Giriş yapmadınız.

savaska

Stajyer

• "savaska" bir erkek
  • Konuyu başlatan "savaska"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 15.07.2013, 16:11

ücretsiz adres yönlendirme

daha önce bllogcu ve tr.cx adreslerinden yayın yapıyordum ama ikisindede sorun var ücretsiz yönlendirme hangi siteyi tavsiye edersiniz ve yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 15.07.2013, 16:21

TR.GG Sitesi Kurmak

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

her iki link de ücretsiz site dir. kolay gelsin...

• "balgözlüm-fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 29.08.2013, 09:02

MERHABA ESKİ RADYO ADRESİM npage.de sıkıntıdan dolayı kapandı yeni radyo actım ama sıd ona yönlendirdim.ancak çoğu arkadaşım adresten girdikleri için yeni adresi bilmiyor eski adres linkini yeni adrese yönlendirmek için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 29.08.2013, 10:18

Eğerki site çalışıyor olsa ve artık başka bir siteyi kullanmak isteseniz kolaydı.
Eski adresinize bir yönlendirme kodu ekler ziyaretçilerinizi yeni sitenize otomatik olarak yönlendirebilirdiniz.

Ama söylediğiniz gibi eski siteniz npage olan şuan tamamen kullanım dışı. Ve free bir host. O yüzden maalesef eski adresinizi yönlendirebilmeniz mümkün değil.

Ulaşabildiğiniz dinleyicilerinize yeni adresinizi bizzat vermeniz gerekiyor. F latcast'tan Radyo bilgileri ve Yayın Açıklamaları kısmınada yeni adresinizi yazarsanız bir süre sonra bütün dinleyicileriniz yeni adresinizi öğrenmiş olacaklardır.

Kolay gelsin.