Giriş yapmadınız.

• "karamelek-10" bir kadın
  • Konuyu başlatan "karamelek-10"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 31.10.2013, 13:33

radyo

slmm ben melek rd kurdurmak istiyorum bana yardımcı olacal arkadas varmı aacaba rd ismi mazi fm yardım edecek arkadaslara simdiden tsk ederim

2

Thursday, 31.10.2013, 13:51

A.S...karamelek-10...Tabiki yardımcı olurum ....Radio nuzun kurulumuna başlıyorum...

Radio nuzun bilgilerini size özel mesaj olarak bildircem...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 31.10.2013, 14:05

karamelek-10,

Sitemiz özel yardım ve birebir yardım türü şeyleri tasvip etmiyor. ileride olabilecek sorunlarda sitemiz sorumlu değildir bilginize.Yardımcı olan arkadaşlar kişisel olarak yardım ediyor olabilir ama bizler site olarak hiçbir sorumluluk almıyoruz bilgi vermek istedim.

Burası bir yardım sitesi ve yardımlar genelde forum ortasında olsun istiyoruz, kendiniz yaparak hem nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz hemde ileride bir sorun olduğunda yardımcı olan kişiye ulaşma sorununuz olmamış olur.

----
NUR_CAGDAS...,
Sözüm kişisel değildir. sizinde bilginize:_)

4

Thursday, 31.10.2013, 14:30

[/color]
karamelek-10,

Sitemiz özel yardım ve birebir yardım türü şeyleri tasvip etmiyor. ileride olabilecek sorunlarda sitemiz sorumlu değildir bilginize.Yardımcı olan arkadaşlar kişisel olarak yardım ediyor olabilir ama bizler site olarak hiçbir sorumluluk almıyoruz bilgi vermek istedim.

Burası bir yardım sitesi ve yardımlar genelde forum ortasında olsun istiyoruz, kendiniz yaparak hem nasıl olduğunu öğrenmiş olursunuz hemde ileride bir sorun olduğunda yardımcı olan kişiye ulaşma sorununuz olmamış olur.

----
NUR_CAGDAS...,
Sözüm kişisel değildir. sizinde bilginize:_)

Bütür birebir yardımları tasvip edilmediğini bilmiyordum. :1gözkirp: İyi niyetimle Radio sahibi olmak isteyen bir bayana Yardımcı olmak istedim.. :)

Zamanında bir radiom olmasi için cok kişiden rica etmiştim buna istinaden yardımcı olmak istedim. Kisacasi... BAYAN... dayanışması... :1gözkirp:

Bu arada...karamelek-10...Radyonuzu kurup bilgilerinizi özelinize attım Hayırlara vesile olur inşallah...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 31.10.2013, 14:44

Farzedin radyo silindi flatcast den...üyenin geleceği ilk kişi radyo kurulumunu yapan kişi olacaktır.
oysaki siz birebir kurup vereceğinize nasıl yapıldığını öğretirseniz hem mesuliyet almamış olursunuz hemde daha faydalı olmuş olursunuz.
Tamamen kurdunuz tamam güzel bir destek veriyorsunuz. Ama üye hiç birşeyini değiştiremiyecek ve ufacık bir sorunda sizi aramak zorunda kalacak.
Eğer birebir özelden vs yardım etseydik bu forumunda anlamı kalmazdı. burası bir yardım sitesi ve bizlerin amacı hani şu çok kullandığımız cümledir. " Balık vermiyoruz balık tutmayı öğretiyoruz"

• "karamelek-10" bir kadın
  • Konuyu başlatan "karamelek-10"

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 31.10.2013, 15:02

SLM

MEYLE ARKADASIM BANA YARDIMCI OLDU SAOLSUN ELINE EMEGINE SAGLIK KESKE ONUN YERINE SEN YARDIMCI OLSAYDIN BU KADAR SOZE GEREK YOK NETICEDE BANA YARDIM ETTI ÖLE BI SORUN OLMAZ YINEDE SAOLASIN

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 31.10.2013, 15:10

:dusunmek:

Bir radyoda bana kurabilirmisniz arkadaşlar, radyo ismide '' alıngan olma '' veya '' yarin ne olacağı belli olmaz-fm'' adında olursa sevinirim

şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :sapka:

8

Thursday, 31.10.2013, 15:12

:haha: :haha: :haha:

atardamar

Profesyonel

• "atardamar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 7.11.2013, 00:06

Forumda bildigim kadar görünlütü radyo kurma var dogrumudur

Forumda bildigim kadar görünlütü radyo kurma var dogrumudur