Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

cansu61

Stajyer

• "cansu61" bir kadın
  • Konuyu başlatan "cansu61"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 20.11.2013, 09:06

yayın almada sorun yaşıyorum

Merhaba ismim Cansu http://sonvurgun.ff.tt/ sid :1410114 bu ben yayın alamıyorum sorun yasıyorum yayında bırı varmış gıbı görülüyor kapalı dahı olsa yardım ederseniz sevinirim şimdiden tskler....

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 20.11.2013, 10:38

Sadece sizdemi sorun?
Başkası yayın alabiliyormu?
yayın almayı doğru şekilde yaptığınızdan eminmisiniz..
aynı anda hem dinleyici hem yayımcı olarak giriş yapmayı denediğinizde genelde sorun olur ama siz kapalı ikende sorun var diyorsunuz.
yayın nasıl alınır bu link i yinede bir inceleyin.
Flatcast DJ Girisi
eğer sorun sadece sizde ise ve başkalarında bu sorun yok ise bize aldığınız hata msj ını resim ile gösterirseniz ona göre yardımcı olalım.

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 22.11.2013, 09:08

merhaba ayni sorunu bende yasiyorum bugun dun aldim bir sorun yoktu bugun radyi acik gibi gosteriyor ama kapali yardimci olursaniz sevinirim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 22.11.2013, 09:13

şu anda Flatcast de genel bir sorun var.
F5.3 olan bütün radyolarda mavi ekran ve sonrasında hata msj ı veriyor. flatcast listesinde bir kaç f5.2 olan radyo harici hiç bir radyoya girilemiyor. yayın da alınamıyor.
Şu anda sorun tam olarak neden kaynaklı bilmiyoruz,bilgi geldiğinde bizlerde sizlerle birlikte öğrenmiş olacağız.
Beklemedeyiz şimdilik.

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 22.11.2013, 09:19

http://n1311.hizliresim.com/1h/q/us9gg.jpg boyle ekran goruntusu ortadaki beyaz penceredeki kapatmak icin tiklayinca cikiyo ama yazilar farkli gibime geldi bugun almanya yazdigi icinde anlamiyorum (bu arada bizim radyo f5.2 ) tesekkurler simdiden

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 22.11.2013, 09:37

Aynı sorun...altta firewall blocked diye yaziyor zaten. kapalı olan radyoda bile aynı hata var şu anda...açık gibi görünüp aynı ekranı veriyor.
dğer hata ekranı eklenti ile ilgili..crome de farklı explorer de farklı...flatcast in eklentisi cevap vermediği için o ekran çıkmış. durdurmak yada kapatmak isteyip istemediğinizi soruyor muhtemelen..
bazı f5.2 lerde de var evet..flatın genel ekranından denediğimde çoğuna girilmiyor.

Şu anda beklemekten başka bir çare yok malesef.

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 22.11.2013, 09:44

anladim bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim kolay gelsin sizlere bi goz attimda size yazdiktan sonra isiniz zor basarilar :))

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 22.11.2013, 12:05

Beklemekte olan arkadaşlar radyolarını açabilir yada dinleyici olarak gezebilir ler...Şu an itibariyle radyolarda sorun yoktur.