Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "moishale" bir kadın
  • Konuyu başlatan "moishale"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 14.06.2013, 10:44

Ortak Ağdan Flatcast Sorunu

Herkese merhabalar.. bugün bulunduğum apartın internetinden radyoya girmek istedim fakat hata veriyor bir türlü giremiyorum radyoya nette herhangi bir kısıtlama yoktur yani her site ve program çalıştırılabilir..

Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does not work with that protocol.

Typical reasons:

• You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP.
  • You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc.
    Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123.
  • You are connected to the internet via router and there is no default
    gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress
    from Router).
hata bu arkadaşlar lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.. hangi radyoyu denersem deniyim aynı hata geliyor.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 14.06.2013, 12:19

moishale,

Portlarınız kapalı olduğu için bu hatayı alırsınız...daha net bilgiler bu link de mevcut...
Flatcast Sorun Mesajlari

modem bilgisi varsa elinizde portları açarsanız sorunsuz olarak yayınlara girebilirsiniz...
yalnız şöylede bir durum olabilir, apart dediğinize göre modemden uzak bir noktada olabilirsiniz ve bağlantı çok iyi değilsede bu sorunu yaşayabilirsiniz...
modeme daha yakın net çeken biryerden de deneyin..

Çok kalabalık olan ve portları açık birilerinin mutlaka bulunduğu radyolarada girerken aynı sorunu yaşıyorsanız internet bağlantısı kötü olma olasılığı yüksektir.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 14.06.2013, 15:33

senin veya yayin yapan kisinin udp 40123 portunu acma imkani yoksa , yayina RADYO RULET üzeri girebilirsin.
Rulette sid atarak, portu acik olan bir dinleyici veya botun girme ihtimalini yükseltmis olursun.

• "moishale" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 14.06.2013, 17:22

teşekkür ederim ancak istediğim radyoyu nasıl dinleyebilirim sid numarası var

• "moishale" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 14.06.2013, 17:25

kendi radyo sid numaramı yazdım girme için tıkladım ama bağlanmıyor.. nasıl yapabiliriz ? port açma işlemini yapamıycak durumdayım çünkü..

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 14.06.2013, 21:25

öncelikle yainda olan bir radyonun sid numarisini göndermelisin.
fakat dakikada ortalama 15 sid gönderiliyor, 15 dakikada yaklasik 225 sid yapar.
rulette radyolara baglanmayi sagliyan 40 mapping+ bot geziyor, tabi bircokta portlari acik olan dinleyici, bunlara ragmen yinede sennin radyoya hicbiride düsmeyebilir