Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 23.12.2013, 22:06

Merhaba ...

Radyonun ana şifresini değişecem fakat DJ şifresiyle giriş yapabilmeme rağmen bir türlü olmuyor...

Radyo DJ şifresi ile giriş yapıyorum ve Change password a tıklıyorum açılan sayfa

http://s7.directupload.net/images/131223/7v5erbog.png

Üst satıra kullanmakta olduğumuz şifreyi alt satırada resimde görünen sembolleri yazıyorum ve bana Şifre yanlış diyor...

Şifre yanlış olsa ilk DJ şifresi ile nasıl giriş yapabiliyorum ???

Modify User record olanıda denedim ondanda sonuç alamadım bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

öncelikle radyo sifresi ile kullanici sifresini karistirmayin, radyo sifresi ile sadece yayini baslatabilirsiniz baskada hicbirsey yapilmaz.
fakat yanlis anlatmis olsanizda sizin sorunu anladim.

giris yaparken flatcast sistemi birazdaha tolerenzli oluyor, sifrede verdiginiz harflerin kücük veya büyük olduguna dikkat etmiyor, yalniz sifreyi degistirmek istediginizde , ilk verilen sifreyi mecbur tutuyor. bu basliktada anlatildigi gibi Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi! sifre en az bir büyük harften olusmali.

dogru sifreyi hatirlamiyorsaniz, sifremi unuttum imkanindan faydalanin

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 23.12.2013, 22:32

Merhaba ...
Öncelikle yanıtın için teşekkürler Fındık...
Sanırım yanlış anlaşıldım ben yayın alma şifresinden bahsetmedim...
Tabiki yayın alma şifresi ile hiç bir işlem yapamam ben kullanıcı şifresinden bahsettim...
Fakat şu olabilir bana şifre verilirken tüm harfler küçük harf olarak verildi ben büyük hark olayını bildiğimden sadece baş harfi büyük denedim...
Şifreyi veren arkadaşa bir kez daha sorayım...
Benim takıldığım tek nokta Kullanıcı Nick i girerken şifreyi kabul ediyor oluşuydu onuda açıklamışsınız orada toleranslı davranabiliyor demek flatcast...
Tekrardan teşekkürler kolay gelsin...