Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek
  • Konuyu başlatan "wwgenww"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 18.09.2013, 19:44

Temalara Yorumlar Hk.

SYN..ARKADAŞLAR.bakıyorumki tüm temalara,genelde sitede görevli olan yetkililer,yada site üst düzey yöneticileri yorum yazmakta,ve genelde hep olumlu sözler sarf edilmektedir.tema yapan arkadaşlar şunu iyi bilsinki,site içi personelden size tenkit edici yada,kusur bulucu yorumlar gelmez,,onlar sizi şevk etmek ve daha çok ,gurunuzu okşayıcı sözler sarf ederler.siz asıl bizler gibi,tema seçip kullanan,yada tema yapmasını bilmeyen ve temayı gördüğünde,olumlu yada olumsuz yorum yapan düşünceleri göz önünde bulundurur,değerlendirmeye alır,temalarınızda buna göre tasarım yaparsanız,,inanınki çok daha başarılı olur,çok daha yorum gelir ve temalarınız daha fazla indirilir.bu benim naçizane kendi fikrimdir.yanılmışta olabilirim.ben bu siteye her gün geliyorum ve yüzlerce tema inceledikten sonra bir veya iki temaya yorum yazıyorum.beğendiğime olumlu,beğenmediğime olumsuz yorum yapmaktan çekinmem.vasat temaları da sadece bakar geçerim.bazen,olumsuz yorum yazdığım temalar için bana kızmayın,,gücenmeyin..bilinki bu yorum size gerektiğinde ışık tutacak ve çok daha mükemmel ve başarılı temalar yapacaksınız.tenkid olmadan,kusurları bilemez,başarıyı yakalayamassınız.sevgi,selam ve saygılarımla.

• "harbi kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 18.09.2013, 20:00

Burdada gördügüm şu saolsunlar yanlışımız varsa yada sunu söyle yaparsan daha iyi olur diye yorum yazıldıgı zaman dikkate alıyorum daha güzel şeyler ortaya çıkıyor ben burda kimseyi ayrım yapmadan yorum yapıyorum herkese Tskler

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 18.09.2013, 20:12

ek bilgi

ben genel konuştum.haksızlık yapılıyor demedimki.(yanlış anlaşılmasın), mesajdaki ana konu,olumlu mesajlardan ziyade yön gösteren yorumların daha faydalı olduğu konusudur.saygılarımla

• "bulent-06" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 18.09.2013, 20:17

bazı konularda haklısınız . ama herkes yapabildigi kadar yada becere bildigi kadar caba gosterıyor. daha usta olan arkadasların temalarını bizlerde zevkle keyifle izliyoruz. kusur bulmak yada surası olmamıs demek yerıne yada begenı sözlerı yerıne gelmeden yapılan calısmaya emege saygı göztermek gerekiyor. sadece olumsuz yerlerde bıze yön veren bızden daha bılgılı ınsanların goruslerını yorumlarını okuyarak kendımızı geliştirebiliriz.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 18.09.2013, 20:30

site içi personelden size tenkit edici yada,kusur bulucu yorumlar gelmez,,onlar sizi şevk etmek ve daha çok ,gurunuzu okşayıcı sözler sarf ederler.siz asıl bizler gibi,tema seçip kullanan,yada tema yapmasını bilmeyen ve temayı gördüğünde,olumlu yada olumsuz yorum yapan düşünceleri göz önünde bulundurur,değerlendirmeye alır,temalarınızda buna göre tasarım yaparsanız,,inanınki çok daha başarılı olur,çok daha yorum gelir ve temalarınız daha fazla indirilir.bu benim naçizane kendi fikrimdir.

Belkide bu konuda en az konuşması veya düşüncesini ifade etmesi gereken son kişiyim.
Yazdığınız bu ifade dikkatimi çekti ve düşüncemi söyleme gereği his ettim.
Forum yönetiminin kimin ne yazacağına veya düşüncelerinizi iyi yönde teşvik amaçlı yazın diye bir dayatması söz konusu değildir.
Her üye kendi özgür iradesi ve bakış açısı ile yorumunu yapar. İster tşk eder ister gördüğü eksikleri veya yanlışları yazar..Kimisi eleştireye gelemez ters anlar,kimi arkadaşlar her eleştiriden bir doğru çıkartır payına bir sonraki temasında bunu göz önüne alarak temasını yapar.
Yorumlarda tşk ile ilerleme olmayacağını ben kendimden bilirim.
Belkide bu yüzden forumda en eleştirici ve yorum yazan kişi oldum.
Her eleştiri bir doğrudur benim için.Bir bakış tır ve başka gözle görüştür.
Şunuda söylemek gerek ,eleştiri sadece ben şurayı beğenmedim yada bu style olmamış yada şu font yakışmamış diyerek tşk etmekte anlamsız.
Neyi beğenmedin stylemi yakışmamış yol göstericide olunmalı örnek verilmeli ;mesela metalik bir style veya renkli bir style diyebilmeli,resimmi beğenmedin resim seçimindeki seçeneklerinide sunmalısınki ,tema yapan arkadaşımız baktığında temasına gözünde canlandırsın ewet bu haklı bir eleştiri diyebilsin veya bir sonraki temasında uygulayabilsin.
Beğenmedinde nedennn?? açıkla nedenini ve sonuç ver eline.
Bu benim düşüncemdir. Bunca zaman içinde eleştirilerimi olumlu veya olumsuz dahi olsa ışık tutucu olmasına bakarak yaptım.Kızan çokkk oldu ama ben daha sonraki temalarında gördüğüm değişimleri görünce öylesine sevindimki.buda benim kendi çapımda kendime ödülüm oldu.
Eleştiri yol gösterici ve kırmadan yapıldığında,değişmeyecek bir şey yoktur.

