Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

41

Sunday, 10.11.2013, 03:02

ZENOBIA ARKADAŞIM BEN YORUM YAPMIYOM FAZLA AMA YAPTIMMIDA DESTAN YAZIYOMM...)))))))) SENİN BENİM PAYLAŞIMLARIMA OLAN O UZUN SICAK İÇTEN SAMİMİ YORUMLARINA HAYRANIM EVET ŞİMDİ GELELİM ÇALIŞMANIZIN YORUMUNA HERŞEYDEN ÖNCE NAÇİZANE KENDİ FİKRİMDİR YAZACAKLARIM KİMSEYİ BAĞLAMAYABİLİR HERKES FARKLI ŞEY DÜŞÜNEBİLİR AMA BEN BİR TEMA YAPIMCISI OLARAK ARTIK TEMALARA FARKLI PENCEREDEN BAKIYORUM YANİ OOY BU KIZ NE GÜZEL AAA BU ÇİÇEK NE GÜZEL OLMUŞ FALAN GİBİ ŞEYLERDEN ÖTE TEMADAKİ TASARIM RUHUNA TEKNİĞE ESTETİĞE VE VERİEN EMEĞE BAKIYORUM SORARSANIZ BANA ACABA SENİN TEMALARINDA VARMI BUNLAR PEK SAYILMAZ NEDEN DERSENİZ GENELDE HAREKETLİ TARZ TEMALAR ÇALIŞTIĞIMDAN O HAREKET EFEKTLERİ BENİ YETERİNCE YORUYO ZATEN NE FONTA NEDE ESTETİĞE ÇOK ZAMAN HARCAYAMIYORUM AMA SAYIN ZENOBIA SİZİN SON ZAMANLARDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR ESKİLERİNE NAZARAN DAHA PROFESYONELCE OLMAYA BAŞLADI VE ÜZERİNDE GERÇEKTEN ÇOK EMEK VERDİĞİNİZ BELLİ YAPTIĞIM İÇİN ÇOK İYİ ANLIYORUM O FONTLARDAKİ ZERAFET FONA VERDİĞİNİZ ESKİTME EFEKTİ NETLİK TASARIMDAKİ GİZEM GERÇEKTEN HERŞEYİ ANLATIYO BELKİDE O YÜZDEN TEMAYA BİR RESİM BİLE KOYMAYA GEREK DUYMAMIŞSINIZ SADE OLMUŞ VEDE KULLANIŞLI BİR TEMA PAYLAŞMIŞSINIZ EMEKLERİNİZE SAĞLIK DİYORUM EFENDİM.. SAYGILARIMLA İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM... HAZARBEY....

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

42

Sunday, 10.11.2013, 05:48

emeginize saglik

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

43

Sunday, 10.11.2013, 10:55

ZENOBIA ARKADAŞIM BEN YORUM YAPMIYOM FAZLA AMA YAPTIMMIDA DESTAN YAZIYOMM...)))))))) SENİN BENİM PAYLAŞIMLARIMA OLAN O UZUN SICAK İÇTEN SAMİMİ YORUMLARINA HAYRANIM EVET ŞİMDİ GELELİM ÇALIŞMANIZIN YORUMUNA HERŞEYDEN ÖNCE NAÇİZANE KENDİ FİKRİMDİR YAZACAKLARIM KİMSEYİ BAĞLAMAYABİLİR HERKES FARKLI ŞEY DÜŞÜNEBİLİR AMA BEN BİR TEMA YAPIMCISI OLARAK ARTIK TEMALARA FARKLI PENCEREDEN BAKIYORUM YANİ OOY BU KIZ NE GÜZEL AAA BU ÇİÇEK NE GÜZEL OLMUŞ FALAN GİBİ ŞEYLERDEN ÖTE TEMADAKİ TASARIM RUHUNA TEKNİĞE ESTETİĞE VE VERİEN EMEĞE BAKIYORUM SORARSANIZ BANA ACABA SENİN TEMALARINDA VARMI BUNLAR PEK SAYILMAZ NEDEN DERSENİZ GENELDE HAREKETLİ TARZ TEMALAR ÇALIŞTIĞIMDAN O HAREKET EFEKTLERİ BENİ YETERİNCE YORUYO ZATEN NE FONTA NEDE ESTETİĞE ÇOK ZAMAN HARCAYAMIYORUM AMA SAYIN ZENOBIA SİZİN SON ZAMANLARDA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR ESKİLERİNE NAZARAN DAHA PROFESYONELCE OLMAYA BAŞLADI VE ÜZERİNDE GERÇEKTEN ÇOK EMEK VERDİĞİNİZ BELLİ YAPTIĞIM İÇİN ÇOK İYİ ANLIYORUM O FONTLARDAKİ ZERAFET FONA VERDİĞİNİZ ESKİTME EFEKTİ NETLİK TASARIMDAKİ GİZEM GERÇEKTEN HERŞEYİ ANLATIYO BELKİDE O YÜZDEN TEMAYA BİR RESİM BİLE KOYMAYA GEREK DUYMAMIŞSINIZ SADE OLMUŞ VEDE KULLANIŞLI BİR TEMA PAYLAŞMIŞSINIZ EMEKLERİNİZE SAĞLIK DİYORUM EFENDİM.. SAYGILARIMLA İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM...

