Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, 24.10.2013, 07:11

Hayat..

Hayat zor zamanlarımızda bize karmaşık, mutlu olduğumuzda kolay gelen, esrarını hep koruyan bir süreç..Bu süreçte ayağımızın tökezlediği, derin kuyulara girdiğimizi zannettiğimiz anlarımız pek çok da olsa, yaşamanın anlamını ve amacını bilince ısdırapları mutluluğa dönüştürmek düşünüldüğü kadar zor değil:

Bedenimi yenilemek istiyorsam, zihnimi güzelleştirmeliyim. Kötülük, fesatlık, düş kırıklığı ve ümitsizliğe ilişkin düşünceler bedenimin sağlığını çalar.

Acı dolu bir yüz tesadüflerin değil, acı dolu düşüncelerin sonucudur.

Güzel hoş bir evim olsun istiyorsam, odalara bol bol hava ve güneş ışını girmesine izin vermem gerekir.

Güçlü bir beden, aydınlık ve mutlu bir yüz için de keyifli, iyi niyetli, nazik düşüncelerimin zihnime doluşmasına izin vermeliyim.

Hastalıkları iyileştiren en iyi doktor, neşeli düşüncelerdir. Sıkıntı ve üzüntüyü hiçbir şey iyi niyet kadar kolay kovamaz.

Sürekli hastalıklı beklentiler, kin, haset ve şüphe içinde yaşamak insanın kendisini kendi elleriyle yaptığı hapishaneye tıkmasıdır.

Fakat her zaman iyi düşünen, her şeyden memnun olan, her şey de iyi yön gören bencillikten uzak düşüncelerin cennetin kapısını açtığına inanan, herkesin huzurlu olmasına çalışan kişi sonunda kendisi de sonsuz bir huzur içinde yaşamaya başlayacaktır...

Ve şayet görebilirsek mucizeler hep yanı başımızda bulunmaktadır.

Umutlar yeşersin yüreğinizde.
Dudağınızda sevgiler dökülsün.
Gözlerinizden ışıklar saçılsın.
Tüm güzellikler sizinle olsun..

(Alıntı)

2

Thursday, 24.10.2013, 10:29

İnsanlar vardır üstü nilüferlerle kaplı, bulanık bir göl gibi ne kadar uğraşsanız görünmez dibi, uzaktan görünüşü çekici, aldatıcı içine daldığınızda ne kadar yanıltıcı. Ne zaman ne geleceğini bilemezsiniz sokulmaktan korkarsınız, güvenemezsiniz ...

İnsanlar vardır derin bir okyanus gibi ilk anda ürkütür, korkutur sizi derinliklerinde saklıdır gizi daldıkça anlarsınız, daldıkça tanırsınız. Yanında kendinizi içi boş sanırsınız.

İnsanlar vardır coşkun bir akarsu bent, engel tanımaz, akar durur su yaklaşmaya gelmez, alır sürükler, tutunacak yer göstermez. Beyaz köpükler ne zaman nerede bırakacağı belli olmaz bu tip insanla bir ömür dolmaz.

İnsanlar vardır sâkin akan bir dere, insanı rahatlatır, huzur verir gönüllere yanında olmak başlı başına bir mutluluk, sesinde, görüntüsünde tatlı bir durgunluk...

İnsanlar vardır berrak pırıl pırıl bir deniz, boşa gitmez ne kadar güvenseniz dibini görürsünüz, her şey meydanda korkmadan dalarsınız sizi sarar bir anda içi dışı birdir çekinme ondan, her sözü içtendir her davranışı candan...

İnsanlar vardır çeşit çeşit tip tip her biri başka bir karaktere sahip, görmeli, incelemeli, doğruyu bulmalı, her şeyden önemlisi insan, insan olmalı !.

İnsanca ve insan tadında olan dostlarımızın, arkadaşlarımızın, bizi sevenlerin kıymetini onlar varken bilelim. Kaybettikten sonra kıymetlerini anlamanın hiç bir değeri olmayacaktır. Çünkü hayat her zaman cömert davranmaz bize, tersine çoğu kez zalimdir. Her zaman aynı fırsatları sunmaz, toyluk zamanlarını ödetir.

Hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların, eskitmeden yıprattığımız dostlukların, savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla yapayalnız kalırız bir gün !.
Alinti

• "€fsuNkaR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 24.10.2013, 10:31

paylaşım icin tskler ^^

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 24.10.2013, 10:32

Süper pismikrobum paylaşım için Tskler :gulver:

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 24.10.2013, 12:44

İnsanlar vardır üstü nilüferlerle kaplı, bulanık bir göl gibi ne kadar uğraşsanız görünmez dibi, uzaktan görünüşü çekici, aldatıcı içine daldığınızda ne kadar yanıltıcı. Ne zaman ne geleceğini bilemezsiniz sokulmaktan korkarsınız, güvenemezsiniz ...

İnsanlar vardır derin bir okyanus gibi ilk anda ürkütür, korkutur sizi derinliklerinde saklıdır gizi daldıkça anlarsınız, daldıkça tanırsınız. Yanında kendinizi içi boş sanırsınız.

İnsanlar vardır coşkun bir akarsu bent, engel tanımaz, akar durur su yaklaşmaya gelmez, alır sürükler, tutunacak yer göstermez. Beyaz köpükler ne zaman nerede bırakacağı belli olmaz bu tip insanla bir ömür dolmaz.

İnsanlar vardır sâkin akan bir dere, insanı rahatlatır, huzur verir gönüllere yanında olmak başlı başına bir mutluluk, sesinde, görüntüsünde tatlı bir durgunluk...

İnsanlar vardır berrak pırıl pırıl bir deniz, boşa gitmez ne kadar güvenseniz dibini görürsünüz, her şey meydanda korkmadan dalarsınız sizi sarar bir anda içi dışı birdir çekinme ondan, her sözü içtendir her davranışı candan...

İnsanlar vardır çeşit çeşit tip tip her biri başka bir karaktere sahip, görmeli, incelemeli, doğruyu bulmalı, her şeyden önemlisi insan, insan olmalı !.

İnsanca ve insan tadında olan dostlarımızın, arkadaşlarımızın, bizi sevenlerin kıymetini onlar varken bilelim. Kaybettikten sonra kıymetlerini anlamanın hiç bir değeri olmayacaktır. Çünkü hayat her zaman cömert davranmaz bize, tersine çoğu kez zalimdir. Her zaman aynı fırsatları sunmaz, toyluk zamanlarını ödetir.

Hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların, eskitmeden yıprattığımız dostlukların, savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla yapayalnız kalırız bir gün !.
Alinti

hayallerimin arabasıı :rolleyes:

8

Monday, 28.10.2013, 10:02

Hayatımı yeniden hayallerle doldurmak istiyorum. Mesela bu sabah ilk kez suçluluk hissetmeden gülümseyeceğim; çünkü mutluluk günah değildir.

İlk kez bana ıstırap veren şeylerden kaçınacağım; çünkü ıstırap bir erdem değildir.

Hayatımdan şikayet etmeyecek, "Her şey aynı, hiçbir şeyi değiştirecek gücüm yok" demeyeceğim, çünkü bu günü hayatımın ilk günüymüş gibi yaşıyorum ve gün boyunca varlığından haberdar olmadığım bir çok şey keşfedeceğim.

Sayısız kez aynı yerlerden geçmiş ve aynı insanlara "günaydın" demiş olsam da bugünkü "günaydın"ım farklı olacak.

