Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "ordulu_gökhan"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 23.01.2008, 09:30

TEMA PROGRAMI ARIYORUM

Arkadaslar tema programı arıyorum tema yapmak için bende var ama photo filtre diye program reminlerin kb buyultuyo vede bunu flatcast 100 kb yukarı tema kabul etmiyo bunun için başka bir tema programına ihtiyac duyuyorum şimdiden herkese teşekkürler.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 23.01.2008, 09:48

gökhan, aSlinda bence photofiltre reSim yapmak alaninda en iyi Freeware programlarindan
kullandigin reSimlerin boyutlari cok büyüktür ama kendi dizayn ettigin doSya cok büyük olmuyo aSlinda

yinede baSka programlarda denemek iStiyorSan Sana bu Sayfada bir kac FREEWARE programi var, bunlari dene

http://www.freewareportal.de/Grafikprogramm/

benim tavsiyem SplitImage ama yine boyutu büyük reSimlerde kb 100'den fazla olucaktir,

bunlari upload ederSen imageShack gibi bir Siteye ve BACKGROUND FROM URL olarak direct link adreSini eklerSen Sorun olmayacaktir ve daha cabuk acilacaktir

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 23.01.2008, 09:55

sagolasın shekerlee kardes bu arada ordulusun herhalde ben de orduluyumda tes ed program için..

AnkaraLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 23.01.2008, 10:49

Gökhan arkadaSim SLowcu arakdaSimizin temaLarina bakabiLirSin oda photo fiLtre kuLLaniyo vede 100 kb yukari dedigin Sey picture reSim yani direk reSim oLarak ekLerSen oLmaS ShkerLee nin dedigi gibi
BACKGROUND FROM URL oLarak ekLicekSin ve reSimde ekLemek iSterSen picture from fiLe den degiL From urL den ekLe reSimLerini daha cabuk aciLir ve yayini etkiLemeS

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 23.01.2008, 11:19

starradyonun uploadına ekliyorum rasmleritemayı birleştirmek için radyoya alıyorum 100kb üzerinde diye bir hata veriyo ve temayı düzenleyemiyorum resimli anlatım larınız varsa sevinirim..

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 23.01.2008, 13:42

kardes link yap yada boyunu kücült jpg yap öyle dene

FoRCeS

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 13.04.2008, 23:56

SAOL TSK EDERIM...paylasım ıcın