Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "imageman"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 11.12.2013, 20:42

Foruma Benden sonra girenlerin Ruhaniyetine Yasin,3 Kulhu,bir Fatiha hediye ettim.

Selamün aleyküm arkadaşlar

Peygamberimiz Buyurdularki Birbirinize Temiz ağız ile Dua edin.
Temiz agiz nedir: Müslüman kardeşinin diger kardeşine ettigi duadir yani onun agzi senin icin bir günah işlememişdir senin agzindanda onun icin günah işlenmemişdir.
işde Bu sebebten vakti olan kardeşlerimiz foruma girdiklerinde diger kardeşlerine Temiz ağız ile Dua ederse, dua edenin belki en fazla beş dakikasini alir amma onun okudugu bu ayetler ve ettigi dua belki diger kardeşini bir beladan kurtarcak, yahut bir kazadan, yahut imani felfellediyse, onun imanina yeniden can gelcek, yahut onun annesi babasi gecmişleri azapta ise, onlarin azabi haffileycek, belkide az bir günahlari kaldiysa, affedilip cennet bahcesine alincaklar.
Bunun icin
Bu etkinligimiz Foruma giren arkadaş biliyor ise yasin yahut yasinden bir parca veya 3 kulhu bir fatiha onuda bilmiyor ise bir fatiha onuda bilmiyor ise salavat onuda bilmiyor ise 3 ,5 besmele veya tekbir kelimei şehadet okuyup benden sonra Bu gün Bu foruma girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine, geçmişlerinin Ruhuna hediye ettim diycek, ve böylece ilk okuyanin okudugu ayetin sevabi en son yazana kadar artan bir sevap kazanarak devam etcek

Hadi ilki benden
Ben okudugum Yasinin birinci sayfasindan ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Burayi Benden sonra Ziyaret edenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.12.2013, 23:15

Ben okudugum Yasinin birinci sayfasindan ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizinin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 20.12.2013, 00:40

Ben Bu gece 20.12.2013 Cuma saat : 00:17 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.12.2013, 14:58

Ben Bu gün 26.12.2013 Persembe saat : 14 : 18 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Bu Gün Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 3.01.2014, 05:46

Ben Karoglan Hoca Bu gün 03.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 05:20 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu bir fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 3.01.2014, 06:55

Allah kabul etsin, hayırlı Cumalar...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 3.01.2014, 07:02

Allah kabul etsin,yüreğin,nefesin,ellerin dert görmesin..
Hayırlı cumalar.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 10.01.2014, 08:02

Ben Karoglan Hoca Bu gün 10.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 07:20 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.
Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 17.01.2014, 00:53

Ben Karoglan Hoca Bu gün 17.01.2014 Cuma Avusturya saatiyle saat : 00:29 da okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

Kabul Eyle,Vasil Eyle Ya Rabbi.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 23.01.2014, 20:45

Ben Karoglan Hoca Bu gün 23.01.2014 Persembe aksami Avusturya saatiyle saat : 20:18 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 31.01.2014, 05:30

Ben Karoglan Hoca Bu gün 31.01.2014 Cuma Sabahi Avusturya saatiyle saat : 05:29 de okudugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 6.02.2014, 22:30

Ben Karoglan Hoca Bu gece 06.02.2014 Cumayi Akşami Avusturya saatiyle saat : 22:05 de okudugum Yasinden ve 3 kulhu 1 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 28.02.2014, 02:41

Ben Kar©glan Hoca
Başağaçlı Raşit Tunca
Bu gece 28.02.2014 Perşembe saat:gece bir siralarinda okumuş oldugum Yasinden ve 13 kulhu 7 fatihadan ve 7 salavatdan hasil olan sevabi

Önce peygamberimize ve eeli ve ashablarina sonrada
gelmiş gecmiş bütün peygamberlere ve
Bu bölümü ziyaret eden ve edecek olanlardan hayir niyet ile gelip birşeyler ögrenmek isteyen bütün mümin ve müminelere
ve müslümanlara ve sayfaya hayir niyet ile gelip birşeyler ögrenmek isteyenlerin Ruhaniyetine
ve onlarin gecmişlerininde Ruhlarina hediye etdim sen kabul et ve vasil
eyle ya rabbi.Niyeti Hayir olanlarin elini boş döndürme ya Rabbi

Kötü Niyetle gelenelerinde Niyetini Hayra döndür ve Sayfadan giderken
Niyeti hayra dönmüş olanlarinda sevap hanelerine bu surelerin sevabini
yaz ya Rabbi

Bu Ayetlerin Hürmetine Ziyaret edenlerden ve edecek olanlardan Niyeti
Hayir olanlarin kendileri veya yakinlari hasta ise şifalar Devalar Nasip
eyle Borclu ise Borclarini ödemeyi nasip eyle yarabbi.

Amiyn.

Elfatiha maassalavat

Allahümme Salli Ala Seyyidine Muhammedin

ve Ala Ali Seyyidina muhammed

Euzubillahimineşşeytanirracim

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdülillahi Rabbil alemin ....

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 6.03.2014, 21:27

Ben Karoglan Hoca Bu gece 06.03.2014 Cumayi Akşami (Persembe geecesi)Avusturya saatiyle saat : 20:30 siralarinda okudugum Yasinden ve 13 kulhu fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra girenlerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

seda_aslan

Profesyonel

• "seda_aslan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 6.03.2014, 21:41

ALLAH kabul etsin inşalah... RABBİM bütün dualarımızı kabul etsin , Hayırlı cumalar... :aro:

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 20.03.2014, 11:38

[size=4]Ben karoglan Hoca Bu gün 20.03.2014 Perşembe Avusturya saatiyle saat : 11:00 siralarinda okudugum Yasinden ve 7 kulhu 3 fatihadan hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

[/size]

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 4.04.2014, 05:25

Ben karoglan Hoca En son okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim, sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 4.04.2014, 06:34

Günaydın, üç Kulhu bir Fatihada ben okudum.Allah kabul etsin inşallah.
Tüm ölmüşlerimizin ruhuna değsin,mekanları cennet olsun.
Darda sıkıntıda hasta olan kardeşlerimizin dertlerine çare olsun,hepimizi affeylesin inşallah.Amin
Okuyan herkesten :aro: Hayrılı Cumalar...

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 4.04.2014, 07:42

Allah razı olsun okudum Rabbbim kabul etsin inşallah bütün hastalarımıza şifa dertlilere derman ölmüşlerimizinde mekanı cennet olsun AMİN

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 11.04.2014, 00:14

Ben karoglan Hoca 10.04.2014 Bugün okudugum Yasinden hasil olan sevabi Rasulallah S.A.V efendimizin ve ehli ve ashabinin ruhuna hediye etim,
sonrada Buraya Benden sonra giren Ehli iman kimselerin Kendilerinin Ruhaniyetine Gecmişlerinin Ruhuna hediye ettim.