Giriş yapmadınız.

ardinyo

Stajyer

• Konuyu başlatan "ardinyo"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.01.2008, 00:23

USTALARIM HALEN BU SALDIRIYI DURDURAMIYORUM

EVET USTALAR YINE BASLIK ACMAK ZORUNDA KALDIM ÖZÜR DILIYORUM AMA YAKLASIK 4 GÜNDÜR SALDIRI OLUYOR RADYOMA ESKI VERSION VARDI VE YENI VERSIYONA GECMEM ISTENDI GECTIM AMA HALEN BIR DEGISIKLIK YOK YINE SALDIRILAR DEVAM EDIYOR KIM OLDUGUNU NASIL BULABILIRIM VE BU SALDIRIYI NASIL ÖNLÜYEBILIRIM LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM ARKADASLAR BEN VE DINLEYICILERIM USANDI ARTIK TSKLER SIMDIDEN

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 28.01.2008, 00:32

ardinyo, selam
Flatcast yeni versiyon olan 4.16 sürümün özelliklerini okumanı tavsiye ederim ;)
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3910
Not Kırmızı kart her seyi halleder ;)
Özellikleri oku çözümü bulursun ;)

ardinyo

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.01.2008, 00:37

EVET AYNEN O SEKILDE UYGULUYORUZ AMA YINE GELIYOR ARD ARDA KÜFÜRLER YAZIYOR CIZIYORUZ CIKIYOR BIR KAC DAKIKA SONRA YINE GELIYOR YINE KÜFÜRLER YAZIYOR NE YAPACAGIMIZI BILMIYORUZ BANA BIR AKIL VERIN USATALAR BU ARKADASIN ISI GÜCÜ YOK GALIBA 4 GÜNDÜR BENIM RADYO ILE UGRASIYOR

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.01.2008, 00:38

Alıntı

OPEN CHAT ve RESTRICTED CHAT
Sade Dj ekraninda görünen (misafir penceresinin en üstünde) Open Chat yazisina tikladigimizda, RESTRICTED CHAT moduna gecer.
Bu durumda yeni gelen misafirler chate sade dj in müsadesi ile katilabilirler,
( yani satüsü: 2.Etap Mavi kösenin icinde X Yazdiklarini ve yazmis olduklarini sade Dj okuyabilir.)

ardinyo

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.01.2008, 00:43

BASKA BIR YOLU YOKMU BU ACIZ INSANDAN KURTULABILMEK ICIN
YANI FLATCAST BUNLAR ICIN BIR IYILIK DÜSÜNMÜYORMU ARKADASLAR BUNLAR NEDEN BU KADAR RAHAT BU SALDIRILARI YAPABILIYORLAR YANI NE GEREKIYORSA YAPALIM ARKADASLAR GEREKIRSE FLATCAST A BIR KAMPANYA YAPALIM BIR CARESINI BULSUNLAR

sevilay

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 28.01.2008, 01:56

ARDINYO MERHABA
4,16 nekadarda güzel ve daha iyi denilse bile 4,15 EN IYISI, hic olmazsa banliyorsun ve sonradan kafan rahat oluyor buda bir gercek, yok izin vericem diye ugras yok bakalim kimmis yada ne yazicak diye yada acaba gene o mu diye düsünmene gerek yok, rahatsizmi etti? bir defa banlarsin olur biter.is ona kalirsa 4m16 daha cok acik kapilari var, istiyen onuda halleder girer.

_M_E-R_T_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 28.01.2008, 04:33

Alıntı sahibi ""ardinyo""

BASKA BIR YOLU YOKMU BU ACIZ INSANDAN KURTULABILMEK ICIN
YANI FLATCAST BUNLAR ICIN BIR IYILIK DÜSÜNMÜYORMU ARKADASLAR BUNLAR NEDEN BU KADAR RAHAT BU SALDIRILARI YAPABILIYORLAR YANI NE GEREKIYORSA YAPALIM ARKADASLAR GEREKIRSE FLATCAST A BIR KAMPANYA YAPALIM BIR CARESINI BULSUNLAR

Negibi Kampanya kuruyoruz ?? :)

@ Sevilay ve ardinyo ,

Hic düsündünüzmü Flatcast neden yeni bi sürüm cikartirken eski sürümde olan bi özeligi iptal ettini ?.. ardinyo "kampanya yapalim" yazmisin peki zamaninda 416 yokken Flatcastin forumu "ya adami banliyorum ...adam yine giriyor" buna bi cözüm bulun mesajlari ile tasiyordu...

