Giriş yapmadınız.

• "bordomavi61" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bordomavi61"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 13.07.2013, 22:44

radyo msn radyo şifre degişmiş

slm arkadaşlar ben 2010 yılında dini radyo açmıştım 3 4 senedirmi ne kullanmadım 1 ay önce girdim baktım şifre girdi bugün girdim msn radyo şifre hepsi degişmiş kimse bilmiyodu benim msn radyo şifre nasıl degişir anlamadım nickimle yeni radyo açmayı denedim böle radyo var diyo peki geri nasıl alırız radyoyu yardım edin allah rızası için...

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 16.07.2013, 09:28

Konuyu biraz açsanız iyi olurdu.
Değişen DJ şifresimi?? BUnu değiştirmek basit
Flatcast Admin şifrenizin değişmesi için mail adresinizin ele geçirilip oradan Flatcast a mail atılması gerekir..Ki bununlada kimse uğraşmaz..

Son seçenek html kodlarınızın yani index inizin atıldığı host un şifresi kalıyo...Bunu kime verdinizse ona sorun veya kime yaptırdınız sitenizi onunla irtibata geçin..

Özel mesaj atarsanız gelir yardımcı olurum.

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 16.07.2013, 10:39

flatcasta kayit olurken verdiginiz E-Mail adresi hala elinizdeyse , buraya -- > http://www.flatcast.com/ForgotPassword.aspx
radyo isminizi yazarak (ikinci secenekte) yeni bir sifre taleb edebilirsiniz.

kisaca 2 sifreden biri ( radyo veya mail) elinizde olmali, aksi halde yeni bir radyo acmaktan baska bir careniz yok

4

Monday, 22.07.2013, 04:40

Eğer uzun zamandır kullanmadığınız bir mail adresi ise mail adresi boşa düşmüştur ve o maili başka bir kullanicı alıp radyonuzu şifremı unuttum kısmından yeni şifre almıstır mail adresı uzun sure actif olmasa boşa dusuyor o yuzden açmak gerekıyor eskıden sıfresını unuttugum mail adreslerını aynı sekılde yenıden acarak gerı aldım buda o şekilde olmustur yanı bunun çözümü yok malesef

• "nostaljik-fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 16.03.2014, 10:11

S.A CÜMLETEN .. arkadaslar ben uzun zamandir radyomu acmiyordum sifreyi unuttum . ve sifre yenileme lnki geliyo flatcasttan bana. gelen linke tikliyorum. sifremi yenilemek icin .. büyük harf kücük harf rakam veya sekil girin diyo ben bunlarin hepsnidenedigim halde sifremi bir türlü yenileyemedim..
ekran resmine bi bakin isterseniz nasil yapabilirim...
http://nostalji.biz.tc/nnnn.jpg

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 16.03.2014, 15:53

S.A CÜMLETEN .. arkadaslar ben uzun zamandir radyomu acmiyordum sifreyi unuttum . ve sifre yenileme lnki geliyo flatcasttan bana. gelen linke tikliyorum. sifremi yenilemek icin .. büyük harf kücük harf rakam veya sekil girin diyo ben bunlarin hepsnidenedigim halde sifremi bir türlü yenileyemedim..
ekran resmine bi bakin isterseniz nasil yapabilirim...
http://nostalji.biz.tc/nnnn.jpg

Aşağıda bir konunun linkini veriyorum. Bu konuyu dikkatlice okuyun.
Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!
Ve deneme alanından deneyerek kendinize Flatcast'ın güvenli şifre kurallarına uygun bir şifre belirleyin.

Mail adresinize gelen aktivasyon linki tıkladıktan sonra oluşturduğunuz bu şifreyi kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.