Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "manisali45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "manisali45"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.09.2013, 15:15

Radyo Kurulum [Yardım]

selamün aleyküm arkadaslar öncelikle hayirli günler diler basarilarinizin devamini dilerim.araniza yeni katildim.
insallah dogru yere yaziyorumdur....benim söyle bir ricam olacakdi arkadaslarla karar verdik radyo acmaya.ama bi türlü beceremedik
acaba icinizde bana yardimci olabilecek bi arkadas varmi.elbette parasiyla yabtiracagim söyle gösterisli bi sey olsun.icinde forum falan olsun
cok rica ediyorum.emeginiz karsiliksiz kalmaz emin olun.ben almanyadayim bilgilerize.
saygi ve hürmedlerimle.

cevaplarinizi bekliyorum

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 30.09.2013, 20:42

aleyküm selam ,

Radyo kurulumunda sana yardim edecek birileri olurmu bilmiyorum, sonucta burda herkes gönüllü ve parasyla da kimsenin bisey yapacagini sanmiyorum fakat sana bu konu hakkinda daha önce verilmis bilgilerde yardimci olabiliriz. Aslinda burda hersey mevcut sadece biraz arastirmak gerekiyor. Arama motoruna anahtar kelimeler yazarsan cogu seyi kendinede bulursun

Radyo kurulum Bu linkte gereken bilgiler verilmis..

• "manisali45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "manisali45"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 1.10.2013, 00:30

tesekür ederim harun kardesim bilgilerin icin..saygilar

atardamar

Profesyonel

• "atardamar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 8.10.2013, 23:57