Giriş yapmadınız.

• "deniz600" bir erkek
  • Konuyu başlatan "deniz600"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 7.07.2013, 22:07

Flascast bana yardım edecek varmi ?

Arkadaşlar ben Ramazan geldigi için cok muhtesem sade bir tema yapmak istiyorum Arkadaşalr sizden ricam siz yapıp altınada benim ismimi yazabilirmisiniz dsg deniz.40 die kendim ugraşıyorum yapamıyorum.
radyo merak saldim sabahtan beri urasıyorum az cok yapıyorum güsel olmuyor siz benim adıma güsel hos sade bir tema yapabilirmisiniz cok memlun olurum Yardım eden etmeyenden Allah razı olsun.

2

Monday, 8.07.2013, 08:19

Merhaba Deniz 40,
Acik söylemek gerekirse böyle bir talep ile ilk karsilasiyorum:)

Sitemizde binlerce Tema var, ve fazlasiye Dini Tema calismalari mevcut,
birini secip dsg olarak degil fakat dj Deniz40 diye nick yazdirabilirsiniz ..

Güzel Forumlar dilerim ^^

• "deniz600" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 8.07.2013, 09:36

Ben onu yapamayı bilmiyorum bana yollar yaparmısınız yardıma cok ihtiyaçım var lütfen
Flatcast Fcp Tema [ Yollarini gözledim gelirsin diye ] Designer Alakaa bunu yapandan Allah razı olsun müthiş olmus buraya kendi ismimi nasil yaazarım yapıp atabilirmisiniz ?

4

Monday, 8.07.2013, 09:49

Bir baska sinin Calismasinin atina Dsg Deniz diye kendi adinizi yazmak/yazdirmak söz konusu dahi olmaz Edit Yerine gecer..buda esittir emek hirsizligi ^^

Dedigim gibi bu arkadasimizin Temasini inidrebilir Sadece dj siminizi ekliyebilirsiniz Calisma sahibinin imzasini silmeden...

Dj ism talebini burdan rica edebilirsiniz...http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…1882#post901882

Tekrar Güzel Forumlar

• "deniz600" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 8.07.2013, 09:52

Bende biliyorum satım Moderatörüm ben diorum ki bana bir çalışma yapıp benim ismimi yazarmısınız ondan istemedim ztn :)
bende biliyorum emek hırzlıgı oldugunu ben oo resmi cok begenmistim yapan profosyonel oldugu açik banada böle sade resimler yapııp
benim ismimi yapabilirmisinz bendekiler kötü geliştiriyorum siz bana 1 tema yapıp cok ugrasmanıza gerek yok güsel sade onun gibi bir tema yaparsanız
COK SEVİNİRİM.

6

Monday, 8.07.2013, 09:56

Kisiye özel Tema yapilmiyor,

Fakat belki Tema yapan arkadaslardan birisi okur sizinle özel irtibata gecer....

Bol sans dilerim...