Sevgi ve Saygılarımla

(son aylarda yorumdan istifa ettim.) :D

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 18.09.2013, 20:54

Haklisiniz

Anlatmak istediklerinizi gayet iyi anladım.bende aynı fikirlerdeyim.bazen birinin çok mükemmel bulduğu bir temayı,bir başkası beğenmeyebiliyor.bu da zevklerin ve görüşlerin,insanlarda ayrı,ayrı olmasından kaynaklanıyor.ben temalara yorum yazmadan önce,acaba radyomda nasıl gözükecek,göz zevkime uyarmı ona bakıyorum.benim çok beğendiğim bir temaya,bir dinliyicim çok berbat,bunu değiştir diyebiliyor.kişilerin hepsini memnun etmek imkansız.takdir edersinizki,değişik duygu ve düşünceler olabilir.burda amaç kimseyi kırmadan üzmeden,ortak bir yol bulup hareket etmektir.saygılarımla...

7

Wednesday, 18.09.2013, 21:06

tema yapan arkadaşlar şunu iyi bilsinki,site içi personelden size tenkit edici yada,kusur bulucu yorumlar gelmez,

Size Öyle Geliyor

Henüz Benim Beğenebileceğim Bir Tema Yapanı Göremedim Son Bir Yada İki Yıldır :pardon:

8

Wednesday, 18.09.2013, 21:10

ilk önce bu konuyu actiniz icin tskler tek kelime bravo ayrica düsüncemlerim kisa ve öz yazsam simdiye kadar sadece tsk etmesini amac yardimi de yazmistim uygulamasini herkese kendine göre ve bagli tabiki ama zor .... ellerinize yüreginize saglik :1alkis:

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 18.09.2013, 21:22

sayın moderatörüm..

konuyu açarken yazmış olduğum 12 satır uzunluğundaki bir mesajdan,tek bir cümleyi alıntı yaparak cevap verirseniz,tabiiki başka anlamlar çıkar.benim demek istediğim şuydu,,tema yapan arkadaşlar,site içi idarecilerinden ziyade,biz dışardan gelen misafirlerin yorumlarını daha çok dikkate alırlarsa,daha mükemmel eserler ortaya çıkar.saygılarımla..

10

Wednesday, 18.09.2013, 21:28

Yazıyı Tamamen Okudum Desem Yalan Olur O Kısım İlk Bakışta Gözüme Çarptı Sadece Cevap Verdim ^^

Saygılar Bizden Mutlu Akşamlar

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 10.11.2014, 12:56

Güzel bir konuya değinilmiş,bende birseyler eklemek isterim...
İlk çalişmamı forum Allaturkaa paylaştım,büyük bir mutlulukla ve hevesle,ve ilaveten şunu yazmışımdır.
''Ben yıllarca forumunuzdan tema indirdim kullandim,ve teknik bölümlerde bir çok bilgi edindim uyguladım.
Forum Allaturkaa ya tsk amacıyla ilk çalışmamı forumda paylaşıyorum'' diye belirttim.
Güzel ve yapici yorumların yanında yol gösterici yorumlar geldi.
Ben bundan memnun oldum,çünkü tema konusunda hiç bir bilgisi donanımı olmayan birisydim,
uyarilari dikkate aldım. Peki,neydi bu uyarılar?
Öncelik tema boyutu 800-600 olması, fontlarin Türkçe karakter içermesi, fazla açık resim kullanılmaması,
imzanın mutlaka olması gibi...
Her çalışmada bir adım ileri,yorumlari önerileri dikkate alarak, bu zamana kadar geldim ve halende çalişmalarimda standart yorumların dışında,
yol gösterici önerileri yorumları bekliyorum.Çünkü öğrenmem gereken çok sey olduğuna inanıyorum
Bilginin paylaşıldıkça güzelleşeceğini düşünenlerdenim.
Kendim yorum yaparkende, naçizane fikirlerimi elimden geldiğince
kırmadan incitmeden bakış açımı sunmaya çalışıyorum.Çünkü yol gösteren yorumların insanı bir adım ileriye götüreceğine inanıyorum ve görüyorum
Bu da benii çokk mutlu ediyor,toplu iğne kadar katkımız varsa helali hoş olsun arkadaşlar.
Emek verip göz nuru döken tüm emekçileri ben yürekten kutluyor saygılarımı sunuyorum....
BAŞARILARINIZ HEP DAİM OLSUN,BİZLERDE SİZLERİ HEPP ALKIŞLAYALIMM

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (10.11.2014, 13:21)