Giriş yapmadınız.

lowol

Stajyer

• Konuyu başlatan "lowol"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 28.01.2008, 12:17

Peygamber Efendimiz (SAV) ile ilgili Anket

CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete sundu.
Amerika'dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti.
Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu
karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak.
O'na saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli
cevabi
verelim bu sadece bir baslangiçtir. Tepkimiz bence agir olmali ki bir daha
böyle bir seye yeltenmesinler.
CNN'in internet sitesine asagidaki adresten ulasip oyunuzu
kullanabilirsiniz.

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/europe/02/02/cartoons.wrap/index.html
buraya girin ve QUICKVOTE yazan yerde [ No ] seçenegini işaretleyin ve tiklayin. LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM..

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 28.01.2008, 13:20

bu anket 2006 yılına ait haberderde okuyabileceğiniz gibi, danimarka ile sorunlar yaşandığı sırada yapılmış olan anket sorgulamasıdır.

lowol

Stajyer

• Konuyu başlatan "lowol"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 28.01.2008, 13:55

BU AKETİN 2006 YILINDAN KALMA OLDUĞUNU BENDE GÖRÜYORUM.BUNUN İÇİN HABERİ OKUMAYA GEREK YOK 2006 YILI DİYE LİNKDEDE YAZIYOR VE ANKET AKTİF BİRDE AKTİF OLMASA BİLE YAZIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ Amerika'dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti.
Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu
karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak.
O'na saygimizin ve sevgimizin bir göstergesi olarak düsünelim ve gerekli
cevabi
verelim bu sadece bir baslangiçtir. Tepkimiz bence agir olmali ki bir daha
böyle bir seye yeltenmesinler.

BEN YORUM YAPINDA DEMEDİM LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYIN DEDİM.BU GİBİ KONULARDA İNSANLARIN AÇIKLARINI ÖN PLANA ÇIKARMAYA ÇALIŞMAKTANSA GEREKLİ YERLERE GEREKEN TEPKİLERİ VERMELİYİZ.

BİR DAHA BU TÜR OLAYLARIN YAŞANMAMASI İÇİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAMALIYIZKİ BU TÜR İSLAM DÜŞMANI GÜÇLERE BUNU YAPMA CESARETİNİ VERMEMELİYİZ .
FİKRİNİZİ BANA DEĞİLDE TEPKİNİZİ BU TÜR ÜZÜCÜ VE EFENDİMİZİ KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ KARİKATÜR ÇİZENLERE GÖSTERİN...

SAYGILARIMLA...

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 28.01.2008, 15:14

duyarlılığınız için tebrik ederim, ancak anket aktif gibi görülsede değil, buna dikkatinizi çekmek istemiştim yoksa bir açığınız olarak gördüğümü sanıyorsanız yanılıyorsunuz

benimde amacım sizinki gibi insanları bilgilendirmekti

zamanında bizlerde duyarsız kalmayıp bazı ülkeleri boykot etmiş ve yürüyüşlere katılarak sesimizi duyurmaya çalışmıştık

cnn tarafından anket sonucunda karikatürler yayınlanmamıştı, sayın başbakanımızın tepkileri ve girişimleri sonucu engellenmişti

fransada bir haber editörü işten çıkartılmıştı hatta karikatürleri islam dünyasına hakaret olarak nitelendiren haber müdürü tarafından

dinimize saygısı olanlara Allah hidayet nasip etsin diyorum :up:

dj_artist

Stajyer

• "dj_artist" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 12.04.2008, 12:01

anket yabanci dil cikamadim arasindan vallah ben bunlara bir sey demiyom hz muhammedin dusmanina bile gul attigi zamanlari unutmuyalim hz muhammed onlara beddua etmezdi allah size hidayet nasip etsin derdi simdi bend eguzel rabbimin en guzel kulunun yaptigini yapiyom allah onlara hidayetini nasipi etsin hepinize cok tskl ederim allah hepinizden razi olsun ins