Paulo COELHO / Akra'da Bulunan Elyazması

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 28.10.2013, 11:06

DOSTLUK,her türlü acıya beraber katlanmak değil,
Her türlü acının üstesinden beraber gelmektir.
Senin derdinden kendine dertler yapan,
Senin mutluluğundan kendine gülümsemeler icat edendir DOST.
Yaranı sana hissettirmeden iyileştirendir.
Karşında konuşurken,kendin konuşuyormuşsun gibi hissettirendir DOST.
Dost,acı çektireceğini bildiği halde acı konuşmaya devam eden,
Ve bunun için geride bıraktığı kayıplardan asla pişmanlık duymayandır
Arandığında bulunamayacak kadar AZ,
Bulunduğunda aranamayacak kadar ÇOK olandır DOST.
Dost hep acı söyler.Bir diğerinin hayatını yüklenmenin gereğidir bu.
SANA rağmen,SENİN için kırabilir kalbini...
Eğer senin gerçek dostun isem ve yine bir gün gitmek zorunda kalırsam
SENİ bulduğumdan daha iyi bir yere bırakmalıyım...
O ZAMAN DOSTLUĞUN HAKKINI VERMİŞİM DEMEKTİR...!

Alıntı

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 28.10.2013, 11:09

öyle çok “SEVDİĞİM ” var ki...

ÇOCUKLARIN GÖZLERİNİ sevdim... içimde HUZURU, MUTLULUĞU yaşattığı için...ÇOK SEVDİM...

DİNMEYECEK SANILAN FIRTINALARI sevdim... yaşamın her döneminde, SAVAŞMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRETTİĞİ için...
BAŞARISIZLIKLARI sevdim... BAŞARIYA GİDEN YOLU gösterdikleri için...

GECELERİ SEVDİM ... tüm günümü nasıl geçirdiğimi DEĞERLENDİRME OLANAĞI verdiği için...
İnsanların SORUNLARINI DİNLEMEYİ sevdim... yaşamın gerçeklerini görüp, daha olgun insan olacağımı bildiğim için...

Duyulan eksiklikleri sevdim...HER ŞEYE SAHİP OLMANIN , insanı ne kadar MUTSUZ ETTİĞİNİ BİLDİĞİM için...
Sabahın erken saatlerinde çalan ÇALAR SAATİMİN SESİNİ sevdim... bana bugün de YAŞAMA OLANAĞI verildiğini gördüğüm için...

BUZLU YOLLARDA YÜRÜMEYİ sevdim...yaşamda da atılan YANLIŞ BİR ADIMIN insana ne denli ACI VERECEĞİNİ anımsattığı için...
UZAKLIKLARI SEVDİM ... özlemlerin DUYGULARI PEKİŞTİRDİĞİNİ bildiğim için...

Yaşamın renklerini sevdim... yaşanılan tüm duyguları tablolara döktüğü için...
Bir şeylere inanmanın mutluluğunu sevdim...kendimi iyi duyumsadığımda, yanımda olacak insanların varlığını bildiğim için...

Her ne olursa olsun bir şeyin BİTTİĞİ İÇİN ÜZÜLMEK yerine YAŞANDIĞI İÇİN SEVİNMEYİ sevdim... üzüntülere liman olursak, mutluluğun başka yerlere demir atacağını bildiğim için...

SEVMEKTEN VE SEVİLMEKTEN KORKMAYAN insanları sevdim... sevme ve sevilmenin yapaylıktan değil, DOĞALLIKTAN geldiğini bildikleri için...

ARKADAŞLARIMLA GEÇİRDİĞİM ZAMANLARI sevdim... içten bir SOHBETİN tüm AĞRILARA İYİ GELDİĞİNİ bildiğim için...

Ve SEVDİKLERİMİN ELLERİNİ TUTMAYI sevdim...
Avucumun içine bıraktığım YÜREĞİME DOKUNDUKLARI İÇİN...!

Alıntı

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 28.10.2013, 11:12

Bir evin güzelliği, UYUMDUR.
Bir evin güvenliği, BAĞLILIKTIR.
Bir evin sevinci, SEVGİDİR.
Bir evin zenginliği, ÇOCUKLARDIR.
Bir evin anayasası, SADAKATTİR.
Bunları uygulamayı başarabiliyorsan SEN
Bu dünyada en ZENGİN ve en MUTLU Kişisin demektir.

