Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 4.09.2013, 18:45

Tek kelime ile ***** HARİKAAAA ***** çalışmalar olmuş canımmmm ablacığımmmm ...
Ellerine , emeklerine sağlık...Güzel yüreğine çok teşekkürler ablacığımmmm...
Flaşh şarkın çok sevdiğim bi şarkı ***** ZULAMDASIN ilkbahar gibi mor dağlar gibi solumdasın ***** süperrrrr ... Değerlendirme yapamicam ama gönlümden geçeni sen bilirsin canım ablacığımmmm :ksevgi: :1alkis: Tebrikler vede teşekkürler güzel emek vede paylaşımın için :gulver: ...

Nasıl güzel bir sürpriz yapmışsın Özlem cnm. :love:
Çok ama çok mutlu oldum düşüncelerini okuyunca.beğeni iletin değil kastım,senden gelmesi beni mutlu etti.özlemişim seni. ^^
Güzel sürprizine çok tşk ler,ve biliyorumki bana özel bu yazıların :gulver: o yüzden bir kez daha yanaklarından öpüyorum seni.. :cz:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 4.09.2013, 18:47

Harika olmuslar hepsi eline saglik Zenobia :1alkis: :1alkis: :1alkis:

imageman beğenin ve yorumun için çok tşk ediyorum..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Wednesday, 4.09.2013, 18:49

zenom ellerine saglik paylasim icin tskler güzel olmus

Reyhan cım çok tşk canım, temaya vakit yok,arada kurcalıyorum shopu o kadar. ^^ sağol canım

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 4.09.2013, 18:50

emeginize saglık paylaşım icin tskler cok güzel olmuş.

Tşk ediyorum Bülent yorum yazan elinize sağlık..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 4.09.2013, 18:55

Son çalışmalarınızda, font uygulamarında sanki biraz düşüş var gibi :whistling:

Güzel yorumunuza çok tşk ler Atilla bey elinize sağlık..
PSD dosyası hemen tema altında indirip bakmanız olasıdır.Fontlar bana göre çok yakıştı gölgesi ve derinliğide bana göre uygundur.
(Fontlarda tek font üzerinde çalışmam bir çok fontu indirip denerim en yakışanı kullanırım)
Değerli eleştiriniz için tekrar çok tşk ler..

H&M

Profesyonel

• "H&M" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 4.09.2013, 19:29

bende tek kelime ile *********HARİKA ************ diyor köşeme çekiliyorum :1alkis:

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 4.09.2013, 20:27

Son çalışmalarınızda, font uygulamarında sanki biraz düşüş var gibi :whistling:

Fontları görsel olarak demedim Æsi fırtına :) uygulama demistim;) butonlar harika ancak font uylaması aynı besiktas forması gibi olmus :thumbup: (siyah-beyaz-siyah-beyaz) :)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Wednesday, 4.09.2013, 21:28

bende tek kelime ile *********HARİKA ************ diyor köşeme çekiliyorum :1alkis:

H&M çok tşk canım beğenin için yüreğine sağlık..

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Wednesday, 4.09.2013, 21:32

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Wednesday, 4.09.2013, 21:33

butonlar harika ancak font uylaması aynı besiktas forması gibi olmus :thumbup: (siyah-beyaz-siyah-beyaz) :)

:D Bu temaya galatasaray formasıda denedim cixxx pek yakışmadı gibi ,fener hiç olmadı açıkçası beşiktaş daha klas durdu gibi.. ^^
Sizce sayın Jürim nasıl bir uygulama, renk kombinasyonu bu temaya yakışırdı?? benim gibi bilgi eksiği olan bir çok arkadaşımda faydalanır bilgileriniz ile.??

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Wednesday, 4.09.2013, 21:37

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Tşk ederim Dalgıç,sağolun.

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 4.09.2013, 22:33

Emeklerine sağlık ZENO ABLA yine herzamanki gibi çok güzel çalışmalar olmuş...Güzel emek ve güzel paylaşım için teşekkürler...Benden ( *****) helal olsun diyorum bu güzel emek ve görselliğe :1alkis: :1alkis: :1alkis:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 4.09.2013, 22:40

Emeklerine sağlık ZENO ABLA yine herzamanki gibi çok güzel çalışmalar olmuş...Güzel emek ve güzel paylaşım için teşekkürler...Benden ( *****) helal olsun diyorum bu güzel emek ve görselliğe :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Ece cim güzel sözlerine yürekten tşk ediyorum.
Canım benim ***** veren gönlüne sağlık.3.80 bulurmu işte o muallakta :D :D :D

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Thursday, 5.09.2013, 12:00

Sizce sayın Jürim nasıl bir uygulama, renk kombinasyonu bu temaya yakışırdı?? benim gibi bilgi eksiği olan bir çok arkadaşımda faydalanır bilgileriniz ile.??

