Giriş yapmadınız.

• "eskiüye" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eskiüye"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 4.01.2014, 16:04

Üyelik sorunu

sevgili Alla turka yöneticileri ben evdekiler nikli üyeyim dün itibari ile evdekiler nikim ile foruma girememeye başladım şifremi değişmek için tüm yolları denedim olmayınca tekrar üye oldum eski nikim konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 4.01.2014, 19:17

Bu linkte yapılması gerekenler anlatılmış.Bir bakarsanız sizede yardımı olacağı görüşündeyim...
Kayip Şifre /Şifremi unuttum

• "eskiüye" bir erkek
  • Konuyu başlatan "eskiüye"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 4.01.2014, 23:05

TürkEce/GnLİlginiz için teşekkürler Verdiğiniz linki inceledim oradakileri yaptım olmadı maalesef oluyorsa şifremi değiştirip bana ulaştırabilir misin lütfen

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 4.01.2014, 23:29

Böyle bir yetkimiz yok olsada sizin o rumuzun sahibi olup olmadığınızı bilmemiz mümkün olmadığı için yapa bileceğimiz bir şey olduğunu sanmıyorum :(

evdekiler

Profesyonel

• "evdekiler" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 5.01.2014, 11:07

Böyle bir yetkimiz yok olsada sizin o rumuzun sahibi olup olmadığınızı bilmemiz mümkün olmadığı için yapa bileceğimiz bir şey olduğunu sanmıyorum :(

Sonunda başardım nasıl olduğunu bende anlamadım ama oldu şifremi değiştirdim

Yalnız bu konuda yönetici olarak bir yolunu bulup yardımcı olmanız gerektiğini düşünüyorum

Teşekkürler

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 5.01.2014, 14:43

Şifrenizi bulmanız sevindirici. Tebrikler.
Umarım bundan sonra daha akılcı ve aynı zamanda da güvenli bir şifre seçerek bu sorunu yaşamazsınız.
Yalnız bu konuda yönetici olarak bir yolunu bulup yardımcı olmanız gerektiğini düşünüyorum

Forum sisteminde Parola sıfırlama seçeneğini bu gibi durumlar için yapılmış zaten (başka bir işe yaramıyor).
Kayıt olurken doğru mail adresi verilirse gönderilen sıfırlama linki sayesinde şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Mail adreslerinin doğruluğunu veya güncel olup olmadıklarını maalesef forum yönetimi olarak denetleme veya müdahale etme şansımız yok.
Tamamen üyenin kendi inisiyatifinde ve tasarrufundadır.
Her zaman güncel mail adresi ve güvenli bir şifre önerilir...
Sadece AllaTurkaa'da değil tüm sanal hesaplar için geçerli bir öneridir bu ;)

evdekiler

Profesyonel

• "evdekiler" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 6.01.2014, 19:52

Şifrenizi bulmanız sevindirici. Tebrikler.
Umarım bundan sonra daha akılcı ve aynı zamanda da güvenli bir şifre seçerek bu sorunu yaşamazsınız.

Forum sisteminde Parola sıfırlama seçeneğini bu gibi durumlar için yapılmış zaten (başka bir işe yaramıyor).
Kayıt olurken doğru mail adresi verilirse gönderilen sıfırlama linki sayesinde şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Mail adreslerinin doğruluğunu veya güncel olup olmadıklarını maalesef forum yönetimi olarak denetleme veya müdahale etme şansımız yok.
Tamamen üyenin kendi inisiyatifinde ve tasarrufundadır.
Her zaman güncel mail adresi ve güvenli bir şifre önerilir...
Sadece AllaTurkaa'da değil tüm sanal hesaplar için geçerli bir öneridir bu ;)

Detaylı bilgi için çok teşekkür ederim

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 15.12.2016, 21:49

Lütfen Benim üyeliğimi tamamen hemen kaldırın

Lütfen benim üyeliğimi tamamen hemen kaldırın. Radyomu falanda kapattım. Beni kötü yazmak zorunda bırakmayın. Lütfen üyeliğimi tamamen silin.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 15.12.2016, 22:01

Aşağıdaki linktede gözuktugu gibi üye olurken kabul etmiş oldugunuz, üyeliğinizi pasif hale getirme imkanınız var. mail adresi ve kişisel bilgileriniz duzenleyerek. onun haricinde kullanıcı adı girmediginiz sürecede pasif halde tutabilirsiniz

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Register&

Alıntı

Forumumuzda bulunan üyelerimiz kayıtlarını pasif hale getirme, kişisel bilgilerini (Adı, soyadı, e-mail vs.) sildirme hakkına sahiptir. Ancak iptal işlemi, kullanıcıların üyelikleri sırasında gercekleştirdikleri icraatlerinin de (başlık, eklenti, yorum) silinmesi anlamına geleceğinden söz konusu değildir.

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 15.12.2016, 22:10

Ne münasebet....

Neden? Kardeşim. Şu üyeliğimi silin. Lütfen. ok.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (15.12.2016, 22:17) düzenleme sebepleri: Gereksiz ithamlar kaldırıldı

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 15.12.2016, 22:21

Neden? Kardeşim. Şu üyeliğimi silin. Lütfen. ok.

Aşağıdaki linktede gözuktugu gibi üye olurken kabul etmiş oldugunuz, üyeliğinizi pasif hale getirme imkanınız var. mail adresi ve kişisel bilgileriniz duzenleyerek. onun haricinde kullanıcı adı girmediginiz sürecede pasif halde tutabilirsiniz

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Register&

Alıntı

Forumumuzda bulunan üyelerimiz kayıtlarını pasif hale getirme, kişisel bilgilerini (Adı, soyadı, e-mail vs.) sildirme hakkına sahiptir. Ancak iptal işlemi, kullanıcıların üyelikleri sırasında gercekleştirdikleri icraatlerinin de (başlık, eklenti, yorum) silinmesi anlamına geleceğinden söz konusu değildir.

Yukarıda da belitilmisti kullanım kosullarını kabul ederek uye oldugunuz için.. konu kapanmıstır kutfen uzatmayınız ve verilen cevap dogrultusunda hareket etme imkanınız vardır...

• "maclarizletv" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 10.12.2018, 12:34

üyelik sorunu

bazen bendede oluyor sorunlar ama sonra düzeliyor