Giriş yapmadınız.

[Yardım] rulet

• "I3aharqoslu" bir kadın
  • Konuyu başlatan "I3aharqoslu"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 18.11.2013, 15:36

rulet

slm bir konuda yardımınıza ihtiyacim var yardımcı olursanız bilgisi olan arkdaşlardan yardim istiyorum rulete kitleme varmis ruleti kitleme gibi rulet atarken farklı birşey yapmamız gereken bir şey varmı yardımcı olursanız sevinirim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 18.11.2013, 15:44

I3aharqoslu,
Mesajınızın oyun başlığı ile bir alakası olmadığı için bu bölüme aldım...bu tarz sorunlarda yardım başlıklarına konu açarsanız daha çabuk farkedilir cevap verilir.

Rulete kitleme dediğiniz nedir onu anlayamadım ben, daha net yazarmısınız.

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 18.11.2013, 15:48

slm teşekür ederim başta ilginize rulet kitleme sid atarken farkli bir şekilde atmak gibi sayi daha yükselmesine yardimci olmak gibi 5 6 dj arkdaş birden atiyoruz ama nedense istedimiz gibi olmuyor

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 18.11.2013, 15:51

Yani siz şimdi ruleti sadece kendi radyomuza özel mi yapalım diyorsunuz :)
rulette malesef öyle tek radyoya kilitleme gibi birşey olması imkansız.
hangi aralıklarla nasıl sid atabilirsiniz anlatımları burada mevcut.buyrun inceleyin lütfen.
[Yardım] Radyo Rulet Anlatımı [Yayıncılar İçin]

Radyonuza daha çok dinleyici çekmek istiyorsanız kriterlere uyduğunuzda isminizi yazdırabilir ve ya bannerimizi eklediğinizde sitemizde tanıtım verebilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 18.11.2013, 15:55

ya ismimiz zati ekli ben istedimi anltmadim sanirim UTKU_FM07 diye farkli bişeydi anlatmak istedim ve de kendimize ait olsunda bize ait olsunda bişe demdim ben 5 6 dj sid atiyoruz dedim bilmiyorum bir kişi geldi radyomuza rulete kitleme var dedi 3 türkiye 1 almanya gibi atin dedi ama ben anlatmadim derdimi yinede teşekür ederim alkaniza

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 18.11.2013, 16:07

aynı anda 3 kişi atamazsınız ama..
verdiğim link de kaç dakika süre ile ve kaç sid aralığında atacağınız yazıyor.
aynı kişi üst üste sid atamaz süreçleri inceleyin isterseniz..veya dediğiniz gibi 3+1 kişi de aynı anda atamaz..diyelim sabah saatlerinde sakin süreçte atacaksınız...Diğer kişiler sizden sonra rulette en az 25 sid atılmış olmadan sid atamazlar.
Rulet bir şans oyunu gibi düşünün...o anda sizinle birlikte rulete giren kişileri radyonuza düşürmeniz ve beğenirlerse kalıcı olmaları ile alakalı birşey.düşmezlerse sürekli deneyeceksiniz...farklı sürelerde bir çok arkadaşınızla deneyip şansınızı arttırabilirsiniz.