Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adem1961"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 12.12.2013, 18:12

Bir radyo acmak istiyom yardımcı olurmusunuz

seselamünaleyküm arkadaslar yeni bi radio acmak istiyom yardımcı olurmusunuz nasıl kontaga gececegim yardımcı olacak arkadasla msn mi verecegim genede vereyim saygılar msn im...Edit....

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (12.12.2013, 18:30) düzenleme sebepleri: Msn adresinizi özelden bildirin.Başlıktada kısa ana konuyu belirtin lütfen...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.12.2013, 18:25

A.Slm Adem
Size Radyo açma konusunda yardımcı olabilecek linkler veriyorum.
Radyonuzu kendinizin açması çok daha iyi.

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast <<<<<<<<<<<< Radyo kurma yönlendirmelerini takip ediniz.

TR.GG Sitesi Kurmak
Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]
Bedava Site'nizi Kurabileceğiniz blog tarzı Siteler

Kolay gelsin başarılar dilerim..

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adem1961"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 24.12.2013, 14:00

selamünaleyküm hayırlı günler..Radyo linkimi googleye nasıl atabilirim veya sitemi nasıl görebilirim.ben acemiyim bana resimli veya yaparak gösterilen resim veya yapılısını gösteren bilgiler.rica. saygılar

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 24.12.2013, 18:30

selamünaleyküm hayırlı günler..Radyo linkimi googleye nasıl atabilirim veya sitemi nasıl görebilirim.ben acemiyim bana resimli veya yaparak gösterilen resim veya yapılısını gösteren bilgiler.rica. saygılar

forum aramasinda "google Radyo" gibi anahtar kelimeleri kullanirsan bircok sonuc elde edebilirsin. Buyur sana 2 sonuc
Google'da Üst Sıralara Çıkma (hit)
Radyomu nerde nasil tanitcam??