Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 29.05.2008, 12:55

by tayfun, djler kendi kullandiklari nickleriyle giriS yapicak, radyo nickiyle giriS yapmicak

burda anlatimi var Slowcu yapmiS:http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=8518

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 29.05.2008, 15:47

şimdi bak kardesim söle bi durum var

1-radyo nicki =radyoasiklar
2=radyo ana sifresi(yanı radyo asıklar nıckının sifresi)=123456789
3=radyonun sid no=123456
4=radyonun yayın sifresi=haingeceler

şimdi burda sen 1-2 secenektekileri djlere yada baskasına kesinlikle vermiyeceksin ana sifre oldugu için radyoda herseyı yapabılırler çünki ..!! 3-4 secenektekileri dj lere vereceksin sadece ve djlerin 3-4 seceneklerini kullanarak yayın alacaklar ama su anda bırazdaha guvenlık arttıgı için flatcast yayın alan kısıyı kaydetmek amacıyla yayın alan kısının kayıtlı nıckı ıle gırıs yapmasını ıstıyor ve bunuda http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…d&threadID=8518 bu lınke bakarak yapabılırsiniz yada arkadaslarına gösterebilirsiniz..

Saygılar..

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

43

Sunday, 1.06.2008, 11:10

Arkadaşlar cok teşekkür ederim yardımlarınız için dedğinizi aynen yapmtım oldu saolsun var olun

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

44

Sunday, 1.06.2008, 11:11

HANGİ SORU TAYFUN ??

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

45

Sunday, 1.06.2008, 19:10

Arkadaslar anladım da ben radyoyu acmadan diğer dj ler radyoyu acamıyor dimi anladıgım kadarıyla acamaz sadece yayını devralır

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

46

Sunday, 1.06.2008, 19:12

by tayfun, radyoyu acabilirler, yayin devralirlar, senden farkli sadece sende radyonun ana sifresi olmasi ve radyo ile ilgili ayarlari sadece sen yapabilirsin, onun haricinde istedikleri zaman radyo kapali ise yayini acabilirler, bunu hic denemedinizmi yoksa..

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 2.06.2008, 17:38

Yok abi denemedikki adam giriyor radyoyya kendi nickiyle ben diyorum ki radyoyu ac acamıyomussss nasıl acabilirki radyo nicki asklarfm se adam nasıl acabilirkii ancak yayın devralır diye biliydum kardes bunun resimli anlatımı yokmu yani radyoyu devralmadan nasıl acabilir ler onun resimli anlatımı olsa daha iyi anlarım diiye düsünüyorum arkadaslar ne olur kusura bakmayın sizede cok rahatsızlık verdim

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

48

Monday, 2.06.2008, 17:51

by tayfun,

yukarda DJ_rüzgar resimli anlatimin linkini vermis ya.
al birde ben vereyim --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8518

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

49

Monday, 2.06.2008, 20:16

Arkadasım güzel kardesim bunu istemiyorum yazılarımı bence iyi oku devril alşmadan nasıl giris yapabilirler diyorum ama sen bana sorumla lalakdar olmayan birseyi gösteriyorsun zaten moderötör orada yazmis acabilir ama ben nasil acalirler onu resimlerini varsa arsivde göstermlerini bekliyorum lütfen arkadaslar radyoyu dervarlışını göstermeyin artık sadece nasıl diğer dj ler acıyor onu merak ediyorum

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

50

Monday, 2.06.2008, 22:09

TAYFUN ANLADIGIM KADARIYLA ANA SIFRELERLE RADYOYU NASIL ACABILIRLER ONU SORDUN GALIBA BUYUR BÖLE BI LINK VAR BURDAN BAK ISTERSEN ...http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ad&threadID=686

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

51

Monday, 2.06.2008, 22:11

ASIL SEN BI KONUYU YANLIS ANLAMISSIN RADYO ACAR DERKEN SENIN RADYONU DEGIL SENIN ANA SIFREN ILE BIRCOK RADYO DAHA ACABILIRLER ONU KASTEDIYOLAR ARKADASLAR BUNUDA BU SEKILDE HATIRLATAYAIM ..

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

52

Tuesday, 3.06.2008, 08:51

by tayfun, 2 sayfadir sana baya bilgi verilmis, her yol anlatilmis, resimli anlatim istiyorsunuz admin ve dj girisi olarak resimli anlatim linkleri bile verilmis, bunlarda size yardimci olmadiysa, daha ne yapabiliriz, forumda yeteri kadar anlatim varken, bir yenisini daha yapmamiza ne gerek var, ya siz derdinizi anlatamiyorsunuz, ya biz anlayamiyoruz, lutfen daha acik sekilde anlatin, eger istedikleriniz bizim anladiklarimizla ayni degilse,

dj yayini nasil alir gormek istiyorum diyorsunuz,
arkadasim defalarca anlatiyoruz, cok merak ediyorsaniz, flatcast uzerinden admin sifresi degilde kendi dinleyici nickinizi girin ve djler icin olan giristen yayin almayi deneyin,

diyorsunuz adam kendi nickiyle radyoya geliyor, yayin al diyorsunuz alamiyormus,
radyoda zaten birisi yayinda ise, sadece 2 sekilde o radyoya girilebilir, ilki hep bildigimiz gibi dinleyici olarak giris, gelen kisinin nicki ne olursa oyle girer, diyelim ben Masum Masum nickim , bu nickle giris yaparim, yada kendi radyom olur mesela Masum FM, bu nickle giris yaparim nickim bu olur, sizin dj yiniz radyo nicki ile yayindadir, birde 2'ci giris var, oda yayin almak icin, yayindaki dj Take Oweri acar ve diger dj >>>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8518 aynen bu linkdeki gibi giris yapar ve once nickini girer, sonra Broadcasterarea'dan yayin almaya girer, Sid ve Sifre yazar, ve yayini alir, bu arada bir onceki yayincidan yayin alindigi icin o onunde acik olan sayfayi kapatip dinleyici olarak yeniden kendi dinleyici nicki ile giris yapar ve her yayin devrinde bu tekrarlanir...

artik bu kadar anlattigimda isinize yaramiyorsa kusura bakmayin elimizden gelen bu....

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

53

Tuesday, 3.06.2008, 10:09

Cok tesekkür ederim simdi öğrendim oldu gercekten sağolun

Doma66

Acemi

• Özel mesaj gönder

54

Saturday, 18.10.2008, 19:18

emeklerine saglik tesekkür ederim

• Özel mesaj gönder

55

Saturday, 13.03.2010, 19:01

Alıntı sahibi ""by tayfun""

Eyvallah kardes saolsın ellerine sağlıkta bnm anlamadığım sey dj ler normal girismi yapacak ör: radyo ask şifre:0000 djler ww.flatcast.com girip name olan yere ask passaword olna yerede 0000 diyipmi girecekler yoksa ayrı giris yeri vrmı arkadslar kusura bakmayın ya cok soru soruyorum isallah rahatsız olmamışsınızdır

emegine saglık yaa çokk iyi olduu buu teşekkür ederimmm ...