Hazarbey gönülden tşk lerimi sunarım.
Duygu ve düşünceleriniz için sonsuz tşk ederim..
Bende sizin gibi hareketli tema yapamam,bu konuda siz duayensiniz.
Her tema emek işidir bana göre,değilmiki tema için oturmuş zaman ayırmış bu konuda göz yormuş resim seçmiş,kayıt etmiş fcp almış.İşte size en emeksiz temanın en büyük emekleri.
2 resim ve font denir ama arkasına bakınca bu 2 resimde fontlarda büyük emekler yatar..O yüzden herkesin emeği çok değerlidir.
Ben yaptığım her temanın PSD nide ekliyorum. Emeksiz görünen bir temanın emeğini herkesin açık ve net görmesi için.
Belki her PSD de yeni temaya başlayan arkadaşlarım kendilerine gerekli bir bilgi veya malzeme bulurlar .. (temalarımdan çok PSD lerim indiriliyor ne mutlu değer görmüş ler) :çakçak:
PSD lerimi paylaşıyorum..
Emeğimi paylaşıyorum..
Bilgilerimi paylaşıyorum..,
Zamanımı paylaşıyorum..
Tema malzemelerimi paylaşıyorum..
Bu kadarı yeterli sanırım :D
Bende sizin gibi başladığımda yazmaya destan yazıyorum valla ^^ Biri bana DURRR demeli :D
Tekrar güzel yorumunua yürekten tşk ediyorum..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

44

Sunday, 10.11.2013, 10:57

emeginize saglik

Tşk ederim Bozkurt.elinize sağlık..

• "€fsuNkaR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

45

Sunday, 10.11.2013, 10:57

şık vede zarif bir calışma ...emek vede paylaşım icin tskler .ZENOBİA :1alkis:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

46

Sunday, 10.11.2013, 10:58

şık vede zarif bir calışma ...emek vede paylaşım icin tskler .ZENOBİA

Yorumun ve beğenin için yürekten tşk ler ediyorum €fsunkar,çok sağol..

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

47

Sunday, 10.11.2013, 13:08

Her ne kadar farklı zevklere hitap eden temalar hazırlasakta her zaman sade ve kullanışlı temalardan yanayım çok güzel bir paylaşım olmuş Zenobiam ellerine emeklerine sağlık...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

48

Sunday, 10.11.2013, 13:45

Her ne kadar farklı zevklere hitap eden temalar hazırlasakta her zaman sade ve kullanışlı temalardan yanayım çok güzel bir paylaşım olmuş Zenobiam ellerine emeklerine sağlık...

Farklı temalar olmalıki,farkı yaratsın canım..
Sharam sende hoşgeldin..güzel yorumun için çok tşk ediyorum yüreğine sağlık..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

49

Sunday, 10.11.2013, 13:51

Tşk etmek isterdim sadece,ama hani JÜRİ siniz ya ne yapcanız,bak bak kale almadı demeyin diye.bende 2 yazıvereyim elimemi yapışacak hani.. ^^
Fontları genemi okuyamadınız ?? bence gayet okunaklılar..
Renklerimi belli olmamış? 3 layer ile tamamlandı fontlar.
Büyüklüklerimi olmamış? butonlardan taşma olmamış gayet iyi büyüklükte ..
gölgesimi yok derinlikmi verememişim? 3. layer gölge layeri PSD de mevcut açıp inceleyin..

