Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

efser

Stajyer

• "efser" bir kadın
  • Konuyu başlatan "efser"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 30.11.2013, 09:56

Lovestory teması

Merhaba

Öncelikle, lOVESTORY arkadaşları dışında mesaj almadığı için buraya yazmak zorunda kaldım, kusura bakmayın

Lovestory için mesajdır :))
Sizden bir ricam var. "21.12.2011 tarihli Flatcast Fcp Tema-3 Tema." kız kulesi temanızı gördüğüm günden beri çok beğendiğim için uzun süre kullandım.
Emeğinize sağlık. Ama epeydir kullanamıyorum. Bunu düzeltme şansınız var mı. Eğer olursa gerçekten çok sevineceğim
Saygılarımla

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 30.11.2013, 10:29

efser,
temada zaten daha önce yazmışsınız ve üyenin açılmadığını gördüğünde düzenleyebileceğini söylemiştik.
üye uzun zamandır siteye girmiyor,aktif olan biri değil yani.
buraya yazmanız bir şeyi değiştirmeyecektir. Görüntülenmeyen bir tema için de bizim yapabileceğimiz birşey yok malesef.
foruma girmeyen bir üyenin buradaki mesajınızı da görmesi imkansız değil mi.

efser

Stajyer

• "efser" bir kadın
  • Konuyu başlatan "efser"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 30.11.2013, 12:46

İlgilenip yazdığınız için teşekkür ederim. Umarım gelir bir ara :))