Sevilay kim ugrasacak ... diye bi yazi yazmisin, peki söyle sorayim iki senaryo :
senaryo 1: (4.16)
"aliveli" geliyor radyoda küfür ediyor ....ortam bozuyor....! DJ "aliveli`yi" cizioyor aninda niki kayboluyor ve yazdi iletiler de siliniyor ekrandan..

senaryo 2: (4.15)
"aliveli" geliyor ortam bozuyor küfür ediyor.... SImdi Dj Nikine tiklacak banlama süresini belirlecek...arti sayfayi temizlemesi gerekiyor...sayfayi temizlerken ister istemez sohbet eden dinleyicilerinizin yazilari da siliniyor...
ve dahasi da var diyelim "aliveli" flood programi ile küfürü yazdi böyle durumlarda banlanmasi biraz sürüyor...ve "aliveli" sabahdan aksama kadar isi yok diye bu islerden zevk aliyor diye Ban acmasini da ögrenmiz ve yine radyonuza giriyor ve tüm bu islem yeniden basliyor...

Simdi benim sorum bu iki senaryodan hangisi daha cok ugrasdiriyor???
hmm kanimca senaryo 2 cok zahmetli ve ugrasdiriyor :)

Saygilarimla

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 28.01.2008, 08:50

anlamadim :aptal:

yeni haliyle flatcaStta küfür ettirmeyebilebilirSin, niye küfür ettiriyoSunuz ki ? Saldiri oluyoSa kapatin chati, tanimadiklarinizda diSarda kalSin en fazla yeni gelenlerde naSiplerini alirlar diSarda kalirlar yokSada nicklerini bile görünmez yapin birde yazi yazin: burada iStenilmeyenleri diSarda birakma kampanyaSi yapiyoruz diye

flatcaSt bedava bir hizmet verip elimize SoftwareSini veriyor, birde bekciligimizimi yapSinlar ?

Seven

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 11.03.2008, 10:21

4.16 da hic birsey yapamazlar ama yinede kim olduklarini bilmek istiyorsan elinle koymus gibi bulabilirsin nasilmi:)) https://extremetracking.com/?myaccount bu adrese gir sing up yazani tikla üye ol sonra sana kod vericek o html kodunu sitene java olarak yapistir yapistirken icindeki rakamlari 0 yapki giren dinlici böcegi görmesin görsede bise olmaz ve sitene giren herlesin sehrini ve ip adresini ayni anda görürsün beceremessen beni ekle yardimci olurum bende zamaninda cok dert yandima am simdi bir basan oldunda resmini yapistiriyom bida gelemiyo:)) butun bilgilerini sergi gibi aciyom:)) msn enim edit@hotmail.de yapamassan ekle beni hallederiz.. :up:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 11.03.2008, 10:39

Alıntı sahibi ""Seven""

4.16 da hic birsey yapamazlar ama yinede kim olduklarini bilmek istiyorsan elinle koymus gibi bulabilirsin nasilmi:)) https://extremetracking.com/?myaccount bu adrese gir sing up yazani tikla üye ol sonra sana kod vericek o html kodunu sitene java olarak yapistir yapistirken icindeki rakamlari 0 yapki giren dinlici böcegi görmesin görsede bise olmaz ve sitene giren herlesin sehrini ve ip adresini ayni anda görürsün beceremessen beni ekle yardimci olurum bende zamaninda cok dert yandima am simdi bir basan oldunda resmini yapistiriyom bida gelemiyo:)) butun bilgilerini sergi gibi aciyom:)) msn enim edit@hotmail.de yapamassan ekle beni hallederiz.. :up:

evet faydali bilgi oncelikle tesekkurler, cok kisinin isine yarayabilir ama ne kadar kesin sonuc denenmeden bilinmez,
ama konumuz ayri,
1-msn adresi yazmamaniz gerek
2-her kim olursa olsun, hic kimse, kimseye hakaret edemez, kufurcude olsa dahi burda forumda butur kelimeleri yanlis buluyorum, o yuzden lutfen kullandigimiz kelimelere dikkat edelim...