Giriş yapmadınız.

1

Thursday, 12.12.2013, 09:17

Ücretsiz Alan Adı ve Hosting Hizmeti (Hoşgeldin 2014 Kampanyası)

Merhaba Sevgili Üyeler.

Gökyüzü Bilişim olarak sizlere ücretsiz olarak 1 yıl domain ve hosting hizmeti sağlıyoruz.

radyoadiniz.tk ve 100mb alan yilbaşına özel tüm üyelerimize ücretsizdir..!

www.gokyuzubilisim.com adresine girip üye olunuz.
Üyeliğinizi tamamladıktan sonra LinuxPaket 1 seçenegi ve .TK uzantılı domain (site adınız) seçerek indirim kodu yerine büyük harflerle
4WT48WCVZP yazıp onaylayınız. Ücretsiz olarak hesabınıza 1 yıllık hizmet eklenecektir.

ANLATIM:

1- http://www.gokyuzubilisim.com/ adresine giriş yapın.

2- Sağ üst köşeden Yeni Üyelik tıklayın.

3- Gelen üyelik formunu eksiksiz doldurup şifrenizi yazınız. Mail adresiniz dogru yazınız oraya hosting hesap bilgileriniz gelecek. Hizmet sözleşmesini işaretleyip devama tıklayın..

4- Üye girişiniz yapıldıktan sonra menüden Linux Hosting tıklayınız.

5- Linux Paket 1 Seçiniz.

6- Alan adınızı türkçe karakter (çşğüıö) olmadan yazınız ve tk uzantısını seçiniz.

7- Alan adı boşta ise devama tıklayınız.

8- Gelen bölümde indirim kodu yerine büyük harflerle 4WT48WCVZP yazıp onaylayınız..

9- Kod onaylanınca ödemenin 0.00 TL oldugunu göreceksiniz. Sonra Ödeme ye tıklayın.

10- Ödeme bölümünde kırmızı ile işaretli olan kutucukları işaretleyip siparişi tamamlaya tıklayınız.

11- Sipariş Onayı ekranı gelecektir. Hesabınız incelemeden kısa bir süre sonra aktifleştirilecektir.

12- Sağ üstteki Yönetim menüsünden Ürün/Hizmetlerim tıklayınız.

13- Resimdeki işaretli olan simgeye tıklayınız.

14- Durum beklemede yazıyorsa hesabiniz incellemededir. Onaylandıktan sonra yine aynı şekilde Yönetim menüsünden Ürün/Hizmetlerim seçeneginden şifrelerinizi görebilirsiniz veya Üye olurken verdiğiniz mail adresine Bilgiler gelecektir. (Mailinizde Gereksizler Klasorune Gelebilir.).

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.12.2013, 11:03

Arkadaşlar mesajı sizlere açmadan önce ben bizzat bu anlatımda tarif edildiği gibi üye oldum ve sizler adına sistemi test ettim.

Anlatımda verilen bilgiler tamamen doğru olup, işlem sonunda 1 Yıllık alandınız (.tk uzantılı) ve Linux 1 Hosting Paketi ücretsiz olarak Promosyon kodunu giren herkese sağlanmaktadır.

Test amaçlı hiçbir ücret ödemeden sadece Promosyon kodunu girerek satın alıp aktif edilen alanadım ve hostingime gözatıp inceleyebilirsiniz.

www.oquspokus.tk <<< TIKLAYIN

Hizmet sadece 1 Yıl için ücretsiz olup, eğerki bu 1 senenin sonunda aynı alandı ve hosting paketinin iptal edilmeden sizde kalmasını istiyorsanız belirtilen ödemeleri yapmak zorunda olduğunuzu da hatırlatmak isterim.
1 Yıllıkta olsa bu güzel hizmet için ben teşekkür ediyorum ve hizmetin devamlılığını diliyorum.

Önemli Uyarı:

Anlatımda bahsi geçen hizmet sağlayıcı firmadan kaynaklanan/kaynaklanacak sorunlardan AllaTurkaa sitesi hiçbir zaman ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Hertürlü sorunlarınızı ilgili sitenin Teknik Destek Servisine yapmalısınız.

3

Friday, 13.12.2013, 20:34

İllegal içerik ihlali olmadığı sürece sözünü vermiyoruz ama ücretsiz kaynak fazlalığımızı diğer yıllara sarkıtabiliriz. ;)

4

Wednesday, 8.01.2014, 09:38

Merhaba
Sizlere sunduğumuz hizmet yogun ilgi gördü ve süresini 31 ocağa kadar uzattık.

