Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "Tomato54"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 14.09.2013, 20:30

Temalarım Acaba Neden Silindi? "Orjinal Flatcast fcp listesi lütfen"

Flatcast miksedeki tum temalar silindi, Ustelik birkaç dark temada da Ses, giriş, "login" ve renkte yerlerin işaretleri var fakat, linkleri ile yazıları dahi çıkmıyor. Ses işaretleri yani vurgulama işasreti ise tüm temalarımda görünmüyor. Ve flatcast ı açarken daha önceleri hiç çıkmayan popup uyarı yazısı çıkıyor. "Please slect preset from the praset list" şeklinde. Bu konuda bilgisi olan yardımçı yayıncı arkadaş olursa mermnun olurum. Ayrıca mümkünse orjinal fcp açılımı " siyah dark ve digerleri" olan varsa buraya eklerseniz sevinirim. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 14.09.2013, 21:06

flatcast produceri sil ve tekrar kur, sanirim muhtemelen windows regsitery de bir sorun yapmis.

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "Tomato54"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 14.09.2013, 22:25

Hallettim.

Fındık İlgine teşekkürler Hallettim. Sorun Ses Driver' inden miş. Guncelledim düzeldi.