Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Seyy@hc@n"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 31.01.2008, 12:40

Mikrofon baglantim aniden gitti!

Selam Canlar.

Arkadaslar; radyoya fcp formatli sayfalari kaydederken aniden sayfa dondu ve acilmadi. Daha sonra yayinda microfonla konusamadim. PC den tarihi geriye almayi denedim onuda beceremedim maalesef "sifre felan istedi biraktim" Suan mikrofon olayi devre disi bende. PC de mikrofon ayarlarini nerden yapabilirim lütfen yardimci olun. Tesekkürler.

Not. Bu konuyla ilgili bir aciklama olup olmadigini aradim fakat bulamadim.

Saygi ve Sevgiler

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 31.01.2008, 12:54

Radyoda attıgın müzikler çalışıyorda sadece Mikrofondamı sorun var?

Mikrofon Ayarı:
Denetim Masası>>> Ses Efekti ve Ses Aygıtları>>> Ses>>> Ses Kaydederken>>> Ses Ayarları burdan kontrolünü yapabilirsin

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 31.01.2008, 13:34

Evet hocam sadece mikrofon olmuyor. Mesela önceleri Ashampoo dan fon müzigi esliginde siir mp3 yapabiliyordum simdi microfon olmuyor. Radyoda canli yayin yapamiyorum microfondan!.

Tesekkür ederim. Sagolun

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 31.01.2008, 18:16

@ Seyy@hc@n,
hazirladigin temada audio hatasi olabilir, flatcast orginal temalarinla bir dene...
eger sildiysen preset /restore de.. ile tekrar acabilirsin

Seyy@hc@n

Stajyer

• "Seyy@hc@n" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 31.01.2008, 21:42

@*-*Trinity*-*
@Aylion

Her ikinize de yardimlarinizdan dolayi cook tesekkür ederim. Iyi ki varsiniz yaa :up: :lol: Allah razi olsun sizden. Problemim halloldu...

Saygi ve Sevgiler