Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 22.01.2008, 19:46

vista da ses sorunu

selam arkadaşlar vistada ses sorunu ile karşılaştım hatta kontrol ertmekiçin microfonu çalıştırtığımda mixer içinde tüm atmış olduğum şarkılar gitmişti bir daha şarkı almadı microfonu takmama rağmen yeniden pc yi aç kapa yaptıktan sonra düzeldi böğle bir sorun olması doğalmı sizce yoksa böğlemi anlamadım bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden tşkll
kaptan34

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 22.01.2008, 20:17

malesef bizlerden kimsenin vista kullanmadigindan dolayi forumda yazanlardan haric yardimici olamayiz.

fakat vista ve sound sade flatcast programlarinda sorun yapmiyor, bir cok programlarda sorunu oldugu aciklaniyor, cok yakin bir zaman icinde Vista Service Pack 1 cikacagini duydum...

umariz bununla sorunlar cözülür.

Vista ve Mixer SONUCLAR