Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 23.01.2008, 18:30

vista sorunları

selam
arkadaşlar xp de görmediğim sorunların hepsini vistada yaşıyorum vistayı kurdum güzel bir program ne yazıkki soundMax ses sistemini desteklemedi dolayısı ile radyo da sorun ortaya cıktı yayında iken bir türlü anonsa giremedim sonra ac kapa yaptım pc yi ses ayarlarından yaptım ama nasıl yaptığımı bende bilemedim sanki şanssa gibi oldu biraz cunki msn de kullanamıyorsunuz bu sefer microfonu anlicanız vistada yayında iken yada dinleyici iken microfon bir yerde kulanabiliyorsunuz eğer msn de iseniz sesli görüşmede ki radyoyu da o esnada dinliyorsanız görüşme yapamıyorsunuz kabul etmiyor bana sesle ilgili yardımcı olabilecek varmı detaylı
tşkll aklımda iken birde yayında iken ses gitmediği için dinliyicilere microfonun jakını pc arkasından kontrol amaçlı çıkartmıştım ki baktım bir anda mixer içindeki şarkılar öğle bir saydırıyo ki uçtular hepsi nedeni nedir ayrıca flatcastın bu konu ile ilgili bir yazılımı varmı yeni?
saygılar

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 23.01.2008, 19:06

.Kaptan34, birkac gün vista kullanma imkanim oldu, ses ayarlari gercekden xp ye karsi farkli ve zor gibi.
fakat hepsi ayar meselesi....

ayrica dün acdigin basligin altina bunu ekliyebilirdin, forumu lütfen biraz temiz tutalim, sonucda bu acilan basliklardan hepimiz yararlanmak isteriz.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 23.01.2008, 19:31

selam meral.
ayrica dün acdigin basligin altina bunu ekliyebilirdin, forumu lütfen biraz temiz tutalim, sonucda bu acilan basliklardan hepimiz yararlanmak isteriz.
bunu anlayamadım afedersiniz açıklarmısınız formu temiz tutmama hakkındaki fikrinize katılmadım tşkl saygılar

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 23.01.2008, 21:45

bu senin yazdigin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=48333&highlight=#48333

buda aklimda arkadasimizin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=43416#43416

ve buna benzer birkac tane daha var
hepside flatcast vista ses ve mixer sorunlari

hepsini bir baslik altinda tutarsanaiz, daha faydali olur,
bir forumun özelligi bu