Alıntı

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 28.10.2013, 11:15

Nefesinizin ve sağlığınızın değerini bilin..
Heyecanınızı ve içinizdeki çocuğu yitirmeyin..
Doğayla bütünleşin.. …
Sevginizi esirgemeyin ..
ve içinizde tutmayın sık sık paylaşın..
Sıkı sıkı sarılın ki sevginiz çoğalsın..
Sağlıklı beslenin..Ama arada çikolatayı unutmayın..
Yaşamınızdaki tüm güzellikler için şükran duyun..
Asla pişmanlık duymayın..
Affedici olun ki yüklerinizden kurtulun..
Eskiyi atın yeniye yer açın..
Geçmişin acıları ve geleceğin kaygısı yerine anı yaşamaya çalışın..
Bol bol gülümseyin..
Egzersiz yapın ,bedeninize iyi bakın..
Mümkünse sevdiğiniz işi yapın..
Hobiler edenin..Resim,müzik .dans..sizi ne mutlu ediyorsa..
Yaşamı ertelemeyin ve sevdiklerinize zaman ayırın..

Alıntı

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 28.10.2013, 11:21

Mutluluk; Uyandırılma tedirginliği olmadan huzur içinde uykuya dalmaktır.
Mutluluk; Yazın en sarı sıcağında serin bir denizdedir, bir ağaç gölgesindedir.
Mutluluk; Çıplak ayakla koşulan ıslak çimendedir.
Mutluluk; Sıcak bir günün sonunda esmeye başlayan serin bir yeldedir.
Mutluluk; İnce belli bir çayda içilen tek şekerli demli çayın tadındadır.
Mutluluk; Anlatılan bir fıkranın ardından atılan kahkahadadır. İzlenen bir filmin sonunda dökülen göz yaşındadır.
Mutluluk; Günün ilk aydınlığında, gecenin son karanlığındadır.
Mutluluk; Annenin okşayışında, babanın başında, çocuğun gülüşünde, sevgilinin dokunuşundadır.
Mutluluk; Düşünüldüğünde gülümseten çocukluğa dair bir anıdadır.
Mutluluk; Bir kitapta, bir dergide görülen bir sözün ezberlenip defalarca söylenmesindedir.
Mutluluk; Yarın için hiç bıkmadan beslenen umuttadır.
Mutluluk; Sevgilinin yanağına konulan bir öpücüktedir.
Mutluluk; Mesafeye aldırmadan büyütülen sevgidedir.
Mutluluk; Küçük bir tartışmadan sonra kimin haklı olduğunu düşünmeden sevgiliye söylenen "seni seviyorum" sözündedir.
Mutluluk; Bilgidedir. Her şeyi öğrenebilme çabasındadır.
Mutluluk; Bir aşk şarkısının ezgisindedir. Uykuya dalarken okunan romanın sayfalarındadır.
Mutluluk; Acılarına, hüzünlerinde, zorluklarına rağmen, kaygıya direnerek "yaşıyorum" diyebilmektedir.
Mutluluk yanı başınızdadır, fark etmenizi bekleyen bir gizemdir.
Mutluluk dönüp dolaşıp içinizde bulduğunuz yeniliklerdedir.
Mutluluk kendiniz olduğunuzu fark ettiğiniz andadır.
Mutluluk bir amaç uğruna yaşamınızı adamanızdadır.
Mutluluk direnme gücünüzü hayat test ettiğinde bulabildiğiniz en son noktadadır.
Mutluluk yaşamına anlamlı bir amaç yükleyebilecek düşünce gücünü geliştirdiğini fark etmendedir.
Mutluluk yaşamını kendine, başkalarına ve giderek evrene katılma coşkusuyla doldurmaktadır.
Mutluluk yakalandığında bazen kayboluveren bir baloncuk gibidir.
Mutluluk peşinden koştukça uzaklaşan bir hedeftedir.
Mutluluk belki de her yerdedir, görebilenlere görünen bir renktir sadece.

Alıntı

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 28.10.2013, 11:23

Benim hayatımın gecesinde şu güneş gibi,
Yirmi tane güneş doğsa da,
Karanlık gecemi aydınlatmaya çalışsa da,
Sen gelmedikçe,
Seher olmaz Sevgili..! Mevlana

15

Monday, 28.10.2013, 11:33

öyle çok “SEVDİĞİM ” var ki...

ÇOCUKLARIN GÖZLERİNİ sevdim... içimde HUZURU, MUTLULUĞU yaşattığı için...ÇOK SEVDİM...

DİNMEYECEK SANILAN FIRTINALARI sevdim... yaşamın her döneminde, SAVAŞMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRETTİĞİ için...
BAŞARISIZLIKLARI sevdim... BAŞARIYA GİDEN YOLU gösterdikleri için...

GECELERİ SEVDİM ... tüm günümü nasıl geçirdiğimi DEĞERLENDİRME OLANAĞI verdiği için...
İnsanların SORUNLARINI DİNLEMEYİ sevdim... yaşamın gerçeklerini görüp, daha olgun insan olacağımı bildiğim için...

Duyulan eksiklikleri sevdim...HER ŞEYE SAHİP OLMANIN , insanı ne kadar MUTSUZ ETTİĞİNİ BİLDİĞİM için...
Sabahın erken saatlerinde çalan ÇALAR SAATİMİN SESİNİ sevdim... bana bugün de YAŞAMA OLANAĞI verildiğini gördüğüm için...

BUZLU YOLLARDA YÜRÜMEYİ sevdim...yaşamda da atılan YANLIŞ BİR ADIMIN insana ne denli ACI VERECEĞİNİ anımsattığı için...
UZAKLIKLARI SEVDİM ... özlemlerin DUYGULARI PEKİŞTİRDİĞİNİ bildiğim için...

Yaşamın renklerini sevdim... yaşanılan tüm duyguları tablolara döktüğü için...
Bir şeylere inanmanın mutluluğunu sevdim...kendimi iyi duyumsadığımda, yanımda olacak insanların varlığını bildiğim için...

Her ne olursa olsun bir şeyin BİTTİĞİ İÇİN ÜZÜLMEK yerine YAŞANDIĞI İÇİN SEVİNMEYİ sevdim... üzüntülere liman olursak, mutluluğun başka yerlere demir atacağını bildiğim için...

SEVMEKTEN VE SEVİLMEKTEN KORKMAYAN insanları sevdim... sevme ve sevilmenin yapaylıktan değil, DOĞALLIKTAN geldiğini bildikleri için...

ARKADAŞLARIMLA GEÇİRDİĞİM ZAMANLARI sevdim... içten bir SOHBETİN tüm AĞRILARA İYİ GELDİĞİNİ bildiğim için...

Ve SEVDİKLERİMİN ELLERİNİ TUTMAYI sevdim...
Avucumun içine bıraktığım YÜREĞİME DOKUNDUKLARI İÇİN...!

Alıntı

:thumbup: bir solukta okudum saolun :_)

16

Monday, 28.10.2013, 11:35

Hayat zor zamanlarımızda bize karmaşık, mutlu olduğumuzda kolay gelen, esrarını hep koruyan bir süreç..
Bu süreçte ayağımızın tökezlediği, derin kuyulara girdiğimizi zannettiğimiz anlarımız pek çok da olsa, yaşamanın anlamını ve amacını bilince ısdırapları mutluluğa dönüştürmek düşünüldüğü kadar zor değil:

Bedenimi yenilemek istiyorsam, zihnimi güzelleştirmeliyim.
Kötülük, fesatlık, düş kırıklığı ve ümitsizliğe ilişkin düşünceler bedenimin sağlığını çalar.

Acı dolu bir yüz tesadüflerin değil, acı dolu düşüncelerin sonucudur.

Güzel hoş bir evim olsun istiyorsam, odalara bol bol hava ve güneş ışını girmesine izin vermem gerekir.

Güçlü bir beden, aydınlık ve mutlu bir yüz için de keyifli, iyi niyetli, nazik düşüncelerimin zihnime doluşmasına izin vermeliyim.

Hastalıkları iyileştiren en iyi doktor, neşeli düşüncelerdir.
Sıkıntı ve üzüntüyü hiçbir şey iyi niyet kadar kolay kovamaz.

Sürekli hastalıklı beklentiler, kin, haset ve şüphe içinde yaşamak insanın kendisini kendi elleriyle yaptığı hapishaneye tıkmasıdır.

Fakat her zaman iyi düşünen, her şeyden memnun olan, her şey de iyi yön gören bencillikten uzak düşüncelerin cennetin kapısını açtığına inanan, herkesin huzurlu olmasına çalışan kişi sonunda kendisi de sonsuz bir huzur içinde yaşamaya başlayacaktır...

Ve şayet görebilirsek mucizeler hep yanı başımızda bulunmaktadır.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Tuesday, 29.10.2013, 00:16

“Özgür ruhlar enderdir, ama gördüm mü bilirsin,
- en basitinden onlarla veya yanındayken, iyi, çok iyi hissedersin.„

~Charles Bukowski~

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Tuesday, 29.10.2013, 00:21

Emanete.......... İhanet etmeyin...
Hâlinizden......... Şikâyet etmeyin
Büyüğünüze...... Emretmeyin…
Boş şeylerde..... Israr etmeyin...
Nefesinizi.......... Boşa tüketmeyin…
İnsanları........... Bekletmeyin…
Etrafınızı........... Kirletmeyin…
Hayatınızı.......... Mahvetmeyin…
Kimseye............ Minnet etmeyin.
İnsanları............Yüzüne karşı methetmeyin…
Kimseye............ Küfretmeyin...
Kötülüğe........... Meyil etmeyin…
Malınızı............. Boşa sarf etmeyin…
Sırrınızı............. Açık etmeyin…
Her Şeyi............ Merak etmeyin…
Suçunuzu.......... İnkâr etmeyin…
Şerefinizi........... Kaybetmeyin

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 31.10.2013, 10:55

Her sabah kalktığımda kendime diyorum ki:
Bu gün iki seçeneğin var: Ya iyi bir ruh halinde olabilirsin, ya da kötü bir ruh halinde, seçimini yap…
Ben de iyi bir ruh halinde olmayı tercih ediyorum. Kötü bir şey olduğunda, ya kendimi kurban olarak görebilirim ya da bu durumdan bir şey öğrenebilirim.
Ben de bir şey öğrenmeyi tercih ediyorum.
Ne zaman birisi bana derdini anlatsa, onu sadece dinleyebilir, ya da hayatin olumlu taraflarını gösterebilirim.
Ben de ikincisini tercih ediyorum…

Hayat seçeneklerden ibarettir…
Gereksiz ayrıntıları bir kenara bıraktığında her durumun bir seçenek olduğunu görürsün.
Olaylara nasıl tepki vereceğini sen seçersin…
İnsanların senin ruh halini nasıl etkileyeceğini kendin seçersin…
Nasıl bir ruh hali içinde olacağını kendin seçersin…
Hayatını nasıl yaşayacağın da senin seçimine bağlıdır…

Her gün hayatı dolu dolu yaşamak için seçme hakkımız olduğunu ondan öğrendim… Hayata olan tavır ve bakış açımız her şeydir…
Bu nedenle yarın için üzülmeyin, bırakın yarın kendisi için üzülsün…
Her geçen günün kendine yetecek kadar derdi vardır…
Kaldı ki, bugün, dün kaygılandığınız yarındır…

~Spencer Johnson~

20

Thursday, 31.10.2013, 10:58

Hayat seçeneklerden ibarettir…
Gereksiz ayrıntıları bir kenara bıraktığında her durumun bir seçenek olduğunu görürsün.
Olaylara nasıl tepki vereceğini sen seçersin…
İnsanların senin ruh halini nasıl etkileyeceğini kendin seçersin…
Nasıl bir ruh hali içinde olacağını kendin seçersin…
Hayatını nasıl yaşayacağın da senin seçimine bağlıdır…

:1alkis: süperr bir yazi saolun atilla bey :_)