Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "dISKOTEK05"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 29.01.2008, 19:42

Information Flatcast nutzt das Protoll UDP Port 40123 (edit)

Information
Flatcast nutzt das Protoll UDP Port 40123. Dieses kann auf Ihrem PC nicht empfangen werden. Die häufigsten Ursachen sind:
Sie sind ber einen Router/Firewall mit dem Internet verbunden, der UDP blockiert.

Sie ben eine "Personal Firewall" installiert, wie z.B. ZoneAlarm, XP Firewall etc. Sclten Sie in dieser Firewall UDP Port 40123 frei.

Sie sind ber einen Proxy-Server mit dem Internet verbunden und ben kein Gateway eingestellt.

HERSEYI HAZIR PORTLAR FILAN AMA DINLIYICILERIM RADYOMA GIRMEK ISTEYINCE BU YUKARIDAKI YAZI YAZIYOR LUTFEN YARDIM EDIN BUNALDIM GUNLERCE UGRASIYORUM GENE ASAMADIM BU SORUNU HEP BU CIKIYOR BURADAN YARDIMCI OLA BILECEK ARKADASLAR HAYIR SEVERLER LUTFEN YARDIM EDIN
:cry: :cry:

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.01.2008, 19:53

AGK yi okuyup forum aramasini kullandinmi hic?

baslik yanlis,
özelden yardim yok,
sorununun cevabi forumda bircok yerde yaziyor.

kolay gelsin

• Konuyu başlatan "dISKOTEK05"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.01.2008, 19:57

Alıntı sahibi ""Gamze""

AGK yi okuyup forum aramasini kullandinmi hic?

baslik yanlis,
özelden yardim yok,
sorununun cevabi forumda bircok yerde yaziyor.

kolay gelsin

TsK EdERım aMa Bu SoRUNuN NeDeN KaYNAKLaDıGıNı FoRuMDa ArAsTıRDıM BuLaMaDıM

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 29.01.2008, 20:06

dISKOTEK05,
gamze burda >> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=49059#49059 isine yariyacak linkleri birakmis