You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

tuba

Intermediate

• "tuba" is female
  • "tuba" started this thread

Date of registration: Dec 5th 2007

• Send private message

1

Thursday, December 5th 2013, 5:00pm

port hakkında

selam yetkili arkadaşlar, sanırım çok fazla aynı konu üzerinde durulmuş ama bende derdimi anlatayım, benim modeminde portu bir türlü açılmıyor, sizlerin paylaşımlarındaki bütün işlemleri yaptıysamda bir türlü + yapamadım maphing i yapamadığım gibi Ip yi sabitlediğim zaman dns ayarları bozulup net kesiliyor, bende Superonline ı aradım teknik destekle 40123 nolu portu açmak istedim lakin açılmadı açmak istediğiniz sitenin IP sini verin dedi bende yayındayken mausun sağ tuşuyla tıklandığında çıkan Maphingdeki local Ip i verdim 192.168.1.103 fakat hata verdi ne kadar denediysede açılmadı, modemim Pırelli superonline internet kullanıyorum. Kablosuz ve laptop kullanıyorum... ve arkadaşlarım yayına girememekten, mavi ekranın üzerindeki topun sürekli dönüp açılmadığından şikayetçi bende iki kişi yayın yapmaktan:(( lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler, saygılar... :S :Ç.hastayim: :1gözkirp:

Oqus Pokus

Moderator

• "Oqus Pokus" is male

Date of registration: Jul 16th 2007

• Send private message

2

Thursday, December 5th 2013, 6:01pm

tuba

Intermediate

• "tuba" is female
  • "tuba" started this thread

Date of registration: Dec 5th 2007

• Send private message

3

Friday, December 6th 2013, 7:56am

oqus pokus çok teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr evet oldu nihayettt mapping (+) olduuuu emeğine yüreğine sağlık.... hiçbir karşılık beklemeden yapıyorsunuz ya ne diyim sizlere sağolun CUMAMIZ MÜBAREK OLSUNN.... Rabbime emanetsiniz.... ay çok sağolun yaaa çok mutlu oldum nedense :-)