Oooooo harika olmuş Æsi Zenobia hatta harika ötesi olmuş :1alkis: renk kullanış çizgiler hissiyat ne ararsan var olmayan yok kutlarım Siya@h :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
bu uygulama nasıl ;)

Eleştiri almayı kabullenir gözüken ancak, hiçmi hiç kabullenemeyen sevgili üye (eski juri) :P . yardım konularında bu konuyla ilgili cok sey var ve siz engin tecrubeli üye daha iyisini bilirsiz, :1gözkirp:
Aslında oradaki font uylumasını göstermek varda, sonra bu sefer beni diline dolar gidersin :S bende polemğine konu olmak istemem o seviyey düşmem 8)
Çünkü; burada atıp tutup gidip sonra tükürdüğünü yalayıp geri dönüp sonra yine giden sonra tekrar gelenlere hoş geldiniz demekten yoruldum tzz

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Thursday, 5.09.2013, 16:19

Oooooo harika olmuş Æsi Zenobia hatta harika ötesi olmuş renk kullanış çizgiler hissiyat ne ararsan var olmayan yok kutlarım Siya@h
bu uygulama nasıl

Eleştiri almayı kabullenir gözüken ancak, hiçmi hiç kabullenemeyen sevgili üye (eski juri) . yardım konularında bu konuyla ilgili cok sey var ve siz engin tecrubeli üye daha iyisini bilirsiz,
Aslında oradaki font uylumasını göstermek varda, sonra bu sefer beni diline dolar gidersin bende polemğine konu olmak istemem o seviyey düşmem
Çünkü; burada atıp tutup gidip sonra tükürdüğünü yalayıp geri dönüp sonra yine giden sonra tekrar gelenlere hoş geldiniz demekten yoruldum

jüri demek eleştiri demek iyi veya kötü ...unutunuz sanırım sayın zenobia

emek vede paylaşım icin tskler

36

Thursday, 5.09.2013, 18:58

emegine saglık Asi her zamanki gibi güzel tasarimlara imza atiyorsun tebrikler,güzel paylasım icin tsk.ederim.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

37

Thursday, 5.09.2013, 19:41

Eleştiri almayı kabullenir gözüken ancak, hiçmi hiç kabullenemeyen sevgili üye (eski juri) :P . yardım konularında bu konuyla ilgili cok sey var ve siz engin tecrubeli üye daha iyisini bilirsiz, :1gözkirp:

sonra bu sefer beni diline dolar gidersin :S bende polemğine konu olmak istemem o seviyey düşmem 8)
Çünkü; burada atıp tutup gidip sonra tükürdüğünü yalayıp geri dönüp sonra yine giden sonra tekrar gelenlere hoş geldiniz demekten yoruldum tzz

Eleştirnize ve yönlendirici tecrübelerinize ben sadece kocaman tşk ediyorum.
Tek bir sözünüze cevap vericem gelip giden sadece ben değilim değilmi Atilla bey?? Jüri odasında yazılanları benimde okuma şansım vardı bir zamanlar diorum ve saygılarımı sunuyorum..(bu forumda 100 lerce temam var buda emektir, emeğime saygınız yoksa diyeceğim söz hiç yoktur)
Tekrar tşk ler...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Thursday, 5.09.2013, 19:43

jüri demek eleştiri demek iyi veya kötü ...unutunuz sanırım sayın zenobia

T şk ler €fsun eline yüreğine sağlık...
Eleştiri eğerki bilgide eklenip yanında sunuluyorsa yol gösteriyorsa ben ona eleştiri derim..
tekrar tşk ler..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Thursday, 5.09.2013, 19:45

emegine saglık Asi her zamanki gibi güzel tasarimlara imza atiyorsun tebrikler,güzel paylasım icin tsk.ederim.

Tşk ederim Kerimcan ,eline sağlık..

40

Thursday, 5.09.2013, 20:05

Emegine sağlık paylasim için tsk.ler...