Beni tanıyormusunuz??* sanmam,eleştiriyi aksine çok severim..
Hele sizin eleştirilerinize bayılıyorum :D ,bilgileniyorum eksiklerimi görüyorum sayenizde..
Hani diorum şu bilgi birikiminizi şöyle güzel bir tema ve muhteşem alkışları hak edecek birde fontlar ile süsleseniz diorumm..
Ne dersiniz..Görsek sizin bir emeğinizide .. ^^

Bunları yazdım polemik için değil ,cevapta istemem Jürisiniz bende sizin eleştirinize cevaben yazmışımdır..
Lütfen beni eleştirilerinizden mahrum bırakmayın..
Tekrar çok tşk ediyorumm güzel eleştirilerinize..

rica ederim efendim ;) gölgesi derinliği olsa yazardım hani eksik olmayın diye ama çok düzensiz çalışıyorsunuzki fontlardaki mürekkep lekeleri hala duruyor

Elbette yeterince tanıyorum yorumumdan ve yorumuma , yorumlara cevabınız bunu acıkça gösteriyor yağlayıp ballanması ruhunuzu okşattığı gibi (ki bunu yapanlar belli ) aksine eleştirenler / az yazanlar dengenizi nasılda bozduğuda belli ;)

herkesin bir ilgi alanı var ben tema yapmam sadece gördüğümü yazar (bazen can sıksada) eleştiririm . haaaa birgün bir tema yaparsamda inanıyorum kıii kahrınızdan yorum bile yazmazsınız tzz

iyi bilirim polemikleri sevmezsiniz :D :D :D polemik (laf atmalar, gündem olma çabaları, bazen çamur atmalar) her sanatçı gibi siziznde vazgeçilmenizz

merak etmeyin sizi eleştirisiz bırakmama eeee nede olsa gündemde kalmaya ihtiyacınız var

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

50

Sunday, 10.11.2013, 13:59

rica ederim efendim ;) gölgesi derinliği olsa yazardım hani eksik olmayın diye ama çok düzensiz çalışıyorsunuzki fontlardaki mürekkep lekeleri hala duruyor

Elbette yeterince tanıyorum yorumumdan ve yorumuma , yorumlara cevabınız bunu acıkça gösteriyor yağlayıp ballanması ruhunuzu okşattığı gibi (ki bunu yapanlar belli ) aksine eleştirenler / az yazanlar dengenizi nasılda bozduğuda belli ;)

herkesin bir ilgi alanı var ben tema yapmam sadece gördüğümü yazar (bazen can sıksada) eleştiririm . haaaa birgün bir tema yaparsamda inanıyorum kıii kahrınızdan yorum bile yazmazsınız tzz

iyi bilirim polemikleri sevmezsiniz :D :D :D polemik (laf atmalar, gündem olma çabaları, bazen çamur atmalar) her sanatçı gibi siziznde vazgeçilmenizz

merak etmeyin sizi eleştirisiz bırakmama eeee nede olsa gündemde kalmaya ihtiyacınız var

Kaliteniz ve kişiliğiniz bariz ve açıkça ortada..
Bir (BEyefendi Hak eden çokazdır malesef) erkek olarak kutluyorum sizi :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
Bu alkışları temanız ile değil ama karakter ve düşünce tarzınız için ben gönderdim..
Sizde kabul buyrun efendim..
Tşk ve saygılar..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Sunday, 10.11.2013, 14:06

Kaliteniz ve kişiliğiniz bariz ve açıkça ortada..
Bir (BEyefendi Hak eden çokazdır malesef) erkek olarak kutluyorum sizi :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
Bu alkışları temanız ile değil ama karakter ve düşünce tarzınız için ben gönderdim..
Sizde kabul buyrun efendim..
Tşk ve saygılar..

:sapka:
Bilenler beni hem reelde ortamda hemde sanal ortamda bilir sayar ve severler, sayan sevende sağolsun sevmeyende ;)

ben teşekkür ederim ;)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

52

Sunday, 10.11.2013, 14:18

Bilenler beni hem reelde ortamda hemde sanal ortamda bilir sayar ve severler, sayan sevende sağolsun sevmeyende ;)

ben teşekkür ederim ;)

Atilla bey kısa ve net yazıcam umarım bunu anlarsınız..
Sizin reeliniz veya sanal dünyanız beni ilgilendirmiyor.Sevenleriniz sizi daha çok sevsin.
Beni tanımıyorsanız sadece buradaki yorumlarımdan yola çıkarak bana bu şekilde aşağılayıcı şekilde yazacaksanız .benimde bir sözüm olur bu sözün üstüne..
" ANNEM BENİ KIZ DOĞURMUŞ ;AMA BİR ÇOK ERKEK TEN DAHA ERKEĞİM MERTİM" derim.(tanımadığınız içindir bu sözüm)
benim geçtiğim yollardan geçmediyseniz,benim düştüğüm taşlarda dizleriniz kanamadı ise,buradaki yazılımlarım ile sizin bana aşağılayıcı bir üslup ile yazmaya hiç bir şekilde hakkınız yoktur..
bugüne kadar size tek bir saygısız ca bir sözüm olmamıştır..
Sizden ricam bundan sonra benim emeklerime iyi veya kötü hiç bir şekilde bir tek nokta dahi koyamamanızdır.
Şimdiden anlayacağınızı umud ediyor ve tşk ediyorum..
Noktayı koydum sizden nokta dahi beklemiyorum ricamdır..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

53

Sunday, 10.11.2013, 14:41

Umarım buranın bir paylaşım sitesi olduğu biliyorsunuzdur. kendim ne zaman nereye nokta koymasını bilirim ve uslubumda yazımda aşalayacı birşey olsa yönetim grubundaki arkadaşlar edit ederdi!!
önceki yazımda değindiğim gibi ben gördüğümü yazarım ve yinede yazarım sırf siz istiyorsunuz yazmamacalık etmem :)

İkinci husus dersimiz hayat bilgisi değil. o geçilen yollardan geçen sadece siz değilsiniz ve sizde beni tanımıyorsunuz. aşağılayıcı bir şeyler yazsaydım size (o bahsi geçen yollardan geçen aşağılayıcı kelimeleri bilir) bunu belirtirdim ve öyle bir kelimemde yok!!

iyi forumlar

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

54

Sunday, 10.11.2013, 14:48

Umarım buranın bir paylaşım sitesi olduğu biliyorsunuzdur. kendim ne zaman nereye nokta koymasını bilirim ve uslubumda yazımda aşalayacı birşey olsa yönetim grubundaki arkadaşlar edit ederdi!!
önceki yazımda değindiğim gibi ben gördüğümü yazarım ve yinede yazarım sırf siz istiyorsunuz yazmamacalık etmem :)

İkinci husus dersimiz hayat bilgisi değil. o geçilen yollardan geçen sadece siz değilsiniz ve sizde beni tanımıyorsunuz. aşağılayıcı bir şeyler yazsaydım size (o bahsi geçen yollardan geçen aşağılayıcı kelimeleri bilir) bunu belirtirdim ve öyle bir kelimemde yok!!

iyi forumlar

sadece bir umuttu benimkisi

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

55

Sunday, 10.11.2013, 17:40

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ATILLA BEY VE ZENOBIA HANIM BENİ BİR İNSAN BİR ARKADAŞ BİR KARDEŞ BİR ABİ GÖZÜYLE BAKACAĞINIZ DÜŞÜNCESİYLE YORUMLARINIZ OKUYUNCA YAZMA İHTİYACI DUYDUM LÜTFEN BENİ ÜNVAN OLARAK KÜÇÜMSEMEYİN BEN İNSAN OLARAK YAZMA GEREĞİ DUYDUM UMARIM BENİ ANLICAKSINIZ ŞİMDİ BAKIYORUM MİLYONLARA HİTAP EDEN BİR ALLATURKA SİTESİ VE O SİTENİN 2 DEĞERLİ BİLGE KİŞİSİ Kİ BU MERTEBEYE ULAŞMAK ÖYLE KOLAY OLMUYO UZUN ZAMAN VE EMEKLERLE BURAY GELDİĞİNİZDEN EMİNİM NE ZENOBİA HANIMIN NEDE SİZİN BİR AHPABI DOSTU DEĞİLİM 2 NİZİDE SADECE BURADA NİKLERİNİZİ GÖRDÜĞÜM KADARIYLA TANIYORUM AMA İNANIN BU TARZDA YAZIŞMALARINIZ NE SİZE NEDE SİTEMİZE YAKIŞMIŞ BEN 2 NİZİDE HAKLI VEYA 2 NİZİDE HAKSIZ OLARAKTA GÖRMÜYORUM ARADA YAŞANANLARIN NE OLDUĞUNUDA BİLMİYORUM O SİZİN ÖZEL SORUNUNUZ AMA BEN SİTEMİZİN BİR ÜYESİ OLARAK BU DURUMDAN ÜZÜNTÜ DUYDUM HANGİNİZ YAŞCA DİĞERİNDEN BÜYÜK OLDUGUNUZU BİLMİYORUM AMA DİYORUMKİ NEYİ PAYALAŞAMIYORUZ ARKADAŞLAR HERKESİN KENDİ YETENEĞİNE GÖRE BİR EMEK DEĞERİ VAR VE ONU BURDA SERGİLİYORUZ BİRİMİZ ÇOK ALKIŞ ALMIŞ DİĞERİMİZ AZ ALMIŞ BUNUN MÜCADELESİDE BOŞ ARKADAŞLAR BİZLER NE DERSEK DİYELİM PAYALAŞIMCI DOSTLARIMIZ KİME HANGİ DEĞERİ VERECEĞİNİ KENDİLERİ TAYİN EDİYOR ÖRNEĞİN MİSAL OLARAK YAZIYORUM SİZ DEĞERLİ JURİ ARKADAŞLAR BANA 5 YILDIZ VERSENİZ NE ÇIKAR EĞER EMEĞİM BEGENİLMİYOSA PAYLAŞILMIYOSA O YILDIZLAR ANCA UZAYIN BOŞLUGUNDA BOŞ BOŞ PRILDAR NE BANA NEDE SİTEYE BİR FAYDASI YOKTUR O YÜZDEN BEN DİYORUMKİ ETEĞİMİZDEKİ TAŞLARI DÖKELİM ARKADAŞ VE DOSTLUĞUMUZU BOZMAYALIM VE KİMİN NERDE OLACAĞINI SEVGİLİ SİTE PAYALAŞIMCILARIMIZA BIRAKALIM ONLAR YAPSIN GERÇEK YORUMLARIMIZI SUÇ-U LİSAN ETTTİYSEM AFFOLA ARKADAŞLAR İNANİNİZ BURAYA YAZMAYABİLİRDİMDE AMA BİR İNSAN BİR SİTE DOSTUNUZ OLARAK KÜÇÜK BİR HATIRLATMA OLSUN DİY KALME ALDIM YAZDIKLARMI HER İKİ ARKADAŞIMIZDA SİZLER DEĞERLİSİNİZ BU SİTE İÇİN HEPİNİZE İYİ ÇALIŞMALAR SAĞLIK HUZUR VE DOSTÇA BİR PAYLAŞIM DİLİYORUM SAYGILARIMLA HAZARBEY...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

56

Sunday, 10.11.2013, 22:46

HUZUR VE DOSTÇA BİR PAYLAŞIM DİLİYORUM SAYGILARIMLA HAZARBEY...

Tşk ederim Hazarbey..
Bende dostça ve güzel forumlar temenni ediyorum herkes için..

seda_aslan

Profesyonel

• "seda_aslan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

57

Monday, 11.11.2013, 22:01

ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK ZENOBIA... :1alkis: ŞIK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ :thumbup: PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER... :1alkis:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

58

Monday, 11.11.2013, 23:12

Seda yüreğine sağlık,güzel sözlerine yürekten tşk lerimle..

59

Saturday, 16.11.2013, 20:27

TEBRIKLER ....

Gercekten cok begenerek izledigim temalrdandir...

Emek icinde ayrica TEsekkür ederim

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

60

Sunday, 17.11.2013, 18:19

TEBRIKLER ....

Gercekten cok begenerek izledigim temalrdandir...

Emek icinde ayrica TEsekkür ederim

Çok tşk ediyorum Meliscanan,güzel yorum ve sözler için çok sağolun..