir.?

Dj_MuZo

Trainee

• "Dj_MuZo" is male

Date of registration: Mar 27th 2011

• Send private message

97

Sunday, March 4th 2012, 1:53pm

ip

evet malesefff ole ereksiz insanlar varkii huzur bozmaya ortami germeye sanki bu isler icin yaratilmis edit dengesz insanlar ne anliyorlarsa flot atma küfürlü nicklerle gelip rahatsiz etmeler malesef önune geceemiyoruz nekadar banlar san banla yine geliyo baska nick alip .sayin flascat yönetimi böle bir nick almaya karsi cika bilir vermeye bilirr yada böle program yapa bilir ip ban :gelgel:

This post has been edited 1 times, last edit by "MeRaL" (Mar 4th 2012, 3:06pm) with the following reason: az daha sogukkanli olalim lütfen