Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "orapeyickimi"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 2.11.2013, 12:24

şifre sorunu

04/11/2009 tarihli radyomuzda 4 senedir kullandığım şifre radyo sayfasına giriyor ama her nedense "modifiye user record" penceresinde çalışmıyor. Change password' da çalışmıyor dolayısı ile... "Forgot Your Password" ile birşeyler yapmaya çalıştım ama gel gör ki radyo alırken kullandığım mail adresime mail gelmiyor.. Biri şifremi değiştirdi desem şifremi hiç kimseyle paylaşmamış olmamın yanı sıra normal giriş yapabiliyorum, orda sorun yok.. Biri bana şifrem ile neden modifiye yapamadığımı izah edebilir mi acaba ? Şimdiden teşekkürler...

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 2.11.2013, 12:30

Ekteki resimde aldığım hata iletisi... Normal yollardan giriş yaptığım şifre bu pencerede çalışmıyor
orapeyickimi belirtilen dosyaları ekledi:
  • Capture_050.rar (43.91 kB - 45 defa indirildi - en son: 19.11.2023, 05:53)

ADANALI*

Profesyonel

• "ADANALI*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 2.11.2013, 12:48

Büyük Küçük harfler varsa ve sizde onları direk yazıosanız ondan kabul etmior olabilir

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 2.11.2013, 12:51

Nickinizi modifiye edebilmeniz için yani o belirttiğiniz sayfaya erişebilmeniz için verdiğiniz şifre yanlış uyarısı alıyorsunuz.
Eğer ki şifrenizi başka birisinin değiştirmediğinizden eminseniz, Bunun sebebi
Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

bu konuda anlatıldığı gibi güvenli şifre uygulamasıdır.

Yapabileceğiniz tek şey, benzer isimde ve güvenli şifre uygulamasına uygun yeni bir nick kaydetmektir.

Kolay gelsin.

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 2.11.2013, 19:16

Sorun farklı bir sebepten kaynaklanıyormuş... Şifreyi sıfırlamayı başardım.. İlginize teşekkürler arkadaşlar..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "orapeyickimi" (2.11.2013, 20:54)