Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "-Kaktus-"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 8.02.2008, 16:47

ltf bir yardimda bana edermisiniz:((((((

slm arkadaslar benim bir sorunum var ltf bilgisi olan paylasirsa sevinirim:(((( ben kendi yaptim temalari kulaniyorum lakin yayin alip yarim saat gecmiyorki,chattaki yazilar online,total.saat vss.... olan seyler birden yok oluyor resmen kayboluyorlar göremiyorum ve ne ben kendi yazdimi nede dinlicilerin yazisinii okup yazamiyorum :cry: :cry: ltf sebeb ne ola bilir acaba bir yardim ltfff arkadslarr yardiminizi bekliyorumm simdiden TSKÜRLLER ederimmmm..... :cry: :cry: :cry: :cry:

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 8.02.2008, 17:22

-Kaktus-,
AGK bir oku
[list]-arma imkanini kullan
-konu basligi konuyla ilgili olsun
-hemen aglama, göz yaslari sorunu cözmez
-biraz detayli bilgi ver (orginal temalarda sorun yapiyormu, windows xxx, internet araci???)[/list]