Giriş yapmadınız.

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Nacar"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 15.07.2013, 22:07

Paylaşimlarimin Silinme Nedenleri

DEĞERLİ FLATCAST KULLANICILARI

YILLARIN VERDİĞİ BİLGİ BİRİKİMLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK AMACIYLA BİKAÇ SUNUM HAZIRLADIM
AMA BUNLAR MAALESEF SUDAN SEBEPLERLE SİLİNİYOR

SİLENLERE LAFIM YOK ...
BELKİ KENDİLERİNİ BÖYLECE ÜSTÜN VASIFLI GÖSTERİYORLAR

AMA BİRAZDA SİZLERE YANİ İZLEYENLERE
VE BİZ PAYLAŞIMCILARA SAYGI GEREK
ARTIK BİŞEY PAYLAŞMIYACAGIM
VARSIN ONLAR KISIR DÖNGÜLERİNDE KALSINLAR..
HERKESE SAYGILAR

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 15.07.2013, 22:33

Nacar,
öncelikle üst üste ayrı konular açmanıza gerek yok...bir konu açmanız kafi dir...
silme sebeplerini gördünüz zaten.site kuralları açıktır..
youtube ile kendnizi bir tutmanız ilginç..
buyrun oradan paylaşım yapın izin veriyoruz zaten.hatta kısa ekleme yolu bile vermişiz konu içeriğinde kod olarak...
siz kalkıp kendi sitenizin url sini ekleyip reklam yapıyorsunuz.buna izin vermiyoruz...
her sitenin kuralları vardır ve bizim kurallarımızda bu şekilde...
anlayışla karşılayıp uzatmassanız seviniriz..

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 15.07.2013, 22:43

youtube ile kendnizi bir tutmanız ilginç..
buyrun oradan paylaşım yapın izin veriyoruz zaten.hatta kısa ekleme yolu bile vermişiz konu içeriğinde kod olarak...
siz kalkıp kendi sitenizin url sini ekleyip reklam yapıyorsunuz.buna izin vermiyoruz...

NE GÜZEL AÇIKLAMA...YAKLAŞIMINIZA HAYRAN KALDIM...
AYRICA YOU TUBE BÜYÜK SİTE OLABİLİR... BU ONA AYRICALIK TANIMANIZI GEREKTİRİYOSA
BU SİZİN KÖR MANTIĞINIZI İFADE EDER...
BU AÇIKLAMAYA FAZLA BİŞEY İLAVE ETMİCEM..
AYRICA KENDİ SİTEM DURURKEN YOU TUBE TAN NEDEN PAYLAŞIM ALAYIM????????

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 15.07.2013, 22:57

Youtube ile siz kendizi bir tutmuyorsunuz ama sizin sitenizin içeriğini maalesef biz bilmiyoruz. O zaman herkes kendi sitesine tema yüklesin buraya da linkleri koysunlar. Bu sizce mantık lı mı?
Forumu buyrun gezin, sizin istediğiniz şekilde bir tek paylaşım var mı? Varsa link verin biz de görelim.
Evet biz sadece youtubeye ayrıcalık tanıyoruz, tek tek kişilere ayrıcalık tanıyacak olsak yaklaşık 100.000 üye için tek tek kurallar oluşturmamız gerekecek.
Ve bu ayrıcalık tanınan kişilerin siteleri de sürekli denetim altında tutulacak. Bu da mümkün değil.
Kurallarımız açık ve net lütfen kurallar dışına çıkmayalım!..

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 15.07.2013, 23:08

Youtube ile siz kendizi bir tutmuyorsunuz ama sizin sitenizin içeriğini maalesef biz bilmiyoruz...)))
VALLA ÇOK GÜLDÜMMM...DEMEKKİ SİZ YOUTUBE IN İÇERİĞİNİ İNCELİYOR VE BİLİYOSUNUZ...BRAVO....MİLYARLARCA VİDEOYU İNCELEMEK HASSASİYETİNİ BEN GÖSTEREMEM...MAŞALLAHINIZ VAR SAYINNN SÜPPERR MODERATÖRÜMM...CEVABINIZ HARİKA ))))

HAA BİRDE NAÇİZANA AÇIKLAYIM ...TABİİ SİZİN ÜSTÜN TEKNİK BİLGİNİZE ERİŞEMEM DE...

BİLDİĞİM KADARI İLE BİR SİTEYE RESİM YÜKLEMEK ANCAK UPLOAD SİTELERİNDEN ALINAN LİNK İLE OLUR
EGER UPLOAD SİTENİZ VARSA...TABİİ Kİ LİNK VERİRSİNİZ İMAGESHACK GİBİ...
AMA PARDON...
S,İZ ŞİMDİ SİZİN UPLOAD SİTENİZİN ( YOK TA OLSA MİSAL) İÇERİGİ... DER İMAGESHACK E AYRICALIK VERİRSİNİZ...
OFFF
HAYRAN OLDUMM...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 15.07.2013, 23:19

youtubenin içeriği konusunda sizin söylemlerinize ya da uyarılarınıza gerek yok, biz de bilebiliyoruz içerisinde ne tür videoların da yüklü olduğunu ve en azından spam, trojan, keylogger vb... zararlı yazılımların olmadığını ve ayrıca dünya da milyarlarca insan tarafından da ortak alan kabul edildiğini de.
Sanırım siz youtube ile bir rekabete giriştiniz ama bu platform Allaturkaa değil yanlış yerde boy gösteriyorsunuz.
Foruma eklediğiniz ve bilgilendirmek istiyorum dediğiniz videolar zaten forum içeriğinizde yıllar öncesinden mevcut.
Dediğim gibi yeni üye olduğunuzdan ne kuralları ne de içeriği inceleme zahmeti göstermediğiniz kolayca anlaşılıyor.
Bilgi birikimimiz ve paylaşımlarımız saygı değer üyelerimizin yıllardır takdirin de ve huzurundadır.
Siz de zamanla kavrayıp, idrak edersiniz umarım. Upload'ın ne olduğunu ve bu uploadlarda hangi sitelerin kaynak olarak kullanıldığını da çok iyi biliyoruz. Ve sizede onları örnek gösteriyoruz, diyoruz ki youtubeye bu videoları ekleyin, sonrada foruma o şekilde ekleyin.

Ama siz hala ısrarla, video linkini ekler burada ki kullanıcıları kendi içeriğimi göstermek, sitemi tanıtmak için kendi adresime çekmek istiyorum ( buna reklam da deniliyor ) diyorsanız, bu istediğinizi Allaturkaa çatısı altında yapamazsınız. Diğer üyeler ne türlü yardım da bulunup paylaşım yapıyorlarsa sizde o şekilde yapacaksınız. Ayrıcalık beklemeyin. Ve kuralları yargılamayın ve Yöneticilere olan hitabınıza da biraz daha dikkat edin! Lütfen!..

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 19.07.2013, 09:53

AAAAAAAAAAA...YETER AMA...
LÜTFEN ÜST YÖNETİCİLER KONUYA EL ATSIN...SİLİNEN MESAJLARIM İNCELENİP KAMUOYUNA SUNULSUN..
SİTEYE VEYA ŞAHISLARA NASIL BİR HAKARET VARMIŞ???????????????????
TABİİ ELİNDEKİ YETKİ İLE MESAJLARIMDA DEĞİŞTİRİLMEMİŞSE !!!!!!!!!!!!!!!!!

ORUÇ AĞZIMLA DAHA FAZLA YAZMAK İSTEMİYORUM...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 19.07.2013, 16:16

Alıntı

Raporlayan Nacar (Bugün, 14:10)
sayın süper moderatörüm Forumumuzun modratörlerinden Melye isimli şahıs Reklam gerekçesi ile yapmış olduğum iki paylaşımı kaldırmış... Yaptığım itiraz mesajlarını ise kendisine ait son saçma mesajdan sonra silmiş ve sürekli silmektedir. Silme gerekçesi de siteye hakaret (!) olarak geçmektedir. Lütfen silinen mesajlarımı okuyun... Paylaşımlarıma da bakın...Böyle bir ithamla karşılaşmak beni ziyadesi ile rahatsız etmektedir... ya mesajlarım kamuoyu önünde yayınlansın yada kon u tümüyle kaldırılsın.. 100 bin dolayında üyesi bulunan bu sitede bende karınca kararınca bir katkın olmasını istedim... Ancak reklam nedeniyle engellendim videoları kendi sitemden çekmişim.. Sayın Moderatörüm bu arkadaş henüz dünyadaki binlerce video sitesinin zaten videolarını youtube a gömüp oradan embed kod u ile çektiinden habersiz sitenizde trojan varsa felan gibi saçma sapan şeyler yazmış.. cevaplarımıda silmiş)) zaten video uzantılı dosyalara trojan nasıl gömülüyo ilk bu şahıstan duydum..belki kendisi biliyodur.. Lütfen konuya müdahale edin.. Ya konu tümden forumdan kalksın.. Yada verdiim son iki mesaj ı yayınlatın... ben bu güzide siteye neden hakaret edeceğim.. lutfen silinen mesajlarımı inceleyin...Kararınızı verin... Bizimde bir şahsiyetimiz var..Verdiği saçma sapan cevaba sanki hiç karşılık verememiş veya Allaturkaya hakaret etmiş gibi bir hava yaratılması beni rahatsız etmekte... Ayrıca son mesajımda kendisine Vampirella dedim...bunu hakaret sayıyosa profilinde Vampirella resmi kullanmasın.. Demekki hakaret değil... Gerekli hassasiyeti göstereceğiniz umuduyla saygılar sunar, şu mübarek günlerde sadece LAHAVLE çekerek konuya baktıımın bilinmesini isterim... Saygılar...

Nacar,

Siz benim anlattıklarımı anlamak mı istemiyorsunuz, yoksa gerçekten sabrımı deneyip ne kadar size katlanacağımı mı ölçüyorsunuz. Eğer maksadınız buysa, sizin gibi çok kişiye sabrettim ve ne kadar agresifleşip, çirkinleştilerse de ben hep edebimi ve terbiyemi korudum, sabırla size karşı da korumaya çalışıyorum (size de tavsiye ediyorum).

Youtubenin ne olduğunu ve dünyada ki milyonlarca sitenin de youtube hostlarından videoları embed kodu sayesinde çektiğini bizde biliyoruz. Arkadaşım, sana da öyle yap diyoruz. Videoları youtube ekle, foruma da getir youtube linkini ekle. Bak Yazı Editöründe de hazır youtube butonu var, orayı kullanarak ekleyebilirsin. Ama sen bunu ısrarla anlamak istemiyorsun, konuyu oraya buraya, saçma sapan yerlere çekiyorsun, laf kalabalığı yapıyorsun!

Ben trojan, virüs, zararlı yazılımlardan bahsederken videoya gömülmesini kastetmedim ama sen anladığın gibi zannedip yine kendi kendine bilmişlik taslamışsın. Foruma eklediğiniz videoları, kendi sitenizde bir sayfada yayınlamıyormusunuz siz yoksa zincir takıp kolye misali boynunuzda mı dolaştırıyorsunuz? Ne bileyim o videyo yayınladığınız sayfanın güvenli olduğunu? Şimdi size tek tek bütün riskleri yazayım mı yoksa az çok idrak veya tahmin edebilir misiniz? Ben güvenli olmayan Websayfalarını/sitelerini kastederken siz nasıl olduysa '' videoya, avi'ye virüs saklanırmıymış yaaaa ahahaha bu ne cahillik'' diye kendi kendinize pişkinlik ve Yöneticiye lakap takmaya varıncaya kadar laubalilik içerisindesiniz!

Avatarıma neyin resmini koyup koymayacağımı önceden size tebliğ etmem gerektiğini hiç ama hiç düşünmüyorum ama ben burada Süper Moderatör isem sizin bana koşulsuz şartsız saygı göstermeniz şarttır! Bu kabalık ve çirkinliği tekrarlamazsınız umarım!

Kimse size kendi bilgi ve becerisini ispatlamak zorunda değil, sizde kimseyi test etmeye, tecrübelerini sınamaya yetkili değilsiniz. Biz yeteri kadar donanıma sahip olduğumuzu kanıtlamışız ki burada Adminimizin takdiriyle bir göreve getirilmişiz. Bunu size ispatlamak zorunda da değiliz! Yaptığınız paylaşımlar AllaTurkaa kurallarına aykırı.
Tekrar söylüyorum, videolarınızı kendi sitenizde yayınlayabilirsiniz, ama kendi sitenizde yayınladığınız videonun yine kendi sitenize ait linkini burada yardım konularına ekleyemezsiniz. Bu reklamdır ve buna asla müsaade edemeyiz. Kendi siteniz eklemiş olduğunuz videoyu youtube yükleyin buraya da youtube linkini ekleyin. Bu bu kadar basit ve net, anlamamanız imkansız.

Ayrıca maksadınızın sitenize üye toplamak, dolayısıyla reklam yapmak olduğunu da çok bariz belli ediyorsunuz. Yıllardır bu forumda olunca, az çok kişilerin ve amaçlarının ne olduğunu da kolayca insan anlayabiliyor! Sizinkisi de aşağıda ki resimde olduğu gibi gayet açık ve net!

Madem bu resimdeki kişiye yardım edeceksiniz, yazaydınız forumda arama yapın yeterince döküman ve yardım konusu var diye. Neden kendi sitenizin adresini verip, irtibata geçin diyorsunuz. Buna reklam denmez de ne denilir?
Sonra da buraya gelip, yok efenim haksızlığa uğradım, yok mesajlarım silindi, yok şu da yok bu da...
Mazlumu oynayıp, burada bizleride zan altında bırakamazsınız!!

Daha fazla konuyu saptırıp işinize geldiği gibi gösterip uzatmayın.Zira sabırlıyım dedim ama unutmayın ki bizde insanız ve sabrımızın bir sınırı var!

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 19.07.2013, 21:05

AAAAAAAAAAA...YETER AMA...
LÜTFEN ÜST YÖNETİCİLER KONUYA EL ATSIN

Alıntı

Melye
Süper Moderratör

Daha üstü varmi??
tzz

10

Friday, 19.07.2013, 23:30

Daha üstü varmi??

Tabiki YOKTUR... ;)

Yoksa varmi´bizmi bilmiyoruz :kizgulme:

Nacar

Stajyer

• "Nacar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 19.07.2013, 23:48

Bu üyemizin talebi bu idi. Forum da sadece SID almak tan söz ediliyor...
Sadece SID almak radyo sitesi kurup internette yayınlamak için yeterli ise ben suçluyum...
Ayrıca...Arkadaşa ziyaretçi defterinden mesaj attım..Forum da herkes imza olarak site adını kullanıyor
( Edit...gibi) bunlar reklam olmuyoda...(Ki bende imzama aldım site ismimi) orada yazmakmı reklam oluyor...

Bunlara ilaveten ;

Yukardaki açıklamalarınız içinde teşekkür ederim...Beni aydınlatmış oldunuz...))
Herkesten özür diliyorum...Çünki konu cevap haklarımın silinmesi ile çok uzadı...
Umarım bu son mesajım silinmez ve konu kapanır...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (20.07.2013, 08:35) düzenleme sebepleri: site adresi editlendi...resim url leri site yönlendirmesi vardı ve yanlış eklenmişti...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 20.07.2013, 08:41

Siz bence yazıları işinize geldiği şekilde okumaya devam ediyorsunuz, sitemizin de işinize gelecek yerlerini görmüşsünüz...
Forumda sadece SID almaktan bahsedilmiyor;
Forumda radyo kurmak
site kurmak
tema yapmak ve paylaşmak
index yapmak ve paylaşmak
Hatta üyelerimizin kurmuş oldukları radyolarının reklamını bile yapmaları için bölümümüz var.

yazık siz birtek sid almak bölümünü görüp ordan ibaret sanmışsınız.

bakın yine aydınlatmış oldum sizi ...

Ayrıca resim url si nasıl eklenir o konudada pek bilginiz yok galiba...o konudada anlatımlar mevcuttur(her konuda olduğu gibi) yeterki siz forumu gezip araştırınız.

İmzaya gelince kendiniz zaten cevabını vermişsiniz. Adı üstünde imza...sizdede var bizdede...demekki yasak değil miş...
Siz baştan sona yazılanları güzelce okuyun (atlamadan ve işinize gelmeyen yerleri görmezden gelmeden lütfen)

birde bu başlığa bakın,
AllaTurkaa Genel Kurallar AGK ( Lütfen Okuyun )

Üstteki msj ınızda site adresi vermişsiniz kaldırıldı (malum yasak...örneğiniz bir yöneticiye ait bile olsa yinede izin verilmediğini görmüş olursunuz)
Resimleride ekleyememişsiniz onada yardımcı olmuş oldum ve kendim düzenledim.
Siz yaptığınız/yazdığınız yazılardaki saygısızlıklarınız için herkezden özür dilerken asıl dilemeniz gereken kişiden yani benden bile özür dileyecek büyüklük gösteremiyorsunuz ama ben yinede sabırla görevimi yapabiliyorum.
Demekki neymiş ;
Allaturkaa ve yöneticileri ne kadar sabırlı ve yardımsever miş...değil mi ?