Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ebrusch

Stajyer

• "ebrusch" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ebrusch"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 9.12.2013, 09:02

Radyomuza Saldırıyı nasıl önleriz

Selam Arkadaslar
Bizim cok büyük bir sorunumuz var bir haftadir radyomuza saldiri var kimin oldugunu bilmiyoruz saatlerce hatta gün boyu bütün dj arkadaslarimiza saldiriyor.
Ne yapacagiz nasil bu kisiden kurtulacagiz bilemiyoruz Lütfen yardim edin :((

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 9.12.2013, 15:06

A.Selam,
malesef bu konuda bizlerin yapabileceği birşey yok.
Ya flatcast den radyonuzu özel olarak seçeceksiniz (sadece şifre verdiğiniz kişiler gelebilecek radyonuza)
ama sid numaranızı bilen biri ise ruletten gelebilir o nedenle rulettende istek üzerine banlatmanız gerekebilir radyonuzu.
ya da her geldiğinde banlayacaksınız gelen kişiyi. elbet bi şekilde pes edecektir.
radyonuzu yada sid numaranızı vs de değişseniz bir şekilde geleceği için başka bir yolunuz yok malesef.

Çoğumuz bu tarz şeylerle karşılaşıyoruz malesef. o nedenle tanımadıklarınızı açmayıp gelen kişiyi sürekli banlamaktan başka çareniz yok malesef.
eğer küfürlü nick alıyorsa, nick bloked seçeneğini kullanırsanız nick leri içerideki dinleyicileriniz de görmemiş olur.

ebrusch

Stajyer

• "ebrusch" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ebrusch"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 10.12.2013, 08:07

Cok tsk ederim Melye
Bir cok yolu denedik ama sonuc hep hüsran oldu ..Baska bir güzel gelisme oldu Dj arkadaslarimizdan birisi o kisiyle saatlerce konusarak ikna etmis,artik gelmeyecegini söylemis,bakalim artik umarim öyle olur gelmez birdaha (insallah )
TaTLi Dil Yilani Bile yuvasindan cikartir meselesi sanirim dogru :)))

• "(MURSALLI)" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 5.02.2014, 08:10

yorumlar

Bazı konularda Flatcast yöneticilerinin bir şeyler yapmaları gerekiyor. Örnek; Radyolara saldıranlar konusu , Aktivasyon konusu ( İnsanlara saatlerce aktivasyon yüklemeyi anlatıyoruz pes edip girmiyorlar veya anlatamadıklarımız hiç giremiyorlar.)

SuperUser

Stajyer

• "SuperUser" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 8.02.2014, 23:07

Selam Arkadaslar
Bizim cok büyük bir sorunumuz var bir haftadir radyomuza saldiri var kimin oldugunu bilmiyoruz saatlerce hatta gün boyu bütün dj arkadaslarimiza saldiriyor.
Ne yapacagiz nasil bu kisiden kurtulacagiz bilemiyoruz Lütfen yardim edin :((
Aslında bunun bir yöntemi vardır belki. Herhangi bir içerik yönetim sistemiyle profesyonel bir flatcast radyo sitesi oluşturabilirsiniz.

Bazı öneriler;

* Sid'i değişin, zaten kullanıcılarınız sitenizin adresini biliyor.
* Herhangi bir İçerik Yönetim Sistemiyle, girişe kayıt zorunluluğu getirin ve bazı içeriklerle siteyi besleyerek kullancıları kayıda teşvik edin.
* Radyonuz, flatcastta ne diyorsunuz siz bilmiyorum. Ana sayfada çıkıyor. O sıralamada gösterilmesin.
* Kullanıcıları Sosyal Medyadan çekin ve diğer kullanıcı çekme yöntemlerini kullanın. Facebookta başarılı Türk flatcast radyoları var mesela.

Bunları öneriyorum. denerseniz kolayca yapabilecenizi görürsünüz.