Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "merkan063" bir erkek
  • Konuyu başlatan "merkan063"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 17.11.2013, 19:54

Yardım

Selamlar Flatcast Yardım ve Radyo ile İlgili Herşey bölümüne neden bakamıyorum .? giridiğide ise bu uyarıyı verıyor Bu sayfaya girmenize izin verilmemektedir. Bu sayfaya girmek için gerekli erişim haklarınız bulunmamaktadır.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 17.11.2013, 21:03

merkan063,
Verdiğiniz link de giriş ile ilgili sorun olacağını sanmıyorum...Forum geneline açık bir bölüm orası..
ama onun içindeki konu başlıklarından olan Flatcast Açıkları başlığına giriş yapmak istediğinizde verdiğiniz uyarı çıkar.
O bölüme hiç bir üyemiz yada yetkilimiz giriş yapamaz. Sadece üst düzey yetkililer ile adminimizin flatcast açıkları üzerine görüştüğü bir bölümdür.

• "merkan063" bir erkek
  • Konuyu başlatan "merkan063"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 18.11.2013, 07:40

Tşk

Verdiğiniz bilgiler için tşk ederim iyi çalışmalar.