Giriş yapmadınız.

alevxz

Stajyer

• Konuyu başlatan "alevxz"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 11.11.2013, 14:18

temada şarkı atıyo

radyoda yayında bazı temalar değiştiğizaman şarkıyıda değişiyo ne yapmam lazım

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 11.11.2013, 14:53

şarkı atlama sorunu genelde codec ile alakalı oluyor...forumda bu tarz soru çok soruldu ve cevaplar verildi...alttaki linkleri inceleyin lütfen.ayrıca arama bölümüne mixer şarkı atlıyor diye yazarsanız daha fazla sonucada ulaşabilirsiniz.

Türkce Harf karakterli Sarkilar Mixerden Atliyor

mikser sorunu

alevxz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 11.11.2013, 15:16

tema şarkı atıyo

benim sorunum mikserde değilki mikser normal calışıyo sitelerden indirdiğim temalar var

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 11.11.2013, 15:26

neticede şarkıyı mixer atlıyor..
hangi temalarda yapıyor onları bir takip edin ..şu anda kullandığınız flatcast versiyonundan önceki eski versiyonlardan birinde hazırlanmış temalar ise ondan kaynaklıda olabilir..forumdan yeni yapılmış temalardan indirip onlarla bir deneyin, aynı sorunu yapacakmı...sadece belirli temalardaysa onların fcp si muhtemelen eski versiyonlarda hazırlandığı için sürümler arasındaki fark ve temadaki ses ayarlarından kaynaklıdır. sterio yerine mono seçili temalarda oluyordur sorun.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (12.11.2013, 12:37)

alevxz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 11.11.2013, 15:45

teşekkürler

evet sorun dediğiniz gibi eski sürümden kaynaklanıyo olabilir aynı temayı yeniden düzenledim şimdişarkıyı atmıyor bn sizsin fikirlerinizden çok yayarlanıyorum sağolun çok teşekkürler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 11.11.2013, 15:54

sorununuzun çözülmesine sevindim..kolay gelsin ^^

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 12.11.2013, 12:36

aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız için daha açık bir şekilde anlatmak istiyorum.

temaların genelinde sterio seçili olduğu için seçili olmayan bir temaya geçiş yaptığınızda mixer müziği atlatır.tekrar aynı temadan farklı bir temaya geçiş yaparken de atlatır. bu nedenle tüm temalarınızda sterio seçili olması gerekiyor.
Design tool penceresinde arka bölüme geçip müzik scrool çubuğu üzerinde sağ tıklayın,
alttaki resimdeki gibi sterio seçili değil ise onu seçin ve yeniden temayı o şekilde kayıt edin.sorun düzelecektir.