Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın
  • Konuyu başlatan "tuba"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.12.2013, 17:00

port hakkında

selam yetkili arkadaşlar, sanırım çok fazla aynı konu üzerinde durulmuş ama bende derdimi anlatayım, benim modeminde portu bir türlü açılmıyor, sizlerin paylaşımlarındaki bütün işlemleri yaptıysamda bir türlü + yapamadım maphing i yapamadığım gibi Ip yi sabitlediğim zaman dns ayarları bozulup net kesiliyor, bende Superonline ı aradım teknik destekle 40123 nolu portu açmak istedim lakin açılmadı açmak istediğiniz sitenin IP sini verin dedi bende yayındayken mausun sağ tuşuyla tıklandığında çıkan Maphingdeki local Ip i verdim 192.168.1.103 fakat hata verdi ne kadar denediysede açılmadı, modemim Pırelli superonline internet kullanıyorum. Kablosuz ve laptop kullanıyorum... ve arkadaşlarım yayına girememekten, mavi ekranın üzerindeki topun sürekli dönüp açılmadığından şikayetçi bende iki kişi yayın yapmaktan:(( lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler, saygılar... :S :Ç.hastayim: :1gözkirp:

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.12.2013, 18:01

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın
  • Konuyu başlatan "tuba"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 6.12.2013, 07:56

oqus pokus çok teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr evet oldu nihayettt mapping (+) olduuuu emeğine yüreğine sağlık.... hiçbir karşılık beklemeden yapıyorsunuz ya ne diyim sizlere sağolun CUMAMIZ MÜBAREK OLSUNN.... Rabbime emanetsiniz.... ay çok sağolun yaaa çok mutlu oldum nedense :-)