Dikkat edilmesi gerekenler
* Rastgele kişisel bilgiler ile kayıt olanları onaylamamaktayız.
* Yanlıs mail adresi verilmesinden dolayı bir cok hizmet durduruldu. Nedeni hesaplarınız açıldıktan sonra size gelen maili onaylamamanızdan dolayı domain otomatik olarak 3 gün içinde düşüyor. Destek talebi açsakta kişi dikkat etmemekte bunlara dikkat edilirse sorunsuz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

• "dogandurukan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 17.01.2014, 20:07

Arkadaşlar mesajı sizlere açmadan önce ben bizzat bu anlatımda tarif edildiği gibi üye oldum ve sizler adına sistemi test ettim.

Anlatımda verilen bilgiler tamamen doğru olup, işlem sonunda 1 Yıllık alandınız (.tk uzantılı) ve Linux 1 Hosting Paketi ücretsiz olarak Promosyon kodunu giren herkese sağlanmaktadır.

Test amaçlı hiçbir ücret ödemeden sadece Promosyon kodunu girerek satın alıp aktif edilen alanadım ve hostingime gözatıp inceleyebilirsiniz.

www.oquspokus.tk <<< TIKLAYIN

Hizmet sadece 1 Yıl için ücretsiz olup, eğerki bu 1 senenin sonunda aynı alandı ve hosting paketinin iptal edilmeden sizde kalmasını istiyorsanız belirtilen ödemeleri yapmak zorunda olduğunuzu da hatırlatmak isterim.
1 Yıllıkta olsa bu güzel hizmet için ben teşekkür ediyorum ve hizmetin devamlılığını diliyorum.

Önemli Uyarı:

Anlatımda bahsi geçen hizmet sağlayıcı firmadan kaynaklanan/kaynaklanacak sorunlardan AllaTurkaa sitesi hiçbir zaman ve hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Hertürlü sorunlarınızı ilgili sitenin Teknik Destek Servisine yapmalısınız.

Oğuz kardeşim çok çok teşekkürler edit sayende açıldı minnettarız yağmursaatifm ailesi adına bu mesajı yolluyorum kardeşim
:P :P :P :P :P :P :P

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (16.02.2014, 09:54) düzenleme sebepleri: link kaldırıldı

6

Friday, 7.02.2014, 10:31

Kampanya süresince yogun ilginize teşekkür ederiz.
Kampanya süresince bu hizmetten yararlanan 574 adet websitesi 1 yıl boyunca hizmetimizden ücretsiz faydalanacaktır.

Bu mesaj 4 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "))ONUR((" (7.02.2014, 18:59) düzenleme sebepleri: link kaldirildi sitemiz ucretsiz olan paylasimlara aciktir.

7

Friday, 25.07.2014, 09:14

Merhaba

Html hosting ve .tk uzantılı domain kampanyamızı tekrar yeniledik.

Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz promosyon kodu : P15VN7IU9N

Yeni üyelik yaptıktan sonra
http://www.gokyuzubilisim.net.tr/cart.php?a=add&pid=19 adresinden .tk uzantılı domain seçerek promosyon kodunu uygulayınız. Ücretsiz olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

***Önemli Uyarı :
* Hesaplarınız kayıt bilgileriniz incelendikten 12 saat içerisinde aktif edilecektir.
* Kayıt esnasında yanlış bilgi verenler hizmetten yararlanamayacaktır.
* Hizmet sözleşmemizde yer alan Adult,Warez vb illegal içerikli sitelere izin verilmemektedir.
* Dot.TK üzerinden ücretsiz sağlanan domainler firma tarafından oluşabilecek sorunlardan GökyüzüBilişim sorunlu değildir.
* Dot.TK üzerinden alınan domainler 1 yıl ücretsizdir. 1 yıl sonunda firma tarafından yenileme yapılamazsa GökyüzüBilişim sorumlu tutulamaz. Sağlanan Hosting Kullanımı Sınırsızdır.
* Ücretsiz alan adı kaydından sonra kayıtlı olan mail adresinize gelen Dot.TK mailini onaylayınız, Aksi halde domain 3 gün içerisinde pasif olmaktadır.
* Kendinize ait domaininiz var ise nameserver adreslerinizi hostingimize yönlendirirseniz kampanyadan ücretsiz yararlanabilirsiniz.
* Tarafımızca ücretsiz sağlanan hosting yedeklemeleri aylık yapılmaktadır.

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 12.10.2014, 14:45

tK

Tk Uzantili Alana Ulasamiyorum Nedendir Acaba ?