Giriş yapmadınız.

• "dolunay4641" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dolunay4641"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 11.07.2013, 18:43

flat radyosu mixer sorunu

arkaadslar yayin aliyorum..fakat sadece tools ve radyo sayfasi geliyor..mixer yok...mixerede isaret koyamiyorum...bide dinleyiciler ve ben yayindayken dark sayfasini goruyor..falat butonlar sekiller var..ama uzerlerinde ki kendi yazilari hic gorunmuyor..dinleyiciler niklerini giriyor fakat nikleri gorunmuyor yayinda yapamiyorum .adopemi yuklele lazim..ekran kartinimi guncellemem lazim..ne yapmam gerek bilemiyorum..hic bir yazi yok darki kendi orjinal sayasindaki buton yazilarid a yok ama butonalr gorunuyor bana yardim ederseniz sevinirim ?(

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 11.07.2013, 19:29

öncelikle alttaki resimdeki gibi temaları almayı deneyin...

eğer resimdeki gibi yapınca mixer gelmesse ses kartınızı güncellemeniz gerekiyor.
win7 mi kullanıyorsunuz onuda yazarsanız ona göre yardımcı olalım...

• "dolunay4641" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dolunay4641"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 11.07.2013, 22:20

tesk.mixser hic gelmiyorrrr
ben acaba ekran kartindanmi kaynaklaniyor yoksa adopedenmi onud abilemiyorum.
ses kartinida denerim win 7 kullaniyorum.toolsda darki tikladigimda aciliyor sayfa fakat mixer olmadigi gibi bide darkin butonlari gorunuyor falat üzerindeki login gibi yazilar hic gorunmuyor sanki radio dark a almis gibi sayfa öle duruyor.niki giriyorsun radyodasin ama nikin gorunmuyor hic..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 11.07.2013, 22:38

mixer sorunu ekran kartı değil ses kartı ile alakalıdır...büyük ihtimal ses kartı driver güncellemesi gerekmektedir...kendi sitesinden güncelleyebilirsiniz...
az önce verdiğim resimdekinide denediniz değil mi..
birde bu resimdeki gibi sağ alttan ses ibaresinin üstünde sağ tıklayıp kayıt a girin ve resimdeki gibi devre dışı bırakılmış aygıtları gösteri tıklayın...radyoyu sonra tekrar açıp bi kontrol edin...son olarak olmassa ses kartınızı güncellemeniz gerekir...