Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "cemre8174" bir kadın
  • Konuyu başlatan "cemre8174"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.12.2013, 19:36

yayında ses gidiyor

Selam bizim sorunmuz cok ses kesiliyor sorun tek kiside yok yayın ala bütün arkadaslarimda var yardimci olurmusunuz bu konuda ?(

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.12.2013, 20:17

Ana şifreniz ile radyonuzun ayarlarını yaptığınız bölüme girip alttaki resimin olduğu yere gelin ve oradaki ses kalitesi muhtemelen 128 k/bit dir, onu 64 k/bit e indirin.

• "cemre8174" bir kadın
  • Konuyu başlatan "cemre8174"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 21.06.2014, 00:53

Merhaba Melye Tşk Ederim Bizim Ses Sorunumuz Hala Devam Ediyor F5.3 te Radyomuz 64 k/bit e Ama Yinede cok Ses kesiliyor :( f5.3 Yükseltmekmi Gerekir

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 21.06.2014, 09:40

Sayın Cemre ...
Bu sorun sanırım bir çok radyoda var arada sırada Flatcastta gezinti yapıyorum denk geliyorum...
Bunun sebeplerinden birisi sayın Melye hanımın yazmıiş olduğu neden...
Explorer zaman zaman bu hatayı yapabiliyor...
Yayın anında Radyodan başka açık sayfalarınızı en aza indirgeyin...
İnternet bağlantınızın hızından emin olun...
Yayın anında Mümkün olduğunca eser indirmeyin...
Benim takiplerim ve izlenimlerim doğrultusunda bu sonuçları sıralayabiliyorum umarım yardımcı olabilir...
Kolay gelsin Hayırlı forumlar olsun...

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 21.06.2014, 10:01

ses kesilmesinin baska 2 önemli nedenleri .

1) Internete kablosuz (W-Lan üzeri) baglaniyorsaniz.
Genelde Kablo ile baglandigimizda baglanti gücü 1000Mbit veya 100Mbit oluyor ,fakat kablosuz baglandigimizda modem -bilgisayar arasinda uzakligina göre degisen baglanti 1MBit kadar düsebilir. düsük baglanti sesin kesilmesine hatta baglantinin kopmasina bile neden olabilir.

2) Sizden haric ayni agdan nete baglanan baska bilgisayarlar, ceptelefonlari hizi düsürüp ses kesilmelerine neden olabilir.

6

Tuesday, 24.06.2014, 06:42

slm bu sabah yazmis oldunuz sorunua bakmak icin sitenize ugradim görünüsde yayinda olan dj. portu kapalı ve ses kesıntısı yokdu forumda deyerlı kardeslerimiz ugrasıyorlar sahsim adina ben cok tsk ediyorum emek veren kardesleimize .sitenize nikimle girmeme ragmen selam bile alinmadı cok uzuldum bunuda bildirmek isdedim :( saygilarim sunarim :(

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (24.06.2014, 08:13) düzenleme sebepleri: radyo ismi kaldırıldı. (radyolardaki sorunlar sitemizi alakadar etmez)

7

Tuesday, 24.06.2014, 18:22

tesekkür ederim Melye

yapmis oldunuz düzenleme icin tesekkür ederim unutkanlima ver ( melye) tekrardan tesekür :thumbup: