Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Quader

Acemi

• "Quader" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Quader"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 22.09.2013, 09:17

Dj İle Yöneticinin İsmi Aynı

Arkadaşlar benim ismim radyoda Quader djnin kullanıcı adıda Quader dj neden kendi kullanıcı adını kullanmıyor acaba ?

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 22.09.2013, 09:35

Dj ya da Yönetici adı diye bir ayrım yoktur.
Radyo ilk kurulurken bir isim ve SID numarası tayin edilir. Ve Yayını açan bütün Djler Radyonun ismini kullanırlar.

Her Dj yayın alırken kendi nicki ve şifresi ile yayın sayfasına bağlanır ama Yayını açtığında Radyonun Adı ne ise onunla yayın yaparlar.

Radyo ismi değiştirilemez.

Durum böyle olduğu için güvenlik açısından Djlerinize Radyonuzun Ana giriş şifresi (Admin Şifresi) ni vermeyin.
Yayın Şifresi oluşturup yayını öyle almalarını sağlayın ve Admin girişini sizden başkasının kullanmasını engelleyin. (Radyo veya SID silinmelerine karşı)

Burada ki anlatım sizi aydınlatacaktır.

Radyonun Şifresi Ve Dj Şifresi