Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sudesu

Acemi

• Konuyu başlatan "sudesu"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 18.01.2008, 01:53

herkes özgürmü olcak

slm flatcastin yeni yapcagi sistemi yazmis siniz sitemizi flatcast linkini vermeliyiz diye biz onu bilerek silmis vede flatcastan direk kimsenin girememesi icin hic bir bayragi isaretlememistik cünki hic bilmedimiz kisiler gelip küfür veya ortami bozucu davraniyordu simdi eger onlari yerlerine yazmazsak radyomuzu flatcast silecekmi yani illa acacagiz ve her isteyen istedi gibi girecekmi lütfen belki ben okurken hatali an ladim bu konuda aydin latir saniz sevinirim site url flatcast vermeye mec bur muyuz?ilada ülke secmek zorunlumu? sitem var flatcast istedigi ama kendi cevremde yayin yapmak istiyoruz bunu lütfen bana acilarmisiniz ne yapmam gerekiyor sim diden ilginiz icin tskkkkkkkkkkkk.

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 18.01.2008, 03:51

biraz yanlis anlamissin.

-önce radyo nickinin bilgileri dogru olmali,
e-posta vs.
fakat bunu üyelere gizli tutabilirsin, tek flatcast yetkilileri görebilir..

-bayrak secimi serbest

radyona istemedigin kisilerin gelmesini önlemek icinde
resimde isaretli olan yere kancala!

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 18.01.2008, 22:15

merak ediyorum!

Bende radyoyu kurarken bir site adı verdim fakat şimdi verdiğim siteyi kullanmıyorum.başka bir site açtım ve radyomun sid numarasını yeni siteme koydum.Acaba ne gibi sorunlarla karşılaşabiliririm.teşekkürler

Kebabig

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 18.01.2008, 22:21

yavuzcan1818, Flatcast Admin Panelinden girip site bilgilerini düzenle. Home page kismina yeni sitenin adresini ver.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 18.01.2008, 22:29

teşekkürler

Eyvallah teşekkür ederim cevabınız için .

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 18.01.2008, 23:08

arkadaşlar bu radyo bilgilerini düzenlediğimiz zmn mail adresine gelen HTML kodunu tam olarak nereye yapıştıracağımızı da söylerseniz sevinirim.flatcast dili yabancı olduğu için kullanmakta zorluk çekiyoruz.şimdiden tşkler..

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 19.01.2008, 00:20

Alıntı sahibi ""CRaZY_DeWiL""

arkadaşlar bu radyo bilgilerini düzenlediğimiz zmn mail adresine gelen HTML kodunu tam olarak nereye yapıştıracağımızı da söylerseniz sevinirim.flatcast dili yabancı olduğu için kullanmakta zorluk çekiyoruz.şimdiden tşkler..

html kodu nereye yerlestirilir ? tabii ki sitenin html bölümüne, ee buda her sitede farkli oldugundan is Flatcast olmaktan cikiyor, degilmi ?

Alıntı sahibi ""i-rem""

arkadaslar,

bakin flatcast artik bazi sorunlari yasamak istemediginden böyle bir uygulamaya geciyor...

sizin sadece ve sadece yapmaniz gereken sey kurallara uygun radyo acmak, buda o kadar zor birsey degil..

Sevgili Adminimizin anlatimindan bunu bir daha inceleyin, zaten hep tavsiye ettigimiz gibi hala hersey, bilgileri dogru girin ve Homepage olarak radyonuzu yerlestirdiginiz sitenin adresini verin.. sadece flatcast linki vermeyin (gecmiste zaten yasakti, artik uyari veriyor ve silinebilir üyeliginizle birlikte radyonuz)

bu baslikta nasil saglikli bir radyo kurulur anlatiliyor :burda:

Kendi Sitenizde Radyonuz: Flatcast

bir cok site bedava üyelik veriyor, bunlardan bazilari bu konu altinda zaten forumda mevcut --> Link icin TIKLA

hazir indexlerde mevcut: Hazir Index ve Sablonlar

buradaki anlatimlara dikkat ederseniz zaten sorun yasamazsiniz, kolay